Koupaliště Žabák otevírá již tento čtvrtek!

Humpolecké koupaliště díky očekávanému teplému počasí zahájí svoji sezonu ve čtvrtek 21.května. Otevírací doba bude od 12.00 hod. (víkend od 10.00) do 19.00 hodin. K dispozici bude kiosek s občerstvením, nově opravené antukové kurty, kurt pro beach volejball, trampolíny a od 1.června i nová atrakce Water Ball.


Letošní novinkou na Žabáku bude nová atrakce Water Ball neboli Aquazorbing. Přijďte si vyzkoušet jak se chodí přímo po vodní hladině. Nechte se zavřít do speciální plastové koule naplněné vzduchem a zažijte ten pravý adrenalin. Cena atrakce bude 50 Kč/5 minut.

 
Ilustrační foto


Antukové kurty u koupaliště Žabák dostaly v průběhu května nový povrch, na který přispělo částkou 280 tisíc Město Humpolec. A tak se letos můžete těšit na volejbalové, nohejbalové a tenisové turnaje. Je možné si kurty zamluvit i na celý den pro uzavřenou společnost. K dispozici je sociální zařízení, ohniště s roštem na grilování a přístřešek, kam se bude možné uchýlit při nepřízni počasí. Cena pronájmu 1 kurtu je 100 Kč/hod. Při celodenním pronájmu bude cena stanovena dohodou.


 


I malé děti se mohou těšit na novinku – jsou pro ně připraveny 3 trampolíny vedle terasy hotelu.


 


Ani to ještě není vše. Bude zavedeno celodenní a odpolední rodinné vstupné pro 2 dospělé a 2 děti, které zlevní vstup na koupaliště o více než 16, resp. 12%. A letos poprvé se prolnou 2 roční období – léto a zima, protože od 2.srpna se začne na zimním stadionu bruslit. Bude tedy možné jít z bazénu na led a naopak. Termíny veřejného bruslení budeme zveřejňovat zde na Humpoláku anebo je naleznete jak na stránkách koupaliště, tak i na stránkách hokejových.


 


Léto začíná v květnu! Užijte si ho!


 

Čtěte dále:   Humpolec už nemusí odmítat děti. Postavil novou školku

 


 

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

To by se poldovi stát nemělo 4.

Čt Kvě 21 , 2009
Konec druhé kapitoly: Jak polda přichází o iluze2/2A v říštím týdnu se můžete těšit na kapitolu 3. – Jede Kudrna okolo Brna … Čtěte dále:   Mánesovu ulici v Humpolci čekají změny. Dle místních jen k lepšímu

You May Like

Témata