Petr

11 thoughts on “Radniční listy

 1. Kvůli neustálým snahám odpůrců přesunu terminálu o zbrzdění vydání stavebního povolení se totiž celá situace zkomplikovala natolik, že se objevil další, v pořadí druhý, developer, který má svou vizi o stavbě jiného supermarketu na jiném pozemku………….. Nevíte prosím někdo na kterém jiném pozemku a který jiný supermarket?

  1. Na tom článku je podtatné něco jiného. Další lapsus. Ta formulace je naprosto jednoznačná. Asi si autor neuvědomil, že se tím fakticky přiznává k protěžování zájmu jednoho subjektu před ostatními. Pokud je údajně v zájmu obyvatel města příchod dalšího supermarketu, proč by měl být někdo preferován a zájem více subjektů prezentován jako problém? Tady přece platí rovný přístup ke všem. Nebo ne? Takovéto formulace jen dál nahrávají různým konspiračním teoriím o korupci apod. Tiskový mluvčí zjevně nestačil zcenzurovat mediální a právní neobratnost soudruha učitele Namysla. Ten mimo jiné ve svatém nadšení pro svůj spravedlivý boj proti „oportunistům“ porušil zákon o ochraně osobních dat, když zveřejnil na obálce loňského čísla Radničních listů osobní data pana Rýznera. Město je podobnými vyjádřeními vystavováno možným žalobám, a vysokým finančním sankcím. Hlídejte si prosím toho senilního dědu. Díky.

    1. Příští rok voliči rozhodnou, zda stávající vedení to dělalo dobře. Záleží ke komu se přikloní mlčící a k volbám nechodící většina, jestli změní názor a volit půjde, nebo bude štěkat tady a po hospodách.
     Domnívám se, že stejně asi nominující strany už tyto muže ani stavět nebudou, nebo se mýlím??

    2. Ale to jste na omylu. Žaloby už padly. A například tu v kauze LTRN Město Humpolec jako zřizovatel projelo na celé čáře ! S tím se ovšem vedení města nechlubí. A ani nová tisková mluvčí o tom nemluví…..

     1. Jo, to je fakt. Bývalý ředitel ojebal LTRN (potažmo město), kdy dal výpověď své manželce jeden den před tím, kdy tuto nemocnici měl přebrat nový zřizovatel, který deklaroval, že žádného lékaře nebude propouštět. Takže manželka byla propuštěna a dožadovala se odstupného, které ji zřizovatel – město nechtěl dát (celkem logicky, protože ta výpověď byla ryze spekulativní). Manželka to dala k soudu a soud jí bohužel dal za pravdu. Zkráceně – nemravné jednání bylo uznáno a odstupné vyplaceno.

     2. Odstupné? To bych považovala za to nejmenší, co se v LTRN odehrálo. Vypáčené zámky u kanceláří a skříní, prázdné mzdové složky některých zaměstnanců, peníze vyplácené bez kontra podpisu tajemníka MÚ poté, co už bylo jasné, že LTRN je černá díra, podivně „zmizelý“ fond ve výši jednotek milionů korun, znalecký posudek na výši mezd u některých profesí zadaný městem. A ticho po pěšině …… jak v laciné detektivce 🙁

    3. Promlčecí lhůta je proklatě dlouhá. Je to jako tikající bomba. Vybuchne až to budete nejméně čekat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Krysař

St Úno 22 , 2017
Pátek 24.02.2017 19:30; Sobota 25.02.2017 19:30

You May Like

Témata