Střípky z Humpolce

3

Zajímavosti uplynulých dnů

Házenkáři se rozloučili s asfaltem


Humpolečí národní házenkáři otevřeli v rámci tradičního poháru Zálesí hřiště se speciálním umělohmotným povrchem. Ten nahradil dosavadní asfaltovou plochu. Oddíl TJ Jiskra obdržel pro tyto účely dotaci od ministerstva školství, poměrnou částku poskytli humpolečtí radní z rozpočtu města. Modernizace areálu Zálesí stála 2,3 milionu korun.


 


Pouliční pítka opět září čistotou 


Lidé se opět mohou napít bez obav. Pracovníci technických služeb vyčistili všechny tři humpolecké kiosky s pitnou vodou. Ty se dočkaly také síta kvůli neukázněným kuřákům, kteří zanášeli kohout nedopalky.  Žíznivci se mohou osvěžit na náměstí, dále u dětské polikliniky a na pěší zóně ve Smetanově ulici.


 


Z deníku policie


Neznámý pachatel řádil v humpolecké zahradní kolonii. Po rozstřižení oplocení vnikl na zahradu. Po té i do prostor chatky, kde se mu zalíbila travní sekačka v hodnotě osmi tisíc korun. Poškozením oplocení, rozlámáním dveří a krádeží sekačky způsobil pachatel škodu ve výších 9800 korun.


 


Autobusové spojení posílí


Cestující z Humpolce se mohou těšit na stále lepší spojení směrem na Prahu. Na parkovišti u autobusového nádraží ve Lnářské ulici se objeví další zastávka. O udělení licence požádal představitele města brněnský soukromý přepravce, který tam hodlá provozovat autobusovou linku Polička – Kumštát – Praha.(Zdroj: Pelhřimovský deník)


 

Čtěte dále:   Krajská hokejová liga. Remízový král z Humpolce stoupá tabulkou, Světlá navýšila náskok

myska

3 thoughts on “Střípky z Humpolce

  1. Správně by mělo být v posledním článku uvedeno „dopravce“. Přepravce je totiž definován jako zákazník v nákladní dopravě, alespoň pokud vím…

    1. No já bych uvítal ještě lepší autobusovou dopravu do Jihlavy a zpět!!Už jen kvůli škole poslední autobus do Humpolce jede v 18:25!!

      1. a co takhle zlepšit dopravu do městských částí?nějaký doplední,či odpolední spoj.třeba v 16.30hod.alespoň ve školním roce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Na Zlatou podkovu přijedou nejlepší koně z Česka i Slovenska

Út Srp 14 , 2007
Již 42. ročník Zlaté podkovy mohou navštívit fanoušci jezdeckého sportu tento týden ve Školním statku v Humpolci. Letošní ročník slibuje zajímavou podívanou. Čtěte dále:   SVAŘENÝ SÁNĚ JSOU TU!

You May Like

Témata