Slunce, mlha a Zlatá podkova. Podívejte se na fotografie Michala Adama

Ve dnech 20. až 22. srpna se v Humpolci uskutečnilo finále seriálu závodů Zlatá podkova. Jak vypadaly sobotní ranní soutěže, na to se můžete podívat ve fotogalerii. Za snímky děkujeme Michalu Adamovi.

edle soutěží a závodů pořadatelé navíc na neděli připravili i doprovodný program v podobě koncertu a vystoupení mažoretek.

Zlatá podkova se konala po šestapadesáté. Závody začaly v dubnu v Pardubicích a sezonu zakončilo víkendové klání v Humpolci.

Fotografie zde: https://pelhrimovsky.denik.cz/ctenar-reporter/slunce-mlha-a-zlata-podkova-podivejte-se-na-fotografie-michala-adama-20210831.html

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Uhlířina či grenadýrmarš. To jsou jídla chudých, která stále inspirují

Út Srp 31 , 2021
Před mnoha a mnoha let tady Myška psala o zapomenutých jídlech, jako je šmorn a Uhlířina. Já se k tomuto tématu ještě vrátím a trochu ho rozvedu. A přidám některá další jídla na seznam. Některá vařily ještě naše babičky, jiná jídla už zavál prach dávných staletí. Původ mnohých z nich […]
Levné jídlo z minima surovin a přece tak chutné, že ho ve středověku nejchudší vrstvy obyvatelstva milovaly. Zejména těžce pracující uhlíři, podle kterých dostal tento pokrm jméno – uhlířina.

Témata