Rekvalifikační počítačové kurzy

1

Obecně prospěšná společnost Attavena pořádá v současnosti na Vysočině řadu kurzů, jeden z nich připravuje od ledna také v Humpolci.

„Nabízíme rekvalifikační počítačové kurzy pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené, ale nejenom pro ně. V rámci projektu Lehké motivačno mohou tuto příležitost využít i osoby pečující o závislého člena rodiny, rodiče samoživitelé, muži v obdobné situaci jako ženy s malými dětmi a rodiče s dětmi do patnácti let. Projekt není určen pro osoby aktivně vykonávající zaměstnání nebo pro OSVČ,“ popsala Alena Kloudová, koordinátora projektu.


V Humpolci od ledna 2011 nabízí společnost kurzy Základy práce na PC ve spolupráci s Rodinným centrem Cipísek a Základní školou Husova v Humpolci.
„Na účastnice čeká třináct lekcí rekvalifikačního kurzu. Celkem čtyřiadvacet klientek získá Osvědčení o rekvalifikaci platné na celém území ČR a některé z nich možnost účasti v novém kurzu ICT efektivně v životě matky, kde se výuka provádí zcela netradičním způsobem. Mottem tohoto kurzu je: Ne vy pro počítač, ale počítač pro vás,“ dodává Alena Kloudová.
Po dvanácti maminkách ve dvou kurzech, dopoledním od 9.00 do 12.00 nebo odpoledním od 13.00 do 16.00, zvládne základy psaní textu, práce s tabulkami, efektivní využití internetu a obsluhu e-mailové schránky. Díky fondům ESF a státnímu rozpočtu ČR jsou nabízené aktivity pro klientky zcela zdarma.
Společnost nabízí také výuku s asistentem, hlídání dětí od jednoho roku. Klademe důraz nejen na názorný výklad, ale zvlášť na praktické procvičování za pomoci lektora a asistenta. Navíc poskytuje lektor prostřednictvím mailu, ICQ nebo telefonicky pomoc klientkám po celou dobu trvání kurzu. Podpora klientů je dána i studijními materiály psanými srozumitelně pro cílovou skupinu.Více informací na www.attavena.cz nebo na telefonní číslech 774 223 427, 327 314 082.

Čtěte dále:   Zaměstnavatel roku. V soutěži letos uspěly i firmy z Pelhřimova a Humpolce

Převzato: http://www.vysocina-news.cz/clanek/po-brode-zdirci-a-svetle-nabidnou-kurzy-take-v-humpolci/


 

myska

One thought on “Rekvalifikační počítačové kurzy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Test nealkoholického piva

Út Lis 9 , 2010
Ve včerejším dílu pořadu ČT „Černé ovce“ byl zveřejněn text nealkoholických piv. Hodnotila se nejenom chuť, ale také třeba obsah alkoholu. Nealkoholické pivo Bernard s čistou hlavou se umístilo na 3.místě, až za Birellem. V testu zvítězil překvapivě Platan. Čtěte dále:   Rybářské závody o stokilové prase

You May Like

Témata