Humpolečtí chtějí nové tenisové kurty. Budou o nich jednat radní

36

Nové tenisové kurty v lokalitě u rybníka Cihelna. To je jedno z témat, která zazní na schůzi Rady města Humpolec ve středu 14. října.

Dále se budou diskutovat notebooky pro učitele Základní školy Hálkova a IT vybavení do Základní školy Hradská v Humpolci.

Mimo jiné i výběrové řízení na funkci ředitele Technických služeb Humpolec, informace o odstoupení a návrh na jmenování nového člena komise pro rozvoj města a architektonická soutěž o návrh Bytový dům Humpolec.

Převzato z: https://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/humpolecti-chteji-nove-tenisove-kurty-20201012.html

Čtěte dále:   V Humpolci to béčku Velkého Meziříčí vůbec nešlo

Axl

36 thoughts on “Humpolečtí chtějí nové tenisové kurty. Budou o nich jednat radní

 1. To snad není pravda. Tady aby člověk jezdil za zubařem do Prahy, ale hlavně abychom měli kurtů tolik co tenistů. Připomíná mi to rčení „Kolik třešní, tolik višní“, kdyby to nebylo spíš k pláči. Asi holt se ve městě pro byznys dělá ten byznys na tenise… Pane Kratochvíle, nekoupím si u Vás už ani leporelo, radši se stavím cestou k zubaři v knihkupectví na Václaváku.

  1. To je těžko.když ve vedení města mají inspiraci ve dvou blbcích,co jsou v čele státu omylem. To jsou teprve amatéři,řečeno slovy jistého důchodce.

   1. ty uz jses fakt uchyl, von to navrh Bernard, nebo tenisovy oddil? Proc by si nekdo chtel uzivat jenom tim ze ma projednavat navrh? Tohle mysleni me fakt desi.

 2. Rozhodne jsem presvedcena, ze tohle mesto potrebuje uplne jine investice, nez jsou ty do tenisovych kurtu. Prvne verim, ze v teto dobe, kdy prnize opravdu dojdou vsem, tento pozadavek neprojde.

 3. 1) Pokud potřebujete v tomto poradit, tak se raději nehlašte.
  2) Dokud nebude vypsáno výběrové řízení, tak asi nikde 🙂

 4. Naprosto nesouhlasím s investicemi do kurtů. Myslím, že jiné oblasti jsou potřebnější. Co třeba sehnat nějaké doktory. To by byla záslužná investice.

  1. A jak toho kterého doktora přemluvit aby sem šel?? To nevíte? Když prostě jít nechce jít tak ho k tomu město nepřemluví. Ani ty benefity moc netáhnou.. Sledujete trochu situaci? Doktoři nejsou. Leda vrátit povinné umístěnky jako byly v dobách reálného socialismu v 60.letech..

   1. Vždyť tady je úplný ráj. Město pro byznys, 30 let pravicová vláda, neříkejte že by tu nechtěl žít každý.

    1. Jo je to tady moc pekne mesto. Od te doby co bylo zdevastovane prevzato po bolsanech se velmi vylepsilo. Okolni mesta by nam mohla zavidet.

     1. Co tady bolševici zdevastovali? Naopak, město dostalo moderní tvář už za starého režimu..

   2. A jak byly premluveny firmy v CT Parku a okolí? Asi nějaká motivace byla, proč tu podnikají. Vše je otázkou nabídky. Pokud bude zajímavá, nevidím důvod, proč by to nešlo.

    1. CT park ma jednoho majitele a firmy jsou u nej v podnajmu.
     A jsou rady ze na tak vyhodnem miste mohou byt.

     1. je to skutecne mozne, ze se nikdo pod svuj komentar nepodepsal?
      Podle mne by se anonymni komentare nemeli zverejnit.

    2. To ovšem neznamená,že doktoři se sem musí hrnout. Nejde jen často o místo toho doktora přímo, ale i o jeho manželku nebo manžela, aby i on našel práci, pokud je v jiném oboru.
     Určitě lehčí je postavit halu a podnikat než mít dostatek doktorů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Turisté na vozíčku mají na Vysočině první značenou stezku. Projedou se po ní v Humpolci

Po Říj 12 , 2020
Nová turistická stezka pro vozíčkáře slouží od minuléhotýdne v Humpolci. Pomyslný start je na závodišti Zlatá podkova. Čtěte dále:   PelhřimovskyDenik.cz: Hotel Kotyza v centru Humpolce, který navštívil i Klaus, je na prodej. Víme proč
Turisté na vozíčku mají na Vysočině první značenou stezku. Projedou se po ní v Humpolci

You May Like

Témata