Špatné počasí nevadilo. Po rybích dobrotách se v Humpolci zaprášilo

Den otevřených dveří na rybárně v Humpolci přilákal navzdory nepřízni počasí hodně lidí. Podívejte se, jak se akce vypadala.

Už během dopoledne byla vysoká účast dětí z mateřských škol, kdy k nám přišlo sto dvacet dětí ze čtyř tříd. Dorazili i žáci z prvního i druhého stupně základních škol v Humpolci, kdy nás navštívilo asi sto padesát dětí ze šesti tříd. Přišli se podívat i studenti střední školy – Zemědělské akademie.

Otevřeno bylo mezi osmou a sedmnáctou hodinou.Lidé si užili nejen prohlídku ryb a ukázku rybolovných technik včetně trenažerů odstřelu kormoránů a trenažerů lovu ryb, ale vykoupili i všechny dobroty. Ty rybáři připravovali v průběhu celého dne. Byly to dva druhy rybích salátů, pstruh uzený, pstruh na pepři, kapr uzený, kapr po mlynářsku, kapří řízky, uzený siven, amur a další pokrmy.

Akce se konala v pátek 3. listopadu při příležitosti 115. výročí založení rybářského spolku v Humpolci.

Podívejte se na fotografie v Deníku: https://pelhrimovsky.denik.cz/ctenar-reporter/humpolec-rybarna-oslava-den-otevrenych-dveri-skolka-skola-ryby-2023.html

Čtěte dále:   Odvalili balvan. Fotbalisté Humpolce se konečně dočkali a vyhlíží vyšší pozice

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolečtí ochotníci se představí ve dvou hrách. Domácí karanténa i Naši furianti jsou v prodeji

St Lis 22 , 2023
V prodeji online i osobně na infocentru jsou nyní rovnou dvě hry v podání humpoleckých ochotníků – členů Divadelního souboru Jindřicha Honzla.   •  neděle 26/11 Domácí karanténa Konverzační komedie o rodině, kterou prověří virus. Rozhádaní Bláhovi – citově založená učitelka Marie (Alena Krejčí), suchý matematik Karel (Petr Susedík) a […]

You May Like

Témata