Rozpočet pro nový rok bude na programu únorového zastupitelstva.

145

Do té doby město tradičně hospodaří v rozpočtovém provizoriu.

K největším investičním plánům města Humpolce pro rok 2021 patří například první etapa rekonstrukce místní komunikace v ulici Sluníčkova včetně rekonstrukce sítí, dále rekonstrukce budovy na Dolním náměstí, kam se bude rozšiřovat městská knihovna, druhá etapa rekonstrukce v ulicích 5. května a Jihlavská nebo rekonstrukce komunikace v ulici Hálkova. Tyto záměry jsou už součástí takzvaného rozpočtového provizoria, které humpolečtí zastupitelé schválili na svém prosincovém veřejném zasedání.

Prosincové projednání rozpočtového provizoria a následně únorové schvalování řádného rozpočtu města pro daný rok je trend, který se Humpolci osvědčil a kterým se město vydává řadu let. Během období rozpočtového provizoria lze už od ledna čerpat dvanáctinu celkového objemu peněz, se kterými město hospodařilo v roce předešlém, navíc se v plánech pro řádný rozpočet stihnou promítnout aktuálnější hospodářské výsledky z roku předešlého. „Považuji to vždy za výhodu, nicméně po náročném a nejistém roce 2020 to kvituji dvojnásob. Řádný rozpočet pro rok 2021 bude Zastupitelstvo města Humpolce schvalovat na svém únorovém veřejném zasedání a do té doby bychom měli mít k dispozici jednak vyúčtování za loňský rok, a jednak konkrétnější informace k daňovým příjmům do rozpočtu obcí, kterými se zabývají zákonodárci,“ uvedl místostarosta Humpolce Ing. Vlastimil Brukner.

 

Díky rozpočtovému provizoriu mohlo město Humpolec již odstartovat realizaci například i dvou největších plánovaných akcí pro rok 2021. Jedná se o výkup pozemků v ulici Blanická pro stavbu nových rodinných domů, kdy se pro tento záměr počítá předběžně s celkovou částkou dvacet milionů korun, a o již zmíněnou rekonstrukci v ulici Sluníčkova, která je v plánu včetně rekonstrukce vodovodu a kanalizace a kde je vyčleněno zhruba patnáct milionů korun. Mezi další záměry patří druhá etapa rekonstrukce suterénu Střediska volného času jako zázemí pro volnočasové aktivity, přechod pro chodce v místní části Rozkoš nebo budování chodníku v místní části Světlice. Z projektových dokumentací město Humpolec plánuje realizovat například projekt stavby bytového domu v ulici Hálkova, projekt na vybudování nové mateřské školy, projekt na opravy v ulicích U Stadionu a Mánesova, projekt rozšíření zemního poldru v Blanické ulici, projekt rekonstrukce budovy školy v Husově ulici nebo projekt stavby typizovaných rodinných domů v ulici Panskodomská.

Návrh řádného rozpočtu města na rok 2021 prošel diskuzemi přes Ekonomický odbor Městského úřadu Humpolec, vedení města, radní i neveřejné pracovní setkání zastupitelů. Nakonec ho čeká definitivní projednání na veřejném zasedání Zastupitelstva města Humpolec ve středu 24. února 2021.

Zodpovídá: Mgr. Aneta Slavíková; www.mesto-humpolec.cz

Petr

145 thoughts on “Rozpočet pro nový rok bude na programu únorového zastupitelstva.

 1. Skvělá zpráva pro Humpolec: STAN navrhuje místo odstupujícího p Lesiny z Finančního výboru, velice kompetentní ve věcech finančních, legislativních a anti korupčních, výbornou paní Štěrbovou

  Blýská se na lepší časy

  1. Tleskám p Hralovi a celému sdružení STAN, za jejich chuť a energii v boji s humpoleckou mafií.
   Paní Štěrbová je poctivá, pracovitá, inteligentní a jako taková bude vždy ve FV zastávat zájmy města Humpolec.

   Udělali jste mi velkou radost a to se v této nelehké době obvzláště cení.

   Držím palce, ať její opětovné jmenování projde hladce přes celé zastupitelstvo.

   1. Souhlasim. Někomu se zas přestane po dvou měsících lehce usínat. Bude muset mít oči na šťopkách když se bude snažit očůrat město ve svůj osobní prospěch

     1. Vadit by to mělo především jejich voličům. Když není hnutí STAN zde schopno založit ani pobočku hnutí tak to svědčí o něčem.

     2. A TOP 09 která má ve FV člena nominovanýho ODS má v Humplu buňku ?

    1. TOP 09 formálně v Humpolci existovala,ale lidé odešli a už možná zanikla. Kdo by také k nim lezl

  2. nadhera bude se vsude opravovat komunikace ale co silnice co vede smerem na Svetlici to se konat asi opet za tech x let konat nebude …parada takze si vsichni poridime tanky a budem koukat na to jak to v zime silnicari placaj jak jen to jde …… to je silnice mimo mesto nebo co ze to 10 let nikdo neresi a jen se to placa zaplatama …. jinde se delaji nove silnice a tady asi usnul cas a nebo na to vsichni serou

 2. Jsem zvědavá, jak se budou tvářit a hlasovat zastupitelé za ANO, kteří jí v prosinci tak zbaběle odvolali?

  Díky lidem ze STAN, že paní Štěrbovou důstojně vrací do FV, kam bezesporu patří.

  Čím více schopných, inteligentních a odvážných lidí v komisích a výborech bude, tím hůře pro klientelismus a korupci a naopak tím lépe pro Humpolec.

  Tleskám a držím palce, ať to klapne.

  1. To bude komedie, že jo? Kocourkov hadr ! Ty co paní Štěrbovou odvolali ji teďky zase hezky pěkně zvolej. Přeci se ctí postup že navrhuje strana a ostatní zastupitelé automaticky akceptujou. Hawg.

  2. Já se jen divím paní Štěrbové, že chce ještě v tomto období lézt do té žumpy.A navíc za STAN. Nic proti paní Štěrbové, ale už by se mohla také rozhodnout zda má zapotřebí ve své letité politické kariéře pořád měnit strany a hnutí za které někde působí. Začínala v KDS, dnes zaniklé, pak v Unii svobody, pak v ANO, nyní by přijmula nominaci za STAN? Odbornice jistě je, ale tohle voliči vidí. To je střídání politických dresů.
   Mohla by počkat až po volbách 2022.

    1. Štěrbová je už jen a pouze směšná. Vzpomínáte na její obvinění, že bylo vyhrožováno jí i jejím dětem? A co z toho bylo? Jedno velké NIC. Víte, kdyby tohle někdo udělal mě, tak důrazně trvám na vyšetření a pokud by nenastalo, na protest proti takovým praktikám odejdu. Madam na ničem netrvala, neodešla ani ze zastupitelstva a klidně dál setrvala i v klubu s těmi co obvinila. Inu, zásadovost sama. Vážně je proč se jí bát. Ta si umí jit za svým. Teda za svou funkcí, to ano. Nic vic.

     1. Ano, za tím vyhrožováním šla zvlášť cílevědomě.

     2. Když by jste proti takovým praktikám zbaběle odešel pak tady ty praktiky budou dál. Je třeba s nima bojovat jako to dělá z opozice Stan a Hugny. Jinak se nic nezmění a všechno bude řídit jeden žabák na prameni. To chceš v 21.st?

     3. Aha. Já bych s lidma co by vyhrožovali mým dětem u stolu sedět a jednat jakoby nic nedokázal. Vy jste asi větší tvrďák. Stejně jako Štěrbová. Pak je tu samozřejmě možnost číslo dvě a to, že žádné vyhrožování nebylo, madam si to vymyslela a proto na vyšetření netrvala. Taková osoba ovšem příliš důvěry k rozkrývání machinací nevzbuzuje. Zato k nepodloženým pomluvám se hodit bude výtečně. To chcete?

     4. Paní Štěrbová je moudrá žena , určitě nelhala. Na schůzích zastupitelů lžou pravidelně jiný kousci. To, že neměla potřebu zatahovat do toho policii svědčí o její nekontroverzní povaze . za mě má palec nahoru a do FV patří. Už se těším na tvář Mikuldy a Kostřicové až budou hlasovat pro její zvolení, když tak ctí pravidla kdo koho navrhuje. Snad je na kameře dobře uvidím . Zasedání osobně nestíhám, to eště pracuju.

     5. Prachsprostou odpornou pomluvu vydávat za moudrost, to chce koule.

    2. Nikdo se jí nebojí. Jen mi připadá jako šaškárna, že chce znovu do FV. Tohle mistr Hrala nedomyslel. Opravdu ne.

     1. Šaškárna je to že pani Štěrbovou zastupitelé bezdůvodně odvolali. Tohle nedomysleli. Opravdu ne. Jediný STAN a HUGO byli proti!

  1. Tady bude takový bordel,dokud bude kocourkov i na vládě. Až udělá někdo krátký proces s tím,kdo si hraje na hlavu státu a předsedu vlády.dotud to nemá cenu řešit. Holt jaký pán,takový kmán.

    1. Nj, to je pochopitelné a vysvětluje to, proč máme u vesla STB čobola – většina hodnotila to, co je na hlavě, ne to, co je uvnitř.

     1. Kdyz mas hodne penez muzes si delat a ovlivnovat hodne veci.

     2. Máme ho na čele vlády proto, protože vyhrál minulé volby a vytvořil vládu. Normální postup v tzv.demokratické době. Pokud by minule vyhrál někdo jiný,vytvořil by vládu on.

 3. Otázka zní, jak se také volby mohou vyhrávat. Ale jak říkával nebožtík Standa Mašinka Gross, toto bylo zcela jistě všechno křišťálově čisté.

 4. Tak jen doufám, že příští koalici v Humpolci bude sestavovat někdo jiný než ODS.
  Konečně bude líp😀😀😀

   1. nevím,kolik ti je let,ale čas parlamentní demokracie už je passé. Ti šíbři se se snaží obejít parlament i Senát,jak to jde. Viz Johnson a jistý amatér ze Slovenska. vznikne nový společenský řád.

  1. Ale obávám se, že bez ODS to těžko složí. Jejich 4-5 mandátů bude roli hrát. A nedělejte si iluze, že STAN bude mít nějaký velký nárůst. Takže mnoho povyku pro nic.
   Variant koalic zase moc není..

     1. Pochybuji, ze Hugo by lezlo do koalice s mafianama z ODS.
      Vzdyt by popreli sami sebe.

     2. politika je svinstvo. Jeden bez druhyho nebudou mit sanci cokoliv udelat. A ODS si svych 5 mandatu v poho uhraje.

  1. Politika není svinstvo, politika je důležitou a nedílnou součástí lidské společnosti.

   Svinstvo z ní dělají lidé jako Kučera, Bernard, Brukner, Mikulášek a i v neposlední řadě takoví prosťáčci jako Kratochvíl, Jirků, Balnohová, Mácha, Arnotová, kteří nemají vlastní názor, ale ochotně papouškují názory jejich ŠÉFů

    1. Nevím jaké máte zkušenosti vy, ale skoro každý v Humpolce, vidí pozitivní přínos lidí ze sdružení HUGO!
     Jsou aktivní, odhalují šledrián, porušování zákonů, pofiderní výběrová řízení, kde se utrácí zbytečně mnoho peněz atd…..

     Jednoduše řečeno bojují s tím svinstvem, které zde vystavěli lidé kolem místní ODS, KDU, ČSSD a tichého souhlasu soudruhů z KSČ.

     1. dalo by se nejak konkretizovat kde se bere to „skoro kazdy“ ? Kdyz reknu ze skoro kazdy vidi, ze Hugo vymejsli kraviny tak to ma asi stejnou vahu.

     2. Ano. Vidím je přicházet. Mladí, usměvaví, skvěle oblečení, anglicky mluvící manažeři… Zlo se třese a v agonii rozpadá.. Pak zvoní budík a vidím partičku lidí, které jejich mecenáš přesvědčil, ze i oni mají právo být u lizu. Partičku lidi, kteří nyní chrlí projekt za projektem ( čím větší kravina, tím větší adorace jejich suity), protože co kdyby to náhodou ve volbách cinklo, ať máme penězovod z rozpočtu města už připravený….Zatím vidím bořitele, ne stavitele. Ani bych se nedivil, kdyby za tím byl někdo, kdo chce upevnit pozici stávajícího vedení, protože líp voliče posunout k ODS a spol asi nelze.

     3. Myslis jsi ze se da neco stavet s humpolackou ODss? V cele s Kratochvilem kterej poradne nevi, co obnasi role starosty? V cele s clovekem, kterej podvadi manzelky ? Kolikatouze zenu ma zrovna ted ?

    1. po volbach budou zase kvicet ze mely malo hlasu a ze humpolecti obcane jsou hovada ze je nevolili. Ale toto namachrovane nic proste lidi nechteji.

     1. Nechci to rozporovat a neobhajuju ani ODS ale …. vyse jsem cetl prispevek ze „naprosta vetsina“ lidi v Humplu chce HUGO. A Hugo nekeca a maka (nehledejte v tom paralely – urcite nejsou)

     2. Jedinej kdo tady kdy fňukal a brečel je pokrytecký pan Bernard.

      Mimochodem neprohlašoval na podzim, že hledá super advokáty, aby zažaloval Rýznera s Voplakalem?

      Standardně namyšlený a zaplacený PR, ale zadek má stažený, aby náhodou nevyplavalo ještě větší svinstvo, co se jim společně s Kučerou podařilo zde vybudovat.

      Nene, kňučení a fňukání to tady předvádí potrefený Standa 🐷🐽🐷Bernard!!!

     3. kterej je ale soucasne v zastupitelstvu protoze narozdil od supr trupr echt borcu z huga dostal hlasy od lidi….

     4. SB toho napovidal v pribehu let na schuzich zastupitelu uz dost. Nikdy ale nemyslel na obcany dycky jenom na ochranu svyho biznysu. Taky pomohl Kratochvilovi na trun a zajistil mu dodavani knizek do zakladek v Humpolci bez vyhlaseni souteze. Jedna z ukazek klientelismu na radnici.

     5. Souhlas to bude rétorika KDU a ODS který Hugu taky minule přisuzovali jeden mandát.

     6. Ty mocní z ODS se neštítí ničeho. Jenom pravdy!!! Ta nesmí vyjít napovrch. Hugo ale šlape.. Bude to zajímavej soubor na rok a půl do voleb!

     1. Kratochvíl dodával nějaké knihy do škol bez soutěže? A to je v Humpolci možné? Protekce za ODS odznáček ve klopě? Mafiánov?

     2. Ředitelé škol byli donuceni uzavřít plno rámcový h smluv na dodání knih právě od starosty města. Jaká náhoda když starosta rozhoduje o tom kdo se stane ředitelem. Stačí se podívat do registru smluv : jedna z mnoha byla uzavřena v prosinci 20. Všechno bez soutěže a na příkaz zhora z úřadu !

     3. Můžu to potvrdit. Na ZŠ Hradská jsme brali učebnice z jiných obchodů ale od nástupu nového starosty KK musejí brát jenom od něj. Registr smluv to potvrdí smlouvy tam nahrává naše tajemnice.

     4. Tak to bohužel je. ODS a její zástupci dlouholetě přisátý na penězovod z města :-((( Kukrechtová by mohla vyprávět, kdo na Hálkovce Kratochvíla tak protěžoval. A proč.

     5. gymnázium zase nad rámec povinností propaguje Kratochvílovu firmu na webovkách, úplně náhodně ředitelka ODS…

     6. Velkoobchod je samozřejmě má, ale školy takového dodavatele NESMÍ oslovit. Šla jim k tomu instrukce ze sekretariátu starosty. Holt kde se pivo vaří, tam se dobře daří ale přitomnost rozumu a čestnosti se zmaří. Vítejte ve meště, kde řadu let vládne ODS s žabákem S.B.

     7. Výbory města ať prověří. Finanční nebo kontrolní!

     8. a hádejte, kdo dodává knihy do humpolecké městské knihovny

 5. Jj lidi jsou ovce, mrkněte se na našeho premiera a prezidenta.

  To se v demokracii občas stává, že nejvíc hlasů získá největší 🐷🐷🐷

  1. Velka smula a nesikovnost Hugen je v tom, ze za sebou nemaji osobnost jakou je pan Bernard. Ten ma vseobecnou oblibenost u mistnich obcanu i u svych zamestnancu. To Hugny dobre vedi a proto se pana Bernarda marne neustale snazi deklasovat. Dobrou cestu si timto ale nevybraly, to za cas vsichni uvidime.

 6. Nevím jestli to je pro HUGO! smůla či nešikovnost. Mně to přijde jako obrovská výhoda.
  Je dobré vědět, že pan Bernard nejen že je v permanentním střetu zájmu, ale je i neoddělitelně spojen s místní ODS.

  A na to NIKDY NEZAPOMEŇTE, bude se to ještě hodit😀🤪😀🤪

  1. Kdokoliv se postaví idolovi S.B., musí býti dosti statečný. Kritika tohoto chlebodárce se neodpouští. Za to tě dvěma pánům R. a V. náleží určitý obdiv. Bez ohledu na stranickou příslušnost. Tohle si prostě nikdo dosud nelajzl. Pochybuju, že by Z.R. předložil něco, k čemu neměl důkazy.

 7. Zpochybňujete vlastnosti pana Voplakala. Proč ne?

  Ale jsem rád, že nezpochybňujete pokrytectví a vyčuranost pana Bernard.

  1. O tom jaký je SB jsem nepsal a jeho hodnocení si nechám pro sebe. A pro info -kdyby se tu z Voplakala nedělal úžasný nadčlověk (kterým bezpochyby není) – nekomentoval bych ho.

   1. Neni a nebude. Jako nikdo z nas. Kazdej politik,byt komunalni ovsem musi pocitat se zvysenim zajmem verejnosti o jeho osobu

     1. To se silne mylite, osobni zivot politika je soucasti jeho prace a postaveni v politice.

     2. Pokud je někdo arogantní, sebestředný, diktátorský blb, tak jím bude i v politice.

 8. Vyšší princip – jak to říkal profesor češtiny na gymnáziu – z vyššího principu mravního vražda tyrana není zločinem. A takových by se našlo……

 9. Tady se pořád kalkuluje, že novým starostou bude po volbách 022 jistý pán z HUGo.

  Nikdo si však nepoloží otázku, zda bude tento pán kandidovat.Zda bude zvolen a zda vůbec bude konstelace na vedení někoho z HuGo. Práce v opozici není to samé, co práce v koalici. A koalice bude nutná, o tom by měli být obeznámeni i příznivci HuGo. Jste připraveni na její vytvoření? Abyste tady nekřičeli týden po volbách co vznikne.

  Lidé volí prazvláštně. Preferují variantu křížkování jmen a nechápou, že právě touto cestou se dotyčný/á vybraný/á dostane do zastupitelstva jen těžko. Takže spekulovat nyní nemá cenu.

  Nevíme počet stran a hnutí, nevíme nic.

  1. A vy už víte kterej pán z Huga povede kandidátku? Architekt Machek? Já pochybuju že to bude někdo z jejich stávajících zastupitelů. Všichni maj svoje zaměstnání a kdyby po funkci na radnici bažili jak se jim tady občas podsunuje, tak už tam mohli sedět jako

   1. Z důvěrných kruhů mám info, že tři HuGo zastupitelé nejsou 100 % rozhodnuti kandidovat znovu! Znovu do toho jde prý jenom architekt. Víc nevím, nevím.

     1. mohl byste byt konkretnejsi? Koho ze to oznacujete za zlodeje – at mame vsichni predstavu a dotycni i moznost Vas konfrontovat. Urcite se i podepisete, protoze si svymi tvrzenimi jste jisty. Nebo ne?

     2. proč se nepodepíšete Vy? anonym vyzývá anonyma… 😀

   2. Ke mě se zase doneslo, že už někoho do vedení maj. Nějakou novou a mladou krev, snad zkušenej politik z regionu, žádnej malej komunál. No, počkáme si všichni na všechno.

    1. Ma se obmenit i vetsi cast clenske zakladny a nazev. No jak se rika hodne zajicu myslivcova smrt. Uz nyni je treba myslet na to, ze pripadne poceti koalice musi vzniknout z pekneho pomilovani a ne ze znasilneni.

     1. Žádná členská základna HuGO neexistuje. Bylo to sdružení kandidátů, nikde neregistrovaných. Nemaťte méně obeznámenou veřejnost slovy..členská základna..

      Pokud budou chtít kandidovat pod jakýmkoliv jménem v podobě nezávislých, musí opět sehnat podpisy občanů.

    2. No z regionu je dost nepřesné označení. Musí mít tato nová záhadná osobnost bydliště v Humpolci nebo místní části. V komunále se jinak kandidovat nedá..

     1. dyt keca. na takovyhle vymysle nema smysl reagovat. Politik z regionu….. leda ze by Hugo chtelo natahnout pi Sterbovou, coz silne pochybuju.

   3. No nebažili,ale věčně v opozici hnít nebudou chtít do nekonečna. Takže musí v případě úspěchu chtít zvednout rukavici a jít i na ty funkce.
    Že to lehké nebudou mít, to už vědí moc dobře, pokud čtou zdejší diskuse a názory zde..

 10. Jediné co HUGO! seje, je čím dál větší důvěra v jejich schopnosti.
  Věřím, že se to ukáže v následujících volbách, až vzklíčí jako vítězové😀😀👍

   1. Když HUGO tak jedině Boss. Pánské a dámské kvalitni a slušivé oděvy, obuv i kosmetika. Mohu jen doporučit.
    V nové obchodní zóně na exautobusáku by mohli mít prodejnu.

  1. Tam může vyrůst podle územního plánu klidně i malá fabrika, tady lidi bláhově věří, že tam budou obchody..To nikdo nikdy neslíbil

 11. Nevíte náhodou, proč není ješte na netu zasedání zastupitelstva?
  Asi nový trend radnice.

  Prý to bylo včera zase výživný?

 12. Jj Bernard to zase nervově neustál.
  Hezky se nám Standa odkopává🤮🤮🤮
  Asi ho trápí svědomíčko

  1. mno na FB za den vyjmenoval už asi půlku města, co mu závidí a mělo by s nimi být skončeno…

   1. Pan Bernard žije v bludu, že si je možné koupit všechno. Pravdu si ale nekoupí. Kdo ho pořádně zná, ví že pravda není to reklamní pozlátko.

 13. Nejen Bernard to nezvládl, včera zklamala komplet celá koalice, když odmítli jmenovat paní Štěrbovou do finančního výboru, na návrh STAN.

  Nebylo snad na prosincovém jednání deklarováno ODS, KSČ, ČSSD, ANO, KDU, že jmenování či odvolání členů výborů, je čistě záležitostí jednotlivých klubů?
  A ejhle uběhnou 2 měsíce a vše je jinak!

  Proč se Kratochvíl a spol tak bojí této pracovité, sebevědomé a inteligentní ženy? Nebo je to jen ubohá osobní msta?

  Já si naivně myslela, že město stojí o schopné a zkušené lidi?

  1. Bohužel, pokud odvolání i jmenování potvrzuje zastupitelstvo, není nikde psáno, že ta která osoba bude zvolena do některého z výborů.A zastupitelstvo je suverénem. Takže je třeba to pochopit.

   Je spíše překvapením, že paní Š. přijala nabídku od STAN a vracela se tam, odkud ji vyhodili.

 14. Opak je pravdou, zde se hledají jen servilní tichošlápci, co nemají potřebu používat hlavu, ale poctivě zvedají ruce, jak se jim přikáže.

  Prebendy jsou již rozdány, ti dva hošani blekota a slizský had, chrochtají na skvěle placených židlích na radnici, ta drobounká radní zase je zástupkyní ředitele na základce, ten moulík je zas ředitelem ZUŠ, ta zase vždy mlčící, monopolně pohřbívá u nás ve městě, ten valivý tlouštík má hezký flíček v pivovárku, za černou práci nejen v radě, ta extrémě líná, si lebedí v nicnedělání na uvolněném postu na radnici, ten bodrý strejka ze statku, je rád, že je rád, tam kde je.

  Smutně se dívá na to ochočené a pokleslé, panoptikum

  Pak jen sklopí hlavy, zvednou ruce, zakoulí očima a pohoršeně si odplivnou nad mladou, aktivní a sebevědomou opozicí, co se nebojí klást otázky.

 15. No včerejší zastupitelstvo opět ukázalo, jak je koalice ubohá, porušuje jmenování členů jednotl. výborů
  atd.
  Standa přiznal, že stavěl bez stavebního povolení a pravděpodobně bez spolufinancování ( neumí prokázat) a raději včas zmizel.

  1. Smekám před výkonem pana Voplakala, je radost sledovat inteligentního, slušného a vždy skvěle připraveného zastupitele.

   Klobouček a 👍👍👍

  2. Co je to zase za žvásty? SB černou stavbu nikdy nepopíral tak jestli jste na to přišel/přišla až dnes je to docela vtipné.

   1. už to tam je… Karlos si myslí, že je tady totalita, které vládne…. je mi z toho člověka zle

    1. Mě je z něj na zvracení, a to si ještě má tu drzost hrát na disidenta. Sám má konflikt zájmů a bez soutěží kšeftuje s knížkami pro školy, školky, knihovnu. Dokonce i sešity dětem prodává díky tomu že je poslušnou loutkou. Jestli by někdo měl odstoupit, tak Kratochvíl. Okamžitě.

 16. Byl bych smutný kdyby záznam již neexistooval, zatím jsem slyšel, že to byla velká taškařice, tak jsem myslel, že když člověk nemůže do kina, tak dám popcorn do mikrovlnky a kouknem s mámou na biják😀😀😀

  1. omlouvám se za příspěvek, překlikl jsem se z diskuze místní vládní koalice… to mělo patřit tam

   1. To mas jedno, tady vyvera jed v kazdy diskuzi. Tradicne hugny jsou dost hnisavy. To musi byt hodne nestastna particka.

 17. proč standa nevyndá tu fakturu a stavební povolení a e to vyřešené? takhle je to opravdu klauniáda od vedení města

  1. Proč? Protože nic nemá. Roky účetnictví 2013-2018 uzavřené, tak to zfalšovat nemůže. Určitě je zvláštní platit Vodaku za práci z let 2013, 2015 a 2018 v roce 2019, a to náhodou až po rozvíření zájmu o toto téma. Mladí diváci měli díky našim zasloužilým zastupitelům možnost vidět v akci Národní frontu. Kdo nesouhlasí ať se odstěhuje, rezignuje, zmizí. Jen nezaznělo že bude zmizen, pokud se neomluví, neodstěhuje, neodstoupí. Zdeněk Rýzner píchl do vosího hnízda.

  1. co by člověk čekal od Stanislava, který se s babišem objímal (a jako správnej had zase včas odplul)

 18. Prosím nevíte co musím udělat, abych měl stejné možnosti jako pivovar Bernard, který platí faktury VODAKu, až po pěti letech?

  Rád bych přešel na stejný platební podmínky.

  Doufám, že se bývalý bojovník proti korupci Stanislav Bernard posnaží, aby jsme my všichni občané, kteří ho pravidelně volí, měli od firmy VODAK, stejné podmínky.

  Předem děkuji🤪🤪🤪

 19. A lízt Bernardovi do zadku na zastupitelstvu nebo na FB a neustále nekriticky prohlašovat, jak je Bernard úžasný🤪🤪😂😂🤮🤮

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Lyžařské běžecké stopy

Čt Led 14 , 2021
aktuálně..

You May Like

Témata