Lyžařské běžecké stopy

6

aktuálně..

13.1.2021

Úprava běžeckých tras je plánovaná na pátek 15.1.2021. Směry tras ještě neznáme, v plánu jsou městské okruhy, Kaliště, Lipnice. Sledujte naše stránky pro aktuální informace.

9.1.2021

V sobotu 9.1.2021 byly upraveny následující trasy:

  • směr Kaliště, Proseč Záběhlice 22 km (od Humpolce k Jiřicím stopa vede přes oraniště, je lepší nastoupit do trasy už u Jiřic.
  • směr Krasoňov – tato trasa není moc dobrá, je zde málo sněhu, často oranice a přes cestu popadané stromy. Cesta místy pro skutr nesjízdná.

 

8.1.2021

V současné době jsou v Humpolci upravené 4 okruhy:

V sobotu 9.1. v 8 ráno se bude upravovat trasa na Kaliště a Proseč. Nástup do trasy za ulicí Jakuba Hrušky.

Sledujte naše stránky pro aktuální informace!

7.1.2021

Tak jsme se konečně dočkali! Sníh je tu a všichni běžkaři se chystají do stopy a ptají se: Vyjede? Nevyjede? Zde je naše odpověď: ANO VYJEDE!

V pátek 8.1. v osm ráno vyrazí skútr upravit stopy na louce nad Rozkoší u Humpolce (cca 3 km okruh) a na závodišti Zlatá podkova (cca 2 km okruh). Přitom budou prozkoumány daší možnosti tras.

V pátek odpoledne přidáme zprávu o tom, zda je možné upravit další trasy. Sledujte naše stránky a náš facebook!

více o běžeckých trasách v okolí Humpolce zde..

informace o půjčování lyží a běžek najdete zde…

Čtěte dále:   Krajem Šimona kouzelníka

Petr

6 thoughts on “Lyžařské běžecké stopy

  1. ZACHRÁNĚNO!
    Touto dobou (pátek 15.1. 14:30) je opravený skútr na cestě z Jihlavy, chlapi oblékají kombinézy a vyrážejí do terénu! 😍 Dnes bude upravená trasa do Kališť a městské okruhy (Hadina, Rozkoš a podle času Vilémov). Zítra ráno skútr vyráží směr Lipnice.
    Zdroj:infohumpolec

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolečtí oživili prázdné plakátovací plochy: čtěte zajímavosti z roku 1967

Pá Led 15 , 2021
Plakátovací plochy v Humpolci, které bývaly nabité kulturními akcemi, zejí prázdnotou. Proto se je pracovníci tamního Městského kulturního a informačního střediska rozhodli v těchto dnech zaplnit něčím zajímavým. Čtěte dále:   Karneval na ledě
Co se psalo ve sborníku Zálesí v minulém tisíciletí si mohou nejen Humpolečtí přečíst před íčkem, městským úřadem či u polikliniky. 

You May Like

Témata