Rozloučení s létem

Sobota 11.09.2021 10:00 – 21:00

Místo konání: Humpolec, park Stromovka

Stylové ukončení Humpoleckého léta pro vás připravilo Městské kulturní a informační středisko v Humpolci. Těšit se můžete na unikátní program – uvidíte něco, co tu ještě nebylo. V Humpolci proběhne finále závodu v hodu oboustrannou sekerou. Letošní osmý ročník se koná právě v parku Stromovka. Soutěžit bude 25 závodníků, kteří se zúčastnili 4 kvalifikačních soutěží (Bor u Tachova, Olešnice, Kojatice, Železná Ruda) a získali tak právo účasti na tomto finále.

Soutěží se v hodu oboustrannou sekerou na terč vzdálený 6,1 metru, jehož střed je ve výšce 152 cm. Na terči jsou mezikruží o šířce 5 cm a sekera se musí zaseknout po jedné otáčce předním ostřím do terče, počítá se zásek blíže ke středu terče. Každý soutěžící má 36 hodů a ten, kdo dosáhne nejvíce bodů, se stává vítězem. Soutěž začíná v 10:00 hodin, předpokládaný konec je ve 14:30 hodin, poté následuje vyhlášení vítězů. Dopolední akci moderuje Stanislav Berkovec.
Hlavním partnerem  je Rodinný pivovar Bernard.

Od 15:30 následuje program pro děti i dospělé, vše ve western stylu. Čekají vás stanoviště, workshopy a scénky ve stylu Divokého Západu, ukázky honáckých dovedností, ukázky a výuka country tanců a několikrát se ozve hromový výstřel z děla. A spoustu dalšího.
Tak oblékněte kostkované košile, džíny, barevné sukně a klobouky, osedlejte koně a hurá do Stromovky!
Od 18 hodin vám  zahraje mexická kapela Mariachi Espuelas a poté vás čeká hudební lahůdka – (nejen) gospely od Ireny Budweiserové a Jakuba Racka.
Odpolední program moderuje Milan Řezníček.

Vstup zdarma, občerstvení, grilovačka…

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Aby se mámy mohly vrátit do práce: V Humpolci je připraví na pohovor

Čt Zář 9 , 2021
Sestavení životopisu, ukázka pracovního pohovoru nebo třeba zlepšení orientace na trhu práce. To čeká na maminky v coworkingovém centru v Humpolci, které se chtějí po rodičovské dovolené vrátit zpět do práce a budou si ji teprve hledat.
Nezaměstnaných na Vysočině přibylo, nejlépe je na tom Pelhřimovsko

You May Like

Témata