Se sněhem mizí i trosky

9

Minulý týden, jeden a půl měsíce po události, jež si jen zázrakem nevyžádala žádné zraněné, se zacaly odklízet trosky zimního stadionu v Humpolci. O odvoz sutin se pod dohledem soudního znalce stará firma EKO Logistics z Týnce nad Vltavou. V sobotu a neděli proběhla i přes nepřízeň počasí a déšť brigáda dobrovolníků, při které lopatami odklízeli sníh z trosek zimáku.

Axl

9 thoughts on “Se sněhem mizí i trosky

 1. Jménem hokejového oddílu bych chtěl moc poděkovat všem 30 dobrovolníkům,kteří se i přes nepřízeň počasí zúčastnili odklidu sněhu z trosek zimního stadionu a to jmenovitě:A.Čermákovi,V.Čechovi,M.Dolejšovi,P.Dolejšovi,J.Ždimerovi,R.Brožovi,J.Bláhovi,T.Bláhovi,R.Stejskalovi,V.Kořínkovi,R.Vašíčkovi,R.Brzoňovi,Z.Pipkovi ml,Z.Pipkovi st,P.Vackovi,P.Pechovi,J.Hlavničkovi ml,J.Hlavničkovi st,Z.Krčálovi,F.Šerákovi,M.Novákovi,M.Kořenářovi,B.Dubovi,F.Kamešovi,P.Adámkovi,J,Adámkovi,O.Hynkovi,V.Voráčovi,V.Hadravovi a B.Červenkovi,odpracované hodiny budou přepočteny sazbou a částka bude firmou EKO Logistics poslána na konto sbírky na obnovu ZS.ještě jednou díky moc a věřím že se příští týden zapojí i další….Třeba nás překvapí i pan předseda TJ Jiskra Vališ a poctí nás svou návštěvou,ale to bychom asi chtěli moc….F.Š.

  1. Drobné info pro hokejový oddíl: Dočetla jsem se, že hokejový tým HC Olymp Stars (Martin Dejdar, Michal Suchánek, Jan Révai, Filip Blažek, Pavel Nový, Petr Forman, …) plánuje na podzim charitativní hokejové turné po republice – exhibiční utkání s místními kluby. Výtěžek z akcí bude věnován na dobročinnou záležitost, kterou si určí sama města. Nestálo by za to je oslovit?

  2. To jen dokresluje přístup p. Vališe ke všemu. Panebože, sportovci už pochopte, že pro tohoto darmožrouta jste jenom nástroj k jeho výdělkům na váš úkor a on vás potřebuje jenom ke svým šmelinám, jinak ho nezajímáte – teď tady máte konkrétní příklad !!!

   1. Zatím opravdu nemohu dnes říct,jestli bude o víkendu další brigáda nebo ne..Vše závisí na počasí,spíš bych řekl že sníh odtaje,takže se už odklízet nebude muset..
    Ostatní práce už si zajišťuje odklízecí firma,tam už nebudem nic platní..F.Š. každopádně díky!!!
    PS-KDYBYCHOM POTŘEBOVALI TAK DÁM VĚDĚT SEM NEJPOZDĚJI ZÍTRA NAVEČER!

     1. Je hokejový fórum proč to řešíte tady?hcjiskra.wz.cz

     2. Řešíme to tady proto, že tady si to zcela jistě přečte mnohem více lidí a navíc stránky hcjiskra.wz.cz jsou často mimo provoz, vzhledem k tomu, že jsou hostovány na webzdarma a tam je to normální. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Nemocnici v Humpolci hrozí konec

Po Bře 27 , 2006
V Léčebně dlouhodobě nemocných se v současnosti bojí o práci šedesát zaměstnanců, kteří pečují o zdejší pacienty. Co by se po propuštění pracovníků stalo s těmito devadesáti hospitalizovanými plně odkázanými na lůžko a odbornou pomoc, zatím nikdo netuší.

You May Like

Témata