Axl

8 thoughts on “Pronájem a prodej pozemků v k.ú.Humpolec

 1. Také by mohlo humpoláky zajímat za jakou tržní cenu a komu město pronajímá svoje zemědělské pozemky cca 25 ha. Hlavě transparentnost….

  1. No, pokud o tom něco víte, máte ověřené informace a budete se schopen za ty informace zaručit svým jménem, tak nám do redake pošlete článek, pod který se podepíšete a my ho tu rádi zveřejníme.

 2. Koukám, že město chce pronajmout plácek, aby nekdo vybudoval pomník feťákům z nehody na Čejovské. V týhle zemi už je možný všechno 🙁

  1. Třeba tam bude cedulka s nápisem: TADY NEZODPOVĚDNÉ HOVADO ZMRZAČILO NEVINNÉHO ČLOVĚKA A ZPŮSOBILO MU VELKOU BOLEST

   1. Je opravdu velmi smutné, že rada města chce připomínat dva kriminálníky, kteří zničili život několika mladým lidem z humpolecka i jejich rodinám prodejem drog. Bydleli cca 40 km odsud a k Humpolci měli vztah pouze tím, že zde nelegálně šmelili. Navíc to byli grázlové kteří nectili nic a opakovaně ujížděli Policii ČR a zmrzačili nevinného řidiče ! Městská rado a zastupitelé stydte se !

    1. Městská rada nic takového nechce! Na městský úřad byla doručena žádost, MÚ postupuje tak, jako u dalších podobných – vyvěsí záměr, projedná v radě (zastupitelstvu, komisi) a vydá souhlas či nesouhlas.
     To je vše.

     Osobně jsem také přesvědčen, že pomník té loňské nešťastné události by byl – kulantně řečeno – velmi kontroverzní. Bavil jsem se o tom s více lidmi z Humpolce a více či méně to pobouřilo všechny. Také s tím nesouhlasím, takže:

     1. Celá věc je ve fázi záměru, anonymním pokřikem na Humpolákovi se nic ovlivnit nedá. Kdo a proč o pronájem žádá není známo.
     2. Informoval jsem zastupitele (jednoho konkrétního) o možném záměru a o náladách, které ještě nestojící pomník vyvolává. Přislíbil se angažovat.
     3. Informoval jsem vlastníka sousedního pozemku a nabídl mu, že uhradím nájem, pokud by si ten růžek chtěl pronajmout sám.

     Kdokoliv by mi chtěl cokoliv sdělit: frantisek@humpolak.cz

     František, redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Turnaj přípravek 2005 - AKTUALIZOVÁNO

St Úno 8 , 2012
Další turnaj nejmenších fotbalistů se konal 4.2.2012 v Odolené Vodě a naše předpřípravka 2005-2006 skončila na pěkném čtvrtém místě. Info o malých fotbalistech. Přidány fotografie!

You May Like

Témata