Bídná sezona v Humpolci: koupaliště Žabák už má zavřeno, lidi odradilo testování

6

Otevřené koupaliště necháme ještě do konce srpna. Sezona byla velice špatná. Oproti loňskému roku zhruba třetinová, posteskla si Lucie Melounová z Technických služeb Havlíčkův Brod, které provozují tamní koupaliště.

Otevírací doba se tam bude řídit počasím. Jakmile teploty klesnou, brána koupaliště se pro návštěvníky zavře. „Když bylo pěkné léto a počasí nám přálo, mívali jsme otevřeno ještě v září. Ale bylo to spíš výjimečně. Většinou jsme zavírali s koncem prázdnin. Počasí na Vysočině koupání nikdy tolik nepřeje jako třeba na jižní Moravě,“ konstatovala Lucie Melounová.

Celý článek zde: https://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/bidna-sezona-koupalist-malo-teplych-dnu-skluzavka-v-bystrici-lidi-moc-netahla-20.html

Čtěte dále:   Humpoleckou základní uměleckou školu vede nová ředitelka

Axl

6 thoughts on “Bídná sezona v Humpolci: koupaliště Žabák už má zavřeno, lidi odradilo testování

  1. Tak to jsem opravdu netušil, že bídnou sezónu koupaliště Žabák mají i v Havlíčkově Brodě…. Nebo že by soudruzi z Humpoláku nedávali při hodině Zeměpisu pozor?

      1. …ani soudruzi z Humpoláku, ani z Deníku. Ten článek řeší víc míst v kraji, včetně Humpolce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Šestnáctý ročník festivalu Jakub Pustina a jeho hosté

Čt Srp 26 , 2021
Světová sopranistka Gabriela Beňačková se společně s tenoristou Jakubem Pustinou představí v rámci jeho festivalu nazvaného Jakub Pustina a hosté, který se po šestnácté uskuteční na Vysočině během září. Vystoupí i v Humpolci. Čtěte dále:   V SeniorCentrech SeneCura rozdávají radost i dobrovolníci, bylo by jich potřeba ale mnohem víc
Šestnáctý ročník festivalu Jakub Pustina a jeho hosté

You May Like

Témata