První nosící sraz v kavárně Čistá duše

8

V Humpolci v kavárně Čistá duše se v pondělí 19. února konala jedinečná událost, která přitáhla pozornost mnoha maminek z celého humpolecka. Kavárna Čistá duše otevřela své dveře prvnímu nosícímu srazu.

Axl

8 thoughts on “První nosící sraz v kavárně Čistá duše

  1. Nevím zdali jste tam někdy byl ,ale věřte ,že to bylo spousty práce a vyneslo to ,asi tolik jako bychom ,měli běžně otevřeno. Miminka jaksi kávu nepijí a maminky si daly čaj nebo kafe a vydržely u toho po celou dobu. Pro lidí ,kteří tam pracují jen hromada příprav a práce a obrovské opatrnosti ,ohledně dětí. Nechápu jak někdo může mít tak stupidní dotaz?

   1. To máte tak, ….„Každej nemůže bejt chytrej, pane obrlajtnant, ti hloupí musejí dělat výjimku, poněvadž kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej. (Josef Švejk). 🙂

   2. Děvčata, netřeba ventilovat laktacni a jiné psychozy. To byla slovní hříčka – nosici/ vynesl. Je v tom nadhled. Najdete si to slovo ve slovníku. Pěkný večer.

   1. Jestli to udelalo lidem radost, tak je vse v nejlepsim poradku. A jestli z toho mel nekdo prospech za svoji snahu a usili tak taky. Dekuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Zlíňaci testují – libovej frankfurter z Bageterie Boulevard

Pá Bře 15 , 2024
Bageta s párkem, slaninou, sýrem, grilovanou cibulkou, pikantní omáčkou a beraními rohy. To zní dobře. Nová limitovaná nabídka Bageterie Boulevard mě zaujala. A překvapilo mě, že jí prozatím nikdo nijak zvlášť nerecenzoval a nehodnotil. Tak jsme to museli udělat my.

You May Like

Témata