S kolem kolem Humpolce 2014

MěKIS v Humpolci Vás zve na již tradiční cyklozávod/výlet S KOLEM KOLEM HUMPOLCE, tentokrát v sobotu, 7.6.2014

Opět budou připraveny dvě trasy – cca 30 a 10 km, které můžete projet jako závodníci, nebo jako cyklisté pohodáři (nezávodím, jen si tak jedu, a kochám se krajinou). Trasa povede místy po vedlejších silnicích, a místy po cestách a trošku i necestách..ale určitě se podíváte po okolí Humpolce, kde jste ještě nikdy nebyli! 

Po cestě budete plnit jednoduché úkoly – to je důležité pro obě strany. Pro vás, že si budete moci trochu vydechnout, a pro nás, že zjistíme, že jste trasu skutečně projeli. 

Až dojedete do cíle, bude pro vás připravené občerstvení –  opět si opečete klobásky, které od nás dostanete v rámci startovného a dostanete také pivko nebo nealko nápoj. 
Bude zde postavený i stánek fabrička (fabrikahotel), kde si budete moci zakoupit další chlazené i horké nápoje.
Až se vrátíte z trasy zpět ke kinu, bude tu hrát od 16 do 18 hodin pro vaši pohodu country kapela BOURBON. Samozřejmě, že poslechnout si Bourbon můžou i ti, kteří nezávodili! 

Těšte se, my už se také těšíme! 🙂 

Askolemkolem2014.jpg

zdroj: www.infohumpolec.cz

Čtěte dále:   Tenis: Dorostenci Milevska nestačili na lídra soutěže z Humpolce

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

1. FARMÁŘSKÉ TRHY V HUMPOLCI V R. 2014

Čt Kvě 15 , 2014
PÁTEK 23. 5. 2014 OD 9:00 HODIN NA HORNÍM NÁMĚSTÍ BUDE ZAHÁJEN 4. ROČNÍK FARMÁŘSKÝCH TRHŮ. Čtěte dále:   73. ročník turnaje mužů o Pohár "Zálesí" - Memoriál Josefa Kršky

You May Like

Témata