Spolu okolo stolu #vánoční pečení s Cafe 8smička

13
Neděle 01.12.2019 10:00 – 12:00

Místo konání: Humpolec, 8SMIČKA – zóna pro umění, Kamarytova 97, Humpolec 396 01

První adventní neděle a první setkání u velkého stolu aneb Vánoce se slaví i v 8smičce! A když v domě máme pekařské duo Bára Lamačová & Ivana Tošerová z Cafe 8smička, musíme toho náležitě využít. Přijďte si s námi uválet/vykrojit/upéct/ozdobit/sníst to nejlepší cukroví podle osvědčených receptů. Malý workshop pod vedením dvou pekařek/cukrářek je to pravé ořechové pro všechny, kdo s pečením třeba začínají nebo už jsou zkušenými matador. Každý si přijde na své. Navíc v prosinci se u nás svařákem nešetří. A kdo má, může si přinést speciální 8smičkový vánoční hrneček, se kterým jsme před dvěma roky rozsvěceli společně lightbox na černé továrně. Letos už nemusí být plný jen na 88 % jako předloni, ale na 100 %. Veselé Vánoce s 8smičkou!

zdroj: www.infohumpolec.cz

Petr

13 thoughts on “Spolu okolo stolu #vánoční pečení s Cafe 8smička

 1. Mír a klid ve městě tady účelně ničej uplně jiní lidé asi 6 let a pořád se jim nedaří řídit město jako svoje firmy. Když to nevyšlo s autobusákem tak to zkoušeli přes vodu a nyní s tzv. “ těžkým průmyslem ve středu města“ a útoky na člověka díky kterému znaj Humpolec v celé republice. Daří se jim vyvolávat hysterii oblbováním lidí a šířením účelových desinformací.

  1. Typické humpolácké lži, poslední zastupitelstvo drtivou většinou hlasů jasně smetlo pivovarský záměr ze stolu. Dotčení sousedi kolem pivovaru si na chvili oddechli, jediný kdo chtěl nesmyslně rozšiřovat průmysl je nenasytný p Bernard, kterýmu je Humpolec u zadele a zajímají ho jen jeho finanční prospěchy.
   Prosím nepodsouvejte nám něco co není pravda, odehrálo se to minulý týden a máte možnost si to přehrát na youtube. Na zastupitelstvu kde se rozhodovalo, jsem nezaznamenal, kromě zastupitelů a sousedů nikoho jiného kdo by se k bodu vyjadřoval. A hlasování bylo jednoznačné tzn. všichni napříč politickou orientací záměr odmítli.

    1. Ano, ano. Kdo jiný by dostal v Humpolci druhou šanci než nejlepší z nejlepších, náš čestný a šlechetný Standa. Jednoduše rada města se může v aktivitě přetrhnout, aby pivovar neostrouhal. sousedi kolem pivovaru podepisují a šíří petici, píší otevřené dopisy na zastupitelstvo a interpelují zastupitele, ale mají nebo budou mít smůlu jelikož Standu nezastaví nikdo, ani Hugo, ani Rýzner, Hendrych, Kaman, ani media. Uvidíte jak si během pár měsíců prosadí svou.

     1. Jednoduše názorná ukázka, že všichni jsme si rovni, jen někteří jsou rovnější.
      Docela úchylný argument, za to že pivovar dělá dobře svojí práci a prodává pivo dobré pivo po celé republice a má z toho finanční profit, si může za odměnu v našem centru města dělat co se mu zlíbí a my všichni občané Humpolce jsme vyloučeni z této debaty a když se lidé ozvou tak jsou napadáni, že jsou to nepřejícné, zmanipulované nebo dokonce placené loutky. Smutno je mi ze zhoubného vidění věcích veřejných v našem Humpolci.

  2. Nikdo nebere zásluhy panu S. B. na vybudování silné značky, ale to snad neznamená, že všichni musí držet hubu a krok a němě přihlížet aktivitám pár metrů od náměstí.

 2. Tak, tak za 30 třicet let se zde občané dvakrát veřejně vyjádřili proti vedení města (autobusák, pivovar) a humpolecká ODS to nedokáže skousnout, docela by mě zajímalo co v jejich pojmosloví znamená DEMOKRACIE a občanská společnost?
  Ubohoučcí, jemně zamindrákovaní mocipáni, kteří si myslí, že jsou neomylní a můžou si zde dělat co chtějí, ale věří, že občan to vnímá .

 3. Boha, jděte do ř*ti, resp. do diskuse k článku, pod nějž to patří. Tohle je o pečení cukroví. Lukáš Krajíček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Program 19.schůze rady města

Út Pro 3 , 2019
která se bude konat dne 4.12.2019 od 14:00 hodin ve velké zasedací místnosti úřadu.

You May Like

Témata