Registrace staveb do soutěže Stavba Vysočiny 2004 již probíhá !!

Jihlava 19. ledna 2005 – I v letošním roce Stavební sdružení Vysočina společně s krajem Vysočina, Svazem podnikatelů ve stavebnictví a Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě připravilo soutěžní přehlídku novostaveb a rekonstrukcí, které přibližují úroveň stavebnictví v našem kraji.

I v letošním roce Stavební sdružení Vysočina společně s krajem Vysočina, Svazem podnikatelů ve stavebnictví a Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě připravilo soutěžní přehlídku novostaveb a rekonstrukcí, které přibližují úroveň stavebnictví v našem kraji.

V letošním roce se bude soutěžit v následujících kategoriích :

A1 – Stavby občanské vybavenosti
A2 – Stavby určené k bydlení
B1 – Stavby dopravní a inženýrské
B2 – Stavby pro průmysl a zemědělství
C1 – Zajímavý architektonický, konstrukční nebo stavební detail

Do soutěže může svoji novostavbu nebo rekonstrukci přihlásit kdokoliv z účastníků výstavby tzn. investor, architekt, projektant nebo zhotovitel stavby, všichni bez omezení sídla subjektu. Nejdůležitější podmínkou je ale skutečnost, že stavba musí být situována na katastrálním území kraje Vysočina a dána do provozu v období od 1.ledna 2002 do 31.12.2004.

Přihlášené stavby bude hodnotit odborná komise z řad vypisovatelů soutěže, která udělí vítězům jednotlivých kategoriích A a B titul PRESTIŽNÍ STAVBA VYSOČINY 2004, vítěz kategorie C obdrží titul STAVEBNÍ DETAIL – STAVBA VYSOČINY 2004. Stavby umístěné na druhém místě ve všech kategoriích obdrží ČESTNÉ UZNÁNÍ.

Jako každoročně bude vyhlášena hlasovací anketa pro laickou veřejnost, která svým hlasováním rozhodne o přidělení titulu CENA VEŘEJNOSTI – STAVBA VYSOČINY 2004.

Slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční 6. června 2005 na Staré radnici v Havlíčkově Brodě za přítomnosti senátora JUDr. Petra Pitharta, který přijal záštitu nad 3. ročníkem.
 

Více informací najdete na www.stavbavysociny.cz/soutez2004
 
Malá připomínka loňských vítězů. Prestižní stavbou Vysočiny pro rok 2003 se stala Rekonstrukce radnice v Novém Městě na Moravě a Úpravna pitné vody Hosov v Jihlavě. Titul Stavební detail – Stavby Vysočiny 2003 získaly Sluneční hodiny v Třešti a veřejnost si vybrala Centrum pro les, zahradu a volný čas Johanka, stojící v Kamenici nad Lipou.

Generální partner : Rieder Beton, spol. s r.o., Jihlava

Hlavní partner : DOSTING spol. srov.o., Brno

Partner :  RIGIPS s.r.o., Praha
   Úspora energie – Ing. Mária Necidová, Velké Meziříčí
   Český Caparol spol. s r.o., České Budějovice

Mediální partner : Český rozhlas – Region
   Deník Vysočina
   České stavebnictví

kapik

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolec šokoval a v boji o postup ho čeká dřina

Út Úno 8 , 2005
Vstup do play off krajského přeboru se humpoleckým hokejistům příliš nepovedl. Nečekaně remizovali na vlastním ledě s Telčí.

You May Like

Témata