Řidič Vysočiny

Jihlavské listy ve spolupráci se Střední policejní školou MV v Jihlavě pořádají v sobotu 26. dubna 2008 soutěž „ Řidič Vysočiny“. Soutěž se bude odehrávat na území Pelhřimovska.

Soutěž startuje na na letišti u Kámena8:00 hodin.  Na letišti budou soutěžící plnit několik disciplín jako např.  slalom nebo manévrování s vozidlem. Odtud se vydají po zatím neznámé trase. Po dobu závodu musí řidiči dodržovat pravidla silničního provozu a zároveň plnit i další úkoly, které na ně na trase čekají.


Obyvatelé Pelhřimovska se se závodníky setkají ještě jednou a sice v Pelhřimově na náměstí, kam budou závodníci přijíždět přibližně mezi 9,30 – 12,00 hodinou. Také zde na osádku vozidla čeká plnění disciplín.  I diváci si přijdou na své. Po celou dobu závodu si na náměstí v Pelhřimově připravila Střední policejní škola v Jihlavě prezentaci policejní práce. Závodníci budou z Pelhřimova poté pokračovat po trase dál. Zakončení závodu bude provedeno v Polné na zámku.


Po celou dobu, kdy bude závod probíhat na Pelhřimovsku, budou zesíleny policejní hlídky, které budou zabezpečovat  plynulý průběh závodu.  


Pelhřimovská policie společně s pořadateli závodu srdečně zve všechny diváky, příznivce rychlých kol a pochopitelně média, na sobotní závod s názvem „ Řidič Vysočiny“.


 

Čtěte dále:   Hygienici zakázali koupání v Sedlici. Kvalita vody je horší i jinde na Vysočině

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Bojí se humpolečtí občané oprávněně?

Pá Dub 25 , 2008
Strach o děti při jejich cestě ze školy. Vyhýbání se parkům. Obavy projít městem v nočních hodinách. Tak vidí obyvatelé Humpolce situaci ve svém městě. Neustále mluví o častých výtržnostech nejen ze strany národnostních menšin, které do města přijíždějí za prací. Podle policie je však situace zbytečně vyhrocená a mezi […]

You May Like

Témata