Skóre otevřel brankář

Třetí příčku v konečné tabulce krajského přeboru pečetili fotbalisté Humpolce.


Velká Bíteš jim mnoho starostí nenadělala, zápas po jednoznačném průběhu skončil 5:1.

„Co vím, tak Velká Bíteš vše podřídila utkání béčka, které chtělo postoupit. K nám dorazila kombinovaná sestava a my jsme moc starostí neměli. Prakticky celé utkání jsme kontrolovali hru a vývoj skóre," nabídl svůj pohled na dění na hřišti trenér Humpolce Josef Soural.

Zajímavostí zápasu bylo, že první gól obstaral z penalty brankář Tomáš Kříž. Podle slov trenéra se ale o žádnou hráčskou „rebelii" v epilogu sezony nejednalo.

„Tomáš kope o tréninku penalty pravidelně a je při nich úspěšný. Byl jedním ze dvou určených hráčů a jelikož si na ni věřil, tak na ni šel. Proměnil ji s naprostým přehledem, takže není co řešit," pozastavil se u méně obvyklé situace Josef Soural.

Kříž svým gólem odstartoval humpoleckou kanonádu. V poločase už to bylo 3:1. Po přestávce jednoznačný zápas okořenily góly Paťhy a Čiháka.

Autor: Kamil Vaněk – Deník Pelhřimovska – http://pelhrimovsky.denik.cz/fotbal_region/skore-otevrel-brankar-pe12.html

Čtěte dále:   MOL Cup: Menu zahájí derby v Humpolci. Chceme postoupit, hlásí Veselý i Pohanka

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolecké zemědělské školství slaví 125. výročí

Čt Čvn 21 , 2012
Humpolec – Česká zemědělská akademie v Humpolci si spolu s tamním školním statkem příští týden připomenou 125. výročí vzniku zemědělského školství ve městě Čtěte dále:   Rybník a pláž s rodinnou atmosférou. To je Pařezáč u Humpolce

You May Like

Témata