Rekonstrukce Lužické ulice bude pokračovat od 6. března

Druhá etapa rekonstrukce čeká v letošním roce Lužickou ulici.

Práce začaly už loni a letos budou pokračovat od 6. března až do konce října. Tentokrát se však bude jednat o náročnější část celé stavby, která si v jednotlivých částech ulice vynutí na určitý čas úplnou uzavírku.
Navzdory tomu nebude výrazně omezeno dopravní napojení areálu domova pro seniory, soukromé školy ani dotčených výrobních a skladovacích areálů, které budou využívat cestu přes Kejžlici. Úplné znepřístupnění běžnou automobilovou dopravou se naopak v jednotlivých etapách dotkne několika rodinných domů.

„Tato dopravní omezení nás mrzí, nicméně z hlediska příčného profilu vozovky není možné provést rekonstrukci jiným způsobem. Všem děkujeme za trpělivost a budeme se těšit na novou Lužickou ulici, kterou již několik let všichni očekáváme,“ říká místostarosta Petr Machek.

Během stavby bude možné se s dotazy obracet na jejího zhotovitele, jenž bude k dispozici na telefonním čísle 602 645 910. Bližší informace o průběhu stavby budeme průběžně zveřejňovat.

Čtěte dále:   Inspirace Jihlavou? Humpolec začne regulovat parkování v centru města, dvě hodiny budou zadarmo

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Rada města Humpolce vyhlašuje konkursní řízení

Út Úno 21 , 2023
na vedoucí pracovní místo ředitelky/ředitele příspěvkové organizace Základní umělecká škola Gustava Mahlera Humpolec, Školní 701. Čtěte dále:   Tak trochu jiné halušky s brynzou, slaninovým pyré, zeleninou a bramborovou slámou

You May Like

Témata