Sháníte bydlení pro seniory?

1

Městský úřad v Humpolci oznamuje záměr pronájmu bytů v domě s pečovatelskou službou.

Město Humpolec na základě usnesení Městského zastupitelstva v Humpolci č. 412 ze dne 27.4.2005 a usnesení rady města Humpolec č. 926 ze dne 15.3.2006 zvěřejňuje tímto zájem pronájmu

6 nově postavených bytů o velikosti 1+1 (jen pro manželské páry)
8 nově postavených bytů o velikosti 1+0

v bytovém domě číslo popisné 730 v ulici Školní v Humpolci – v Domě s pečovatelskou služnou.

Jedná se o byty I. kategorie, které se sestávají z těchto místností: 1 až 2 pokoje, koupelna, WC, chodba, lodžie, sklep.

Započitatelná plocha bytu, nájemné bez služeb a vybavení bytu bude stanoveno podle jednotlivých bytů. Přidělení bytu v DsPS je podmíněno již zavedenou pečovatelskou služnou. Při hodnocení bude dále podmínkou trvalý pobyt ve městě Humpolec po dobu minimálně šesti měsíců a upřednostněni budou zákemci, kteří vrátí obecní byt k dalšímu pronajmutí.

Žádosti (předepsaný tiskopis) na byty v DsPS je možné si osobně vyzvednout na podatelně MěÚ Humpolec, případně na OZSV MěÚ Humpolec či v Domě s pečovatelskou službou Humpolec.

Žádost je nutné podat po dobu určenou pro zveřejnění na úřední desce, prostřednictvím podatelny na MěÚ v Humpolci a to nejpozději do středy 19.4.2006 do 15:00 hodin!

Žádosti, které nebudou řádně vyplněny, podepsány apod. nebudou výběrovou komisí ani radou města hodnoceny. O přidělení konkrétních bytů (v tomto případě losováním) rozhoduje rada města svým usnesením.

Zveřejněno dne 3.4.2006.

Za město Humpolec:

ing. Tomáš Křišťan
místostarosta

Čtěte dále:   Veřejná prezentace projektové studie okružní křižovatky a stoupacího pruhu na silnici I/34 Humpolec–Rozkoš

Axl

One thought on “Sháníte bydlení pro seniory?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Aktuální výstavy v muzeu dr. Aleše Hrdličky v Humpolci

Út Dub 4 , 2006
Informace o dubnových výstavách ve dvou výstavních sálech muzea Dr. Aleše Hrdličky v Humpolci. A co se připravuje na měsíc květen? Pozvánka do muzea. Čtěte dále:   Revitalizace vnitrobloku Na Skalce - UZAVÍRKA

You May Like

Témata