Pelhřimov na vánoční stromek čeká. Humpolec už ho má, podívejte se

Zachovat vánoční atmosféru spolu se stromečkem a osvětlením, nebo za adventní dekorace ušetřit? Ve dvou největších městech Pelhřimovska se rozhodli vydat první cestou. Při večerních procházkách nebudou lidé potkávat chudší výzdobu oproti předchozím letům. Pelhřimov s Humpolcem se však přesto budou od sebe stromky lišit.

Svou vlastní specialitou se může pochlubit Humpolec. Tam navazují na několikaletou tradici a mají svůj vlastní rostlý vánoční stromek. Tyčí se na Horním náměstí a lidé se už mohou přijít podívat, jak je nazdobený. Okolí však rozzáří až první adventní neděli. „Určitě chci být u toho. Vždycky je to pěkná podívaná. Ta pravá vánoční atmosféra pro mě ale začíná Mikulášem,“ přiblížil Jindřich Ehrlich. Ten je spokojený i s výzdobou ve městě. „Jsem rád, že se to nepřehánělo. Jsme malé město, vypadalo by divně a přeplácaně, kdyby toho bylo víc,“ dodal muž z Humpolce.

Celý článek zde: https://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/pelhrimov-na-vanocni-stromek-ceka-humpolec-uz-ho-ma-podivejte-se-20221115.html

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Skok z místa, běh, sedy a lehy. Děti na školách procházejí testy fyzičky, jako třeba v Humpolci

St Lis 16 , 2022
Základní a střední školy v Česku mají do konce listopadu povinnost otestovat žáky z jejich tělesné zdatnosti.

You May Like

Témata