Registrace kandidátních listin

64

pro volby do zastupitelstva Města Humpolce a obcí v ORP Humpolec 2018

Odkazy

Petr

64 thoughts on “Registrace kandidátních listin

 1. Nechápu toho pána v Humpolci, který chce kandidovat jako ..nezávislý.. a neví ani elementární zásady při podání kandidátní listiny…To znamená, že musí mít podpisy obyvatel…Jako kdyby nebyly strany či hnutí, za které by mohl jít..

  1. Ten člověk to určitě dělá záměrně, chce jen škodit a komunální volby v Humpolci nějakým způsobem dehonestovat, takový je bohužel součaný trend.

   1. No, nevím, co tím sleduje, ale je nějakej zarputillej Dnes jsem chtěl zajistit, jaká čísla vyfasovaly na hlasovací lístek zaregistrované strany a světe div se, úřad to jeste neví. Pan Průša podal odpor proti zamítnutí registrace a bude to řešit Krajský soud v Českých .Budějovicích. Tak to budou mít strany na dlouho! Co ho k tomu vede, to tedy nevím?

     1. Pokud neví, že jsou potřeba podpisy pod samostatnou kandidaturu tak by měl pan Mgr. vrátit diplom

  1. Ano. Pestrá. Stejně jako před 4 – 8 -12 lety 🙁
   Kdo vyhraje, vím už teď – ten kdo uteče. Město pro business přestává být městem k žití.

   1. Máte pravdu, voda neteče, střelba na ulicích, rabující hordy, rozpadlé budovy, exekuce na městský majetek, zavřené školy … prostě hrůza.

  2. Bez dohody napříč spektrem to nepůjde. Ze hry možná vypadnou kandidáti TOP 09, minule měli jeden mandát..Situace se může změnit letos. Vidím to na tři mandáty pro ODS i ČSSD, 2 pro HUGO, jeden KSČM,2 KDU, 2 STAN, 2 SPD, 4 ANO,1 možná TOP 09

   1. Hodne silne je HUGO! a da se jim verit zajem. ODS uz melo casu dost, tam lide nepujdou. Skalni volici CSSD nezklamou, prijdou a odvoli si to. Bohuzel SPD diky populistickym slibum a zvastum asi take uspeje…..mnooooo bude to zajimave

     1. Pokud jim voliči důvěru dají tak se výsledky musí ctít, to je bez debat. Co se týká HUGO, zas tolik silných tváří nemají.Nadšení jim nechybí to ano

     2. Nadšení a minimálně dále také otevřenost. Vždyť jen uskupení HUGO a ODS prozatím transparentně zveřejnila své kandidátní listiny.

     3. No tvl. Tak hlavně že to tady do teď řídily samé SILNÉ TVÁŘE. Je potřeba dát šanci mladým, nápaditým, aktivním lidem. Volit učitele a doktory (protože je znám od vidění) je ten největší úlet.

     4. Tak obecne učitel, že? Ne na darmo se vzdy rikalo: kdo umi, umi, kdo neumi, učí….a to ted není vůbec myšleno na našeho pana starostu.

     5. S tím se nedá 100% souhlasit. Zažil jsem v Humpolci na ZŠ i gymnáziu výborné učitele, od nichž jsem předané znalosti využil i na VŠ a běžně v životě.

     6. U nás se říká, že nejhorší je aktivní blbec. Netvrdím že je to případ zdejších mladých kandidátů, ale už jsem zažil přípasdy, kdy mladý „kompetentní“ dravě nastoupil s tím, že všechno změní – aby se pak jeho skvělé a progresivní, leč naprosto nefunkční ideje pracně a draze vracely do starých, zajetých kolejí.

     7. Je až směšné jak 7 kandidujících stran a uskupení tají své kandidáty. Jen ODS a Humpolec gou mají k voličům respekt a jména kandidujících zveřejnili. Jsem zvědav na předvolební kampaň, bude-li od těch sedmi vůbec nějaká?

     8. Určitě jména kandidátů netají, jen je nezveřejnily v sezóně dovolených. U každé z tradičních stran je na kandidátce dost nových tváří, takže volič si vybere.

     9. Jo ksicht to muze bejt novej, jen ty zivotni zkusenosti… To je zaklad. Jen to neprehanet, aby to nedopadlo jak na hrade 🙂

     10. Já osobně vím lídry kandidátky u ČSSD/ Bartáková/, KDU ČSL / Brukner/, STAN /Hrala/, SPD /Hyrš/..Jestli to pravda je, uvidíme brzy..

     11. No Hrala je schopný mladý kluk, kterému to pálí a má i zkušenosti s veřejnou správou. A jestli podědil manažerské schopnosti po tátovi, tak by to mohl být i dobrý starosta, který by určitě vedl a rozvíjel město správným směrem. A politika STAN mi připadá také velmi rozumná. Takže tak za mně.

     12. Ale tak co přece… rozhodnou voliči. Hnutí dalo dohromady svou kandidátku, na což má plně právo.

     13. Já měřím hnutí STAN hlavně jejich republikovými předáky a ti bohužel točí celé hnutí pouze doprava. Gazdíkové, Farští, Rakušanové…Ti nemají s nezávislostí vůbec nic společného…

     14. O tomto smělém tvrzení ohledně kvalit PH bych s Vámi ráda polemizovala. Můžeme rozebrat víc?

     15. Za mně taky ! Určitě mnohem víc, než současní učitelé……

     16. Nikdo nezpochybňuje lídra STAN v Humpolci, že by to nezvládl. Autor chtěl pouze říci, že republikově STAN není tak nezávislým, jak se činí

     17. Ano, tak s tím se nechá souhlasit. Na druhou stranu i republikově je to strana, která bohatě převyšuje např. prohnilou a zkorumpovanou ODS. A náš starosta asi až vypadne z politiky tak snad pochopí, že lídr ODS Fiala, kterého on dnes tak vynáší do nebes, na to vůbec nemá a bohužel je to též učitel bez tahu na branku……..

     18. Tak jména kandidátů odhalena, kritici čekající za bukem budou kritizovat a uvidí se na konečné rozdání karet

     19. Administrátor Humpoláku by mohl založit novou anketku, ať si vytvoříme takový miniprůzkum veřejného mínění a voličských preferencí…

     20. Já myslím, že nové vedení města je jasné. Hrala, Prokop a Voplakal. Teď jde jen o to, koho si zastupitelé vyberou za starostu no a ti co zbudou budou místostarostové….
      Důležité je, aby ODS a ČSSD šly od válu. Když kvůli ničemu jinému, tak kvůli AN a vyhozeným 60 mega do Stromovky.
      A jděte se podívat na nové nádraží ICOM – ten pomatenec si nechal do betonu vylít nápis Autobusové nádraží Humpolec ! Ale to vůbec není pravda. Je to nádraží soukromé společnosti ICOM a až vyhraje výběrové řízení na dopravu jiný dopravce, tak bude mít město obrovský problém. Ale to bohužel současné vedení města vůbec nechápe…..

     21. Pavel H. a Tomáš V. by ve vedení města stát určitě mohli. Záleží ale, jak situaci rozhodnou voliči. Komu dají svou důvěru.

     22. V minulosti už kandidoval za LSNS, pro neznalé Liberální strana národně sociální, tedy přejmenovaná ČSNS. Pamětníkům humpolecké politiky je už jméno jistě známé.

     23. Tak hlavně klid. Dnes je posledni tropický den, zitra uz by se Vam melo ulevit.

     24. Nechte to na voličích..Jistě to sečtou správně a uvidí se,kdo pronikne, kdo skončí.

      Pokud mohu trochu vlastních úvah k diskusi

      STAN a HUGO mají mladé tváře, poněkud podobné složení kandidátních listin.Rozdíl je ten, že HUGO poctivě sháněl podpisy u obyvatelstva, kandidáti STAN raději šli pod křídla tohoto obskurního hnutí, zřejmě je limitoval čas, protože prý začali se sestavováním dlouho. ODS nepřekročila svůj tradiční standard, vychází ze stávajících zastupitelů. KSČM dlouho nemůže v Humpolci již kandidáty stavět, viz složení jejich listiny, člověka kolem 40tky tam nenaleznete, o mladších ani nemluvě. Tedy limitace věkem. TOP09 nikdy svůj stín ve městě nepřekročila a pokud nekandiduje Dr. Janeček, na radnici nepronikne. Lidová strana vyměnila lídra, uvidí se co to přinese. ČSSD postavila také zajímavou kandidátku, je vidět, že tomu čas věnovali. Překvapením je, že nenominovali jednu ze stávajících zastupitelek, zřejmě pokus o omlazení týmu.
      SPD převzala několik kandidátů z bývalého subjektu Strana důchodců Františka Burdy. Vypadá to na rychlokvašku, silné tváře nemají.
      Tolik tedy můj názor.

     25. STAN v humpoleckém podání připomíná komunistické béčko.

     26. Mladý Pavel H. je v pohodě. V zastupitelstvu ostudu neudělá. Tipuji, že se dostane.

     27. No mohl by se jako lídr dostat i do vedení města. Je tam třeba mladá krev jako sůl, po tom co tam do teď předváděla ta grupa důchodců !

     28. To je jak s fotbalem… Je s podivem, kolik Čechů politice tak skvěle rozumí a jak málo jich kandiduje, když je příležitost…

     29. A kdo to je ten Hrala? Můžeme si někde o tomto kandidátovi něco přečíst? Co už má za sebou, co dokázal apod.?

     30. No, to je ten s umaštěným culíkem, co se plouží po úřadě v ošuntělém oblečení. Co dokázal opravdu netuším…

     31. No tak to jste pomohl teda, dejte foto ať se tak pobavíme 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Humpolec bude opět v Toulavé kameře!

Po Srp 20 , 2018
V neděli 26.8. bude Humpolec opět v Toulavé kameře

Témata