Rumuni se pokusili znásilnit dívku a zavraždit mladíka.

21

Jihlava, Humpolec – Agenturní pracovníci z Rumunska představují v poslední době pro Humpolec na Pelhřimovsku zvýšené bezpečnostní riziko

více se dočtete na webu Pelhřimovského deníku na níže uvedeném odkazu:

http://pelhrimovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/rumuni-se-pokusili-znasilnit-divku-a-zavrazdit-mladika-20160702.html

Čtěte dále:   Opilý řidič v Humpolci najel do garáže, dveře ale byly zavřené

Petr

21 thoughts on “Rumuni se pokusili znásilnit dívku a zavraždit mladíka.

 1. Co se tady ve meste musi stat, aby Ti co jsou za to odpovedni pochopili, ze v tomto banditskem meste to bez Mestske policie a nekolika mistnich vyhlasek proste nepujde??!!!!! Musi ten Rumun nekoho z mistnich zabit? Nebo bude stacit znasilneni nezletileho?
  Sakra! Vzdyt se tady vyhazuji miliony za debilni lanova centra, tenisove haly a jine predrazene kratochvile, tak v cem je problem?
  Muze mi nekdo, kdo tomu rozumi, mi vysvetlit, v cem je problem?

    1. Problám je v tom, že starosta nechce městskou policii a přes to vlak nejede. Budeme si muset počkat ještě dva roky a pak určitě nové vedení města tuto tak potřebnou instituci určitě zřídí. Jen na okraj, starosta naprosto nesmyslně argumentuje vysokou finanční náročností této pro občany potřebné služby. Humpolec je co do velikosti cca na 200 místě v ČR. Městskou policii má 368 měst a obcí, takže i mnohem menší místa nežli je Humpolec. Kde asi na to tyto města berou !? V tomto punktu starosta lže jako když tiskne !!!

     1. http://archiv.ihned.cz/c1-881114-pelhrimov-se-rozhodl-zrusit-od-cervence-mestskou-policii už tuto tak potřebnou instituci v Pelhřimově někdo obnovil?

      V roce 2004 k tomuto tématu tehdejší starosta Leopold Bambula řekl: „Není bez zajímavosti, že podle podkladů pro zastupitelstvo města náklady na provoz již zajeté městské policie za rok 1995 (tehdy čítala 15 zaměstnanců) činily téměř tři miliony korun. Při analýze možného znovuvytvoření městské policie na začátku milénia byly náklady spočítány dokonce na šest milionů korun. V současné době by roční náklady jistě nečinily méně deset milionů“.

     2. Koukám, že kandidátů na městkou policii je tu dost. Předpokládám, že budou pracovat zdarma a nebudou šikanovat řidiče, protože to je pro městskou policii nejsnazší zdroj příjmů. Úplně vidím dva městské policisty jak legitimují skupinu Rumunů (nebo jiných cizinců), kteří se jim pod vlivem alkoholu smějí do obličeje, odmítají předložit doklady a nemluví česky.
      Pár krát je předvedou na služebnu, sepíší štos papírů a pustí je. Za půl roky bude městská policie jen tiše zírat, jak to dělá dnešní státní. Radši obejdou město dají pár pokut za parkování a až někdo pojede z města tak mu 10 m před koncem města napaří 1500 za rychlost. Pak se tu bude řešit na co je nám ta policie, když jen měří rychlost.

     3. Do dneska jsi nepochopil princip fungovani mestske samospravy a poustis se do teoretizovani o MP? Zacni pomalu a nechvatej, casem mozna zjistis, jaky je hlavni prijem MP do jejich, potazmo mestske pokladny. Kdy konecne pochopis, ze MP nejsou bajne postavy z komiksu? Uz vidim, jak by jsi mezi prvnimi kritizoval naklady na MP, viz prispevek nize.

     4. Pořád tu vidím kritiku toho, že by MP dávala pokuty. Ano dávala, proč by nemohla, i od toho bychom ji tu měli. Pochůzky městem, kontrola zahraničních dělníků,dohled nad parkováním. Já se toho nebojím

     5. Slišně se chovající člověk se nemá čeho obávat. Ještě nikdy jsem neslyšel, že by MP dávala pokuty bezdůvodně. A pokud má zákonný důvod ji uložit, těžko to mohu nazvat šikanou. A jestli nemá, mohu si na její postup stěžovat – ale musím prokázat nezákonost jejího postupu. A to asi bude problém. Mimochodem – i 100 metrů před koncem obce stále platí „padesátka“ ! Nechápu jak to můžete nazývat šikanou Nebo vás učili v autoškole, že jakmile vidím ceduli konec obce, tak mohu už přišlápnout plyn a jet rychleji ? Mohu si o tom myslet své, ale je to jasné porušení zákona. P.

     6. https://www.novinky.cz/vase-zpravy/jihomoravsky-kraj/brno-venkov/4862-38223-radar-vydelava-na-ridicich-slusne-penize-jdou-ale-do-rozpoctu-jine-obce-.html Z mainstreamových médií třeba tohle – Zařízení je v Holasicích umístěno tak, že kamera sleduje úsek mezi přechodem pro chodce a značkou povolující rychlost 70 kilometrů za hodinu, mezi nimiž je vzdálenost asi 50 metrů. Průměrný řidič dodržující dopravní předpisy jede obcí padesátkou, a pokud přes přechod nikdo nejde, hned za ním, ale ještě před značkou 70 km/h, automaticky šlápne na pedál a zrychlí. A právě v tom okamžiku je zachycen kamerou a pokuta ho nemine.

      Ano, já souhlasím, je to přestupek, dělat se to nemá. Ale taky je to nechutná past. Kolik místních drží předepsanou rychlost třeba při výjezdu na Trucbabu za odbočkou k Agru? A takových míst, kde je omezení rychlosti už zbytečné, ale dá se tam snadno lovit je tu víc. A ne, nejsem tak naivní, že by rychlostní radar stavěl mezi Lidl a Hálkvu, protože tam by si na sebe nevydělal.

      Jo a prosím, neargumentujte tím – my místní o něm budeme vědět, ať se nachytají ostatní. To je něco tak podlý a nechutný argument, že se mi otáčí žaludek jen při pomyšlení.

      (další způsoby, jak podojit „Slušně se chovajícího člověka, který se nemá čeho obávat“ najdete třeba zde – http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/1756579-vyfukem-vpred-nebo-vzad-v-brne-pry-jedine-smerem-do-vozovky zde http://dfens-cz.com/pane-ridici-ridil-jste-vozidlo-pod-vlivem/ a tak dále…)

      S dovolením bych citoval … Česká republika má v přepočtu na průměrnou mzdu patrně nejvyšší pokuty ze všech okolních zemí. Orientačně jsou asi 4-6x vyšší než v Rakousku nebo Německu, přesná čísla mohu poskytnout na požádání, každopádně vybírat pokuty za dopravní přestupky je nejen snadné, ale také lukrativní. Z tradičního delikventa a asociála, jakým je například feťák nebo bezdomovec, je zatěžko nějakou pokutu vypáčit a když ano, bude to nějaké to veřejné pohoršení nebo výtržnictví za pár stovek. Z řidiče lze vytáhnout během jedné minuty za parkování nebo rychlost částky v rozmezí 1000 – 2500 Kč.

      Více zde: http://www.protipokutam.cz/news/mestska-policie-rozumej-mestapo-meri-rychlost/

      A nejenže máme nejvyšší pokuty v okolí, ale také máme nejvyšší počat policistů na občana v okolí. A přesto ještě budeme platit Městskou policii. Já vám nevím, ale opravdu mi to připadá přitažené za vlasy.

     7. Ale jo, dají se napsat stránky důvodů, proč MP ne. Stejně tak proč ano. A to financování? Vzhledem k tomu kde vznikají problémy- proč se nedohodnout s firmami zaměstnávající agenturní dělníky o příspěvcích na činnost MP? Ještě pořád by se jim to vyplatilo, o tom žádná. Jenže to by chtělo zvednout prdel a jednat. V současném Humpolci chiméra.

     8. Ten děda už asi prdel opravdu nezvedne…..ten chce dožít v klídku volební období. Svoje zájmy a zájmy pana Kratochvíla a CTP už prosadil, takže je v pohodě a zaopatřen… !

     9. A šedesát měsíčně k důchodu si přinese domu . To je život.

     10. Špatný číslo, má s dalšíma funkcema mnohem víc. Bez práce, je to frajer. Kdo umí…:-)

     11. Jojo, slysel jsem neco o 5 mio a za to AN to dela 10. A tobe za vyjimecnou blbost neda nikdo nic. To nastve, chapu te.

     12. Ano, ale „jednejme s firmami o problematických zaměstatncích a příspěvcích na bezpečnost“ je úplně něco jiného než „jestli jsi proti, tak budeš pirát silnic, parkuješ jako prase, protože slušný člověk se nemá čeho bát“ a tak podobně.

     13. Odboráři ve Valeu zatlačili, a dostali novou jídelnu. Kdyby zatlačilo město, je příspěvek na bezpečnost občanů. Kolik lidí z vedení města, potažmo zastupitelů se v tomoto angažovalo? Pamatujte si to, až zase budou volby a budou nám slibovat nesmysly. Pro lidi nikdo z nich nehne ani brvou.

     14. Hezky mluvíte, zkuste kandidovat, dva roky před volbama se to mluví, pak v době přihlášení kandidátů tu máme staré tváře, protože ty nové jen mlátí hubou a nic ve skutečnosti dělat nechtějí, nekandidují, kritizují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Informace o dočasném přemístění zastávek veřejné linkové osobní dopravy

Po Čvc 4 , 2016
z důvodu uzavírky úseků místních komunikací Hálkova x Masarykova v Humpolci Čtěte dále:   Cizinci ukradli dvě stě tisíc korun posádce auta na odpočívadle u Humpolce

You May Like

Témata