Robert Balzar Trio

Sobota 09.03.2024 19:00

Místo konání: Humpolec, Malá scéna, Mikádo

Nenechte si ujít koncert jednoho z nejlepších tuzemských jazzových trií v Humpolci, odkud ostatně pochází celá jeho třetina! A to není málo…

Kontrabasista Robert Balzar patří k nejvýznamnějším českým jazzovým basistům. Kromě svého tria je známý především spoluprací s předními českými umělci a umělkyněmi jako je Dan Bárta, Yvonne Sanchez nebo Hana Hegerová.

V současné sestavě Robert Balzar Trio je fenomenální pianista Vít Křišťan (ano, to je ta humpolecká třetina) a skvělý bubeník Kamil Slezák.

Hudba RBTria zachycuje nový, současný zvuk tří zkušených hudebníků v jednom organickém celku. Většinu repertoáru kapely tvoří vlastní skladby nebo úpravy nejen jazzových standardů. Hudba tria ctí jazzové principy, melodičnost a rytmickou přesnost. Balzarovo trio následuje moderní vlnu světového jazzu, kde se stírají hranice mezi popem, jazzem a filmovou hudbou.

 

Robert Balzar – kontrabas

Vít Křišťan – piano

Kamil Slezák – bicí

 

Vstupné: 250 Kč, na místě 290 Kč

VSTUPENKY: ZDE

Čtěte dále:   Hotelové zálety

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

POZOR: kontrola oken zdarma

Čt Bře 7 , 2024
Zachytili jsme v Humpolci aktivitu „zástupce“ firmy EKOPLASTRA.eu. Upozorňujeme na možný problém. Obcházejí v odpoledních hodinách (15-19h) paneláky. Nejde přímo o krádež, ale jejich další jednání je silně neetické – předražená služba. Čtěte dále:   Jiřický guláš

You May Like

Témata