STUDENTSKÝ MAJÁLES 2007 – program

2

V pátek 4.května se budou na Horním náměstí utkávat mezi sebou studenti místních středních škol a učilišť. Ti dva nejlepší se pak stanou Králem a Královnou Majálesu 2007 a získají štědrou odměnu včetně královských výsad. Klání začne v deset hodin dopoledne, odpoledne pak celou slavnost doplní hudební program.

Letos poprvé bude i průvod městem!


Studenti vyrazí od České zemědělské akademie z místa „kralování“ loňských vítězů (Filipa Veselky a Báry Zemanové), průvod povede Král a Královna Majálesu 2006, před nimi budou hopkat sličné mažoretky a za nimi se půjde dav „oddaných“ z místních středních škol..


Průvod vyjde v 9:00 od zemědělky na Horní náměstí, kde nabere obchodku, odtud  bude směřovat ke gymnáziu, kde nabere další studenty, a mírnou oklikou se dostane zpět na náměstí, kde v deset hodin začíná studentský program – soutěžení o titul Král a Královna roku 2007.


 


 


Po polední pauze a odpolední siestě přijedou zahrát následující kapely:


17:00 – Fleret


19:00 – Post-it


20:30 – Michal Hrůza s kapelou (bývalý frontman kapely Ready Kirken)


22:00 – Sto zvířat


23:30 – Kabát Revival


 


Můžete se zúčastnit i turnaje ve fotbale. Vytvořte si šestičlenné týmy, protože na náměstí bude mj. nafukovací hřiště na „stolní lidský fotbálek“, velké 8 x 15 metrů, ve kterém si budete moci na vlastní kůži vyzkoušet, jak je figurkám na tyči ve fotbálku! Na tyčích totiž budete vy, upevnění ve speciálních rukavicích, a budete se moci pohybovat jen do stran.Fotbálek, stejně jako vstup na Majáles je zdarma!

Čtěte dále:   Letní muzejní vycházka na židovský hřbitov

myska

2 thoughts on “STUDENTSKÝ MAJÁLES 2007 – program

    1. První místo (již potřetí po sobě) získali Barbora Zemanová a Filip Veselka ze zemědělské školy. Druzí skončili zástupci učiliště technického Šárka Vaníčková a Milan Burza, gymnazisté Monika Zachová a Ondřej Lesina se podělili o třetí příčku se studenty obchodní školy Terezou Kořínkovou a Petrem Nohejlem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Program humpoleckého kina na měsíc KVĚTEN

Ne Dub 29 , 2007
A máme tu květen, měsíc lásky. Můžeme se těšit na líbání pod rozkvetlou třešní, na muchlování na vyhřátých mezích – a také na spoustu krásných filmů v našem kině. A které to jsou? Čtěte dále:   MĚSTO HUMPOLEC BUDE MÍT ZCELA NOVÉ VEDENÍ

You May Like

Témata