POZOR: kontrola oken zdarma

1

Zachytili jsme v Humpolci aktivitu „zástupce“ firmy EKOPLASTRA.eu. Upozorňujeme na možný problém. Obcházejí v odpoledních hodinách (15-19h) paneláky. Nejde přímo o krádež, ale jejich další jednání je silně neetické – předražená služba.

Probíhá to tak: obcházejí paneláky, sbírají tel. čísla a jména. S tím, že provedou kontrolu oken zdarma. Následně volají a domluví si termín. Zpět se dovolat nelze.

Vlastní kontrola oken „zdarma“  je jen letmý pohled.

Jakmile jim odsouhlasíte práci, tak možná něco utáhnou či povolí, ale hlavně – účtují absurdní částky. Za „Opravu“ oken v bytě 2+1 je to 12-15 000Kč.

Ideální postup je se s nimi nebavit, žádné údaje neposkytovat, pokud už se k dovolají či dozvoní tak vše odmítnout a do bytu nepouštět. Upozorněte rodiče a prarodiče. Kontrola oken je obvykle zdarma od SVJ/družstva a případný servis stojí jen zlomek uváděné částky.

Humpolec a Pelhřimov obvolávali z tel čísla 725 055 299, k firmě ještě patří zveřejněné telefony 777 349 990, 725 846 173 a +421 918 437 834

najít je můžete tady: https://www.ekoplastra.eu/ – https://www.facebook.com/ekoplastra – https://www.instagram.com/ekoplast_ra/

Čtěte dále:   Píšou o Humpolci: Rekonstrukce dvou ulic v Humpolci ještě nekončí. Oprava potrvá déle

One thought on “POZOR: kontrola oken zdarma

  1. Františku díky moc za zveřejnění. Dneska je to samej online podvod a podvod z vytahování peněz přes krypto měny, kde si spousta lidí říká, že jich se to netýká. Ale jak je vidět tyhle lidské hyeny to zkouší neustále a pořád i po starých klasických způsobech. A bohužel lidé jsou důvěřivý a naletí. Takže je potřeba na to upozorňovat a co nejvíce lidi informovat o těhle šmejdech. A jak je vidět, tak se to neděje jen někde „tam v Praze“, ale přímo pod našima oknama. 😉 Takže díky moc za sdílení informace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Pozvánka na veřejnou prezentaci: Revitalizace vnitrobloku Lnářská–Hálkova

Pá Bře 8 , 2024
Veřejná prezentace plánované revitalizace vnitrobloku Lnářská–Hálkova. Čtěte dále:   Humpolecké Velikonoce 2024

You May Like

Témata