Až třicet kilometrů navíc – sjet nebo najet na dálnici u Humpolce ve směru na Brno teď není možné

7

Kolem třiceti kilometrů si najedou řidiči, kteří budou chtít sjet z dálnice D1 u Humpolce. Od pondělí je tam uzavřený exit v brněnském směru.

Na dálnici ve směru na Brno není možné u Humpolce ani najet. Exit v brněnském směru je uzavřený kvůli výstavbě kruhového objezdu, který tam má udělat dopravu bezpečnější.

větší audioportál na českém internetu

Dopravu na exitu D1 u Humpolce omezila stavba kruhové objezdu
 

Poslechněte si reportáž Českého rozhlasu: https://vysocina.rozhlas.cz/az-tricet-kilometru-navic-sjet-nebo-najet-na-dalnici-u-humpolce-ve-smeru-na-brno-9224665

Axl

7 thoughts on “Až třicet kilometrů navíc – sjet nebo najet na dálnici u Humpolce ve směru na Brno teď není možné

  1. Tak nepojedu jak Pražák a sjedu už na Koberovicich, a na Brno to vezmu na Větrák. A nebudu tak vykulenej

  2. No dneska jsem to tam sledoval. Kruhový objezd už je tam vykroužený a přes zákaz to už lidé ale normálně rvou na nájezd na Brno. Zrova tak i někteří lidé přes zákaz sjíždějí. Docela mazec.

    Jinak ta doprava přes Humpolec je opravdu teda něco v tyto dny. Dneska k tomu ještě malá nehoda před Růží a u polikliniky byl Humpolec doslova neprůjezdný.

  3. Parkovací dům v Humpolci je potřeba jako sůl. Bohužel tam, kde by byl nejvíc třeba, to je v okolí polikliniky a Lidlu není jediné místo na vybudování.
    K lékařům se nejde dostat, kde parkovat. Nemluvě o tom, že ani jedno místo pro zdravotně znevýhodněné poblíž polikliniky. Ta ve dvoře nesplňují svojí šíří technické parametry a velmi těžké vyjíždění z tohoto dvora.
    Současné rekonstrukce ve městě se musí vydržet, to jinak nejde. V zimě to opraviit možné není, ono se lepší čas nedá najít nikdy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Čarodějnický rej v SeneCura SeniorCentru Humpolec

Čt Kvě 2 , 2024
V humpoleckém SeniorCentru, které nedávno oslavilo druhý rok svého fungování, bylo během čarodějnic veselo. Personál využil ideálního jarního počasí a připravil pro klienty pestrý program.

You May Like

Témata