Soutěž Mládí Humpolec získala 1. místo v projektu KV SKUTEK ROKU

Městské kulturní a informační středisko získalo ocenění v rámci projektu kraje Vysočina s názvem Skutek roku. Za soutěž Mládí Humpolec jsme získali 1. místo v kraji Vysočina v oblasti vzdělávání. Ocenění bylo předáno v pondělí 10. 6. na slavnostním setkání na zámku ve Velkém Meziříčí.

Oceneni.jpg

Smyslem projektu Skutek roku  je ocenění aktivit  těch, kteří v uplynulém roce vykonali pro Kraj Vysočina něco mimořádného, nad rámec svých povinností.

Oceněny byly  počiny fyzických osob i projekty právnických osob, které mají významný přínos pro rozvoj regionu. Vybrané projekty postoupí v roce 2014 do přeshraničního kola soutěže, kde budou srovnávány s projekty spolkové země Dolní Rakousko.

Soutěž Skutek roku je realizována v rámci projektu Angažovanci (Zvýšení kvality místní Agendy 21 prostřednictvím zapojení aktivních občanů do rozvoje regionu) podpořeného v rámci Programu Evropská územní spolupráce RAKOUSKO-ČESKÁ REPUBLIKA 2007-13, který je spolufinancován z Evropského fondu pro regionální rozvoj.více info o projektu zde 

Soutěž Mládí Humpolec probíhá již od roku roku 2001 a jejím dlouhodobým cílem je rozvoj vzdělanosti a podpora talentovaných žáků a studentů města Humpolce při jejich studiu na základních a středních školách a na odborných učilištích.
Tato soutěž vznikla z iniciativy rodinného pivovaru Bernard a.s. Humpolec a hlavním organizátorem soutěže se stalo Městské kulturní a informační středisko v Humpolci. Soutěže se účastní humpolecké základní a střední školy , soutěž probíhá celoročně, souběžně se školním rokem (od září do června), slavnostní vyhlášení vítězů  soutěže proběhne vždy v říjnu/listopadu následujícího roku za předešlé období. více info o soutěži zde..

zdroj: www.infohumpolec.cz

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Zábavný den a rybářské závody v Humpolci již tento víkend

Út Čvn 11 , 2013
Konají se dne 15.06.2013, v prostorách humpolecké rybárny a přilehlých rybnících Dvorák a Dusilák. Závodů se mohou zůčastnit všichni zájemci, po zaplacení startovného. Počet závodníků je omezen. Pro vítěze jsou připraveny hodnotné ceny. Od 17.00 hod., vystoupí skupina Tě 100. Občerstvení zajištěno po celý den (klobásy, uzený bůček, pečené sele, […]

Témata