Silničáři pokračují s opravami silnic, u Brodu se vylepší protihlukové stěny

S devíti opravami silnic první třídy se setkají řidiči, kteří jezdí po Vysočině. V následujících dnech k tomu přibudou další dvě rekonstrukce.

„U obchvatu Havlíčkova Brodu začne výstavba a oprava nových protihlukových stěn. V prvním říjnovém týdnu započne ještě sanace svahu v průtahu Stříbrnými Horami na silnici I/19. Je třeba řešit opěrnou zeď,“ přiblížil nejbližší úpravy mluvčí Ředitelství silnic a dálnic Martin Buček.

Od soboty naopak řidiči bez zdržení projedou po mostu na silnici I/34 u Havlíčkova Brodu. „Hotové budou v následujících týdnech také další stavby. Týká se to průtahu Humpolcem a mostu 34-044 u Havlíčkova Brodu. Patnáctého října bude také v provozu pravý jízdní pruh silnice I/38 mezi dálnicí D1 a Jihlavou,“ dodal Buček s tím, že levý pruh silničáři opraví v příští sezoně. V roce 2023 započne i skoro tři kilometry dlouhý úsek silnice I/34 u Havlíčkova Brodu.

Silničáři pokračují s opravami vysočinských silnic.

Čtěte dále:   Vyrazte na prázdniny #DoJihlavy!

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Přerušení dodávek el. energie

Út Říj 25 , 2022
V okolních obcích a v Humpolci. Informace z městského úřadu. Čtěte dále:   Tipy na víkend na Pelhřimovsku. Unikátní prohlídku zažije Želiv, budou furianti

You May Like

Témata