Prožívá on-line reklama v Evropě comeback?

Výňatek z článku uveřejněného na interval.cz

Podporován řadou úspěšných výsledků se internetový sektor, postižený po nevídaném pádu ztrátou dobré pověsti, v západní Evropě pomalu vrací na výsluní. Svou troškou do mlýna k tomu přispěla také on-line reklama, která v tomto roce očekává opět růst v řádu desítek procent. To je hodnota za poslední tři roky nevídaná. Tyto optimistické výhledy přináší nejnovější studie, realizovaná společnostmi PriceWaterhouseCoopers (PWC) a Zenith Optimedia.


Zpráva konstatuje, že on-line reklama na šesti nejvýznamnějších západoevropských trzích – ve Velké Británii, Francii, Německu, Itálii, Španělsku a Nizozemí – letos poroste o 10,2 % a dosáhne obratu 886 milionů euro (28,4 miliard českých korun). Pokud se naplní představy ve studii zveřejněné, utratí v tomto regionu o čtyři roky později zadavatelé za webovou propagaci už více než 1,25 miliardy euro. Ve stejné době, za podpory silné poptávky po vysokorychlostním internetu, bude gradovat trh on-line přístupu, který ruku v ruce s objemy inzerce na trhu vygeneruje společných 18,1 miliard euro. Jedná se o pořádný balík, reprezentující každoroční víc než sedmiprocentní nárůst do roku 2007.


Celý článek najdete zde

Čtěte dále:   Městská policie v Humpolci: pochůzkáři k městu historicky patří

kapik

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Nový kalendář Humpolce v prodeji

Pá Pro 12 , 2003
Právě v současné chvíli se na pulty knihkupectví v Humpolci dostává nový humpolecký kalendář pro rok 2004. Jedná se o velice povedený kalendář, který zcela jistě udělá obrovskou radost všem humpoleckým patriotům. A zcela jistě by si tento kalendář zasloužil místo i pod vaším vánočním stromkem. Čtěte dále:   Píšou […]

You May Like

Témata