Recyklohraní

Střední škola SČMSD v Humpolci se rozhodla zapojit do programu RECYKLOHRANÍ, aby deklarovala své ekologické myšlení a podpořila vnímaní potřeby správného nakládání s odpady.

Recyklohraní je školní recyklační program, který si klade za cíl realizaci zpětného odběru baterií, akumulátorů a elektrozařízení spojený s osvětovou činností v problematice nakládání s odpady ve školách.


Školy zapojené do tohoto projektu budou za sběr baterií a elektrozařízení do připravených nádob získávat body, které si budou moci ve speciálním internetovém obchodě směnit za zajímavé odměny dle katalogu.


V nabídce katalogu budou odměny charakteru školních pomůcek, vstupenek do naučných či zábavných parků, sportovního náčiní, praktické elektroniky.


 


Sběrná nádoba na použité baterie a monočlánky bude umístěna v učebně Výpočetní techniky číslo 15.


 


Sběrný červený kontejner pro recyklaci drobných elektrozařízení s rozměry 20 x 20 cm (mobily, přehrávače, fotoaparáty, elektronické hračky…) bude umístěn v přízemí u dveří do kotelny.


 


Obě nádoby budou volně přístupné nejen pro žáky, kteří budou mít zájem o správnou recyklaci nebezpečného odpadu, ale i pro širokou veřejnost.

Máte-li zájem správně recyklovat nebezpečný odpad, můžete využít sběrné nádoby ve škole.

Čtěte dále:   Hry z "tajuplného světa"

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Cimbálovka Drahan

Pá Kvě 15 , 2009
Ve Štočkově dvoře (areál tiskárny David) si v sobotu 16.května můžete poslechnout cimbálovou muziku a popít vínečko z Velkých Bílovic. Čtěte dále:   Ornitologové mají plné ruce práce s ochranou hnízd dravců a sov

You May Like

Témata