Radniční listy on-line

Díky Městskému úřadu Humpolec si nyní můžete číst Radniční listy na svém počítači.

Městský úřad Humpolec se totiž od nového roku rozhodl zpracovávat Radniční listy do digitální podoby ve formátu PDF a zveřejňovat je na Internetu.

Nyní si tedy Radniční listy můžete stáhnout přes Internet a číst je tak na monitoru svého počítače. Prozatím byly vydány Radniční listy pro měsíc leden a únor roku 2004.

Aby jste nemuseli Radniční listy hledat, vytvořili jsme pro vás zde na serveru Humpolák, v sekci Soubory, přímo kategorii Radniční listy, kde se budou postupně tyto dokumenty objevovat a budou pro vás k dispozici ke stažení. Pokud tedy klikněte sem, dostanete se přímo do této kategorie a můžete si stáhnout již lednové a únorové číslo.

Aby jste mohli Radniční listy otevřít a číst, musíte mít nainstalovaný Adobe Acroba Reader, který si můžete zdarma stáhnout a nainstalovat přímo zde.

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Dejte městu Humpolec hlas

So Úno 21 , 2004
Jako každý rok se město Humpolec se svými stránkami (resp. stránkami městského úřadu) účastní soutěže Zlatý erb – soutěže o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí. Nyní, pokud jste vlastníky e-mailové adresy, můžete naše město podpořit a dát mu svůj hlas.

You May Like

Témata