Rocková Lipnice: Klus, Wohnout i Střihavka

Devatenáctý ročník open air festivalu Rocková Lipnice vypukne již v sobotu 14. července v amfiteátru pod hradem v Lipnici nad Sázavou.

Letošní „festival pro fšechny" ovšem odstartuje již v pátek večírkem pro nedočkavé.

„Po úspěchu v předchozích ročnících začne večírek pro nedočkavé v 19 hodin v pivním stanu a vystoupí místní rocková kapela Žralok ve zdi. Večerem bude provázet rockový DJ Rocker. Ve stanu o rozměrech 10 m x 15 m bude dostatek prostoru, k posezení poslouží i větší část amfiteátru. Na tento večírek je vstup zdarma, zároveň bude v amfiteátru probíhat promítání vybraného filmu na LED obrazovce," prozradil pořadatel Václav Zástěra.

V sobotu bude pro návštěvníky areál otevřen od 11 hodin. Samotný program startuje v pravé poledne na hlavním pódiu v amfiteátru a ukončení celého festivalu je plánováno v pozdních nočních hodinách. Pro letošní ročník byli opět vybráni účinkující z mnoha hudebních žánrů.

„Headlinerem festivalu je momentálně nejžádanější zpěvák Tomáš Klus, který přijede s kolegou Jirkou Kučerovským a zazpívají vám všechny své známé písničky z alba Racek. Dalším zajímavým účinkujícím je velmi známá kapela Wohnout, pro „fajnšmekry" bude zcela jistě vystoupení legendy rock-popové scény Kamila Střihavky se svým Bandem," dodal Zástěra.

Účastníci si budou moci zavzpomínat s kapelou Premier a jejich známý song Hrobař. Dál vystoupí rockpunková kapela Rybičky 48 a rocková kapela Doga, a pak třeba i hudební seskupení, jako je Bára Zemanová a Band, kapela Soustrast, kapela Hush a festival uzavře svým vystoupením kapela Coca Core Company.

Tomáš Klus

Tomáš Klus Autor: DENÍK/David Taneček

Čtěte dále:   Osmý týden na Platformě

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Víkend se ponese ve znamení všestrannosti

Pá Čvc 13 , 2012
Humpolecký školní statek bude od pátku až do neděle hostit třídenní Mistrovství České republiky v jezdecké všestrannosti. Čtěte dále:   Adveniat regnum

You May Like

Témata