Kauza sterilizace

8

Humpolecká radnice podpoří občany
Vydáno dne 27. 08. 2004 na serveru HBin.cz

(tento článek nevyjadřuje oficiální stanoviska sdružení Humpolák, petičního
výboru ani účastníků řízení)

Město Humpolec se v otázce kontroverzní sterilizační jednotky postaví na stranu svých občanů.


Provoz tady chce uprostřed obytné zóny postavit italská společnost a podle vyjádření projektantů je vše v pořádku. Odpůrci ale spatřují řadu pochybení. „Podpoříme občany, ikdyž nemáme páky na zastavení řízení,“ řekl ČRo REGION starosta Kučera. Vyjádření projektanta se nám nepodařilo sehnat, nechtěl s námi mluvit.


První muž humpolecké radnice slíbil, že město bude přípravná řízení maximálně prodlužovat a také si vyžádá nezávislé posudky od odborníků.


Autor: Milan Kopecký, ČRo Region

Čtěte dále:   Zlepšete Humpolec a rozhodněte, kam z rozpočtu půjdou peníze

olaf

8 thoughts on “Kauza sterilizace

 1. jsem zvědavý , zda pan starosta své slovo dodrží a bude hájit zájmy občanů , svých voličů

  1. No já bych měla obavu , aby to nedopadlo tak , že v zájmu hlasů nespokojených voličů se my úředníci ukážeme a necháme udělat ty další posudky , ať ty bláznivý křiklouny co se jim to nelíbí uklidníme .To , že ty posudky můžou dělat kámoši těch co dělali ty posudky původní , o tom nikdo nemluví a mluvit asi nebude….je to asi jako mezi policajtama nebo právníkama – půjde někdo proti kolegovi z oboru ?????

  2. Já po tom včerejšku nevěřím,že někdo bude něco dělat pro lidi.Lidma se bude akorát každej ohánět,ale pak řekne „nešlo s tim nic dělat“.V Americe by asi nebylo možný,aby pár domluvenejch úředníků a místních papalášů zpunktovali takový svinstvo,a lidi se jen bezmocně koukali.Tam by je asi za odměnu zlynčovali,aby nezapomněli kdo je volil a platí ze svejch daní.Chtělo by to vykydat ten hnůj .

   1. S těmi posudky má anonym naprostou pravdu. Obávám se, že posudky se až tolik lišit nebudou, nakonec se bude pracovat se stejnými čísly, ne? Anonym moc dobře ví, jak to chodí, všichni jsou jedna ruka a podtrhávat si židli nebudou. Kdo si myslí opak, je naivní jak malé děcko. Stejně tak proti sobě nepůjdou hygiena na kraji a v Pelhřimově. To, co řekl krajský hygienik do telefonu paní Horké – hahaha, vážně si ta paní myslí, že jí to nezapře? Copak neví, v jakém státě žije? V jakém státě my všichni žijeme!!

     1. Na včerejším veřejném jednání paní Horká uvedla, že jí bylo řečeno něco v tom smyslu, že za provoz sterilizovny v Humpolci můžou měštští úředníci společně s pelhřimovskou hygienou (pana starostu to pěkně nadzvedlo ze židle, což se nedivím).
      Já tedy nechci tvrdit, že je to pravda, to ani náhodou, ani se nemyslím, že by to bylo až tak jednoznačné, ale z vlastní zkušenosti vím, že pracovníci jihlavské hygieny mají proti praktikám té pelhřimovské určité výhrady, jenže v konečném důsledku pak stejně zpívají stejnou písničku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Kauza sterilizace

Po Srp 30 , 2004
Sterilizační jednotka budí mezi obyvateli obavy Vydáno dne 25. 08. 2004 na serveru pelhrimovskelisty.cz (Jihlavské noviny – Vysočina) (tento článek nevyjadřuje oficiální stanoviska sdružení Humpolák, petičního výboru ani účastníků řízení) Čtěte dále:   Lidé se stejnou krevní skupinou. Náměstí v Humpolci rozduněly historické skvosty

You May Like

Témata