Technické služby dočasně povede Antonín Vincenc, dosavadní jednatel odstupuje

57

Technické služby Humpolec, s.r.o. povede od 1. února 2023 jako prokurista Antonín Vincenc. Dosavadní jednatel Antonín Šotola se rozhodl z funkce odstoupit.

Obě změny už schválila valná hromada společnosti. Antonín Vincenc bude v čele Technických služeb do doby, než z řádného výběrového řízení vzejde nový jednatel.

Axl

57 thoughts on “Technické služby dočasně povede Antonín Vincenc, dosavadní jednatel odstupuje

 1. Chtěl bych panu Šotolovi jménem osadního výboru Hněvkovice poděkovat za odvedenou práci a kvalitní přístup k požadavkům našeho OV. Spolupráce s ním byla na úrovni a velmi dobrá.

  Zbyněk Loskot, OV Hněvkovice, http://www.hnevkovice.eu

   1. Spousta lidí z TS ? Asi máte na mysli ty z vedení TS, kteří si doma vydláždili z rozebrané městské dlažby, ty kteří si do zahrádek instalovali nakradené žulové schody a obrubníky, ty kteří používali služební auto pro své osobní potřeby a v neposlední řadě také ty, kteří dlouhá léta protahovali starostce příjezdovou cestu, aniž by měla u města o tuto službu požádáno ?

 2. Chceme znát důvody odvolání Pana Šotoli !!! Nebo tu bude Štěrbová i nadále odvolávat lidi bez udání důvodu, jako třeba v případě nového vedení Měkis ?!?

  1. Zvykejte si – to jsou babišácké bezskupulózní metody !! Starostka se nesníží a plebsu nic vysvětlovat nebude.

   1. Po několika měsíční masírovací kampani raději odstoupil, aha !! Paní Štěrbová se se slušným chováním veřejně rozloučila v roce 2014 – čehož jsem byli svědky u nechutné předvolební billboardové kampaně – nebojme se starostky.

    1. Jaký pán takový kmán !! S některými lidmi se nedá spolupracovat, pokud jim nezalezete hodně hluboko ……

    2. Možná v roce 2014 to byla masírovací kampaň, ale určitě méně masírovala jak ještě trapnější kampaň Dohody v roce 2022. Ta se trapná nezdála? Koncerty, kuřata, plakáty na objektech hospod za těžké peníze?

     1. Kampáááň v roce 2014 byla také za těžké prachy a hádejte kdo jí platil ? Ti samí, kdo dnes platí odpudivou, lživou kampaň štváče babiše. Vrána k vráně sedá – rovného si hledá ??

  2. „Dosavadní jednatel Antonín Šotola se rozhodl z funkce odstoupit.“

   Umíte číst? Kde píšou o dovolání?
   Rozhodl se odstoupit znamená že sám podal rezignaci.

   1. A hlavně kolik za něj jako fakt zaplatil. 205ooo to určitě nebylo a určitě ho nekoupil napřímo ale přes bílýho koně. Kam odtekly peníze navíc?

    1. Přesně tak, tohle totiž mělo skončit trestním oznámením.
     Nechápu, že se tady tohohle podvodníka, lháře a manipulátora ještě někdo zastává.
     Mimochodem v minulosti byl pro neschopnost vyhozen z MHA i z CSOB, tak ho kamarad Brukner dosadil sem, i přesto že neměl a nemá žádnou kvalifikaci pro tuto činnost.
     Teď si bude hrát na ublíženého chudáka a rozhlašovat jak mu jsou házeny klacky pod nohy.
     V TS za dobu svého působení zmařil na co sáhl (vím o čem mluvím).
     Kauza s traktorem je jen špička ledovce.
     Až (pokud) si Město jako vlastník TS nechá udělat audit tak, se bude ještě divit.
     A pokud tomu někdo nevěří, stačí se zeptat kohokoliv z TS.

     1. Zajímavé, že si ho osadní výbory (nejen Hněvkovice a Krasoňov) chválí. Asi jiná liga ?!

    1. Já myslím, že v podání pana Machka se dočkáme takových věcí, že budeme na starou dobrou korupci ještě s láskou vzpomínat.

 3. Vůbec bych se nedivil, kdyby se objednal na hospodaření TS, forenzní audit, přešlapů, pochybení a malých domů viz kamerový systém, který vyhrál bratr pana Šotoly.

  V posledních letech se naše město rozkrádalo, za tichého přihlížení lidí jako Kratochvíl, Kukrechtová, Brukner, který zezadu kryl svým jménem a osobností pan Bernard.

  Za chvíli si hospodářská kriminálka, udělá v Humpolci detašované pracoviště.

  PS: Šotola odstoupil sám. A zvykněme si na to, že lidé kteří špatně hospodaří s městským majetkem, nemůžou tento majetek dlouhodobě spravovat.

  PS2: pokud máte jakékoliv pochybnosti ohledně odvolání pana Šotoly, 3. března máte možnost veřejně interpelovat paní starostku, ráda vám to vysvětlí.
  Jinak zde nešiřte lži a pomluvy.

  https://www.dohodaprohumpolec.cz/

  Hezký den všem lidem dobré vůle a zítra a v sobotu přeji všem dobrou volbu a naší zemi dobrého prezidenta.

  1. tak o malých domů z TS štěrbovic rodinou by se dal napsat román ! jinak děkujeme soudružce štěrbové za doporučení volit stbáka a těšíme se na rusáky !?! 😀

   1. StBáka budeš volit ať to hodíš do levá nebo do prava.
    Otázkou je zda chceš StBaka s kurzem nebo bez kurzu

    1. A co je horší nebo lepší ? Levej stbák s východním kurzem nebo pravej stbák se západním kurzem :D:D:D

     1. To záleží jestli chceš být výběrově mobilizovánej nebo ne.

 4. Já tuším, že Šotola byl ještě před Vánocemi na koberečku vysvětlovat jak to bylo s prodejem traktoru, atd…. Ale jelikož v zápětí nastoupil na nemocenskou, tak odvolán nebyl. Měsíc a půl byl na nemocenské za prachy z městské kasy a teď odstoupil…
  Ba naopak by měl paní starostce poděkovat, že to nerozmázla.

 5. A když už se tu patra po důvodů odstoupení, a žádáte vysvětlení, tak si vzpomeňte na minulost a provázanost technických služeb s radnicí, jak tam černoprdelník dosazoval svoje ovečky. Ten příběh bych si tu klidně přečetl.

  1. No a vy myslíte, že teď to bude jiné? Všechno zastaveno, žádná komunikace, nic se neděje. A proč? No protože teď hoši studují, kudy běží zajíc, kam nasadit sebe a své lidi, aby během jediného svého (doufejme) funkčního období vydojili, co půjde.

 6. Nové vedení města evidentně zapomnělo oznámit nové podmínky větru dešti. Ten sníh si drze padá dál.Snad je prohrnuto alespoň na Jihlavskou.

 7. Prazvláštně poskládaná věta, člověk ani neví co tím básník chtěl říct.
  A jak to tedy bylo s tím traktorem?

   1. Nesmysl asi ne. Když jsem šel teď z práce, tak jsem se stavil na nákup a potkal ho za kasou. Faktu v Lidlu. Obsluhoval mě a smál se na mne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Zájemci se mohou hlásit o čtyři uvolněné městské byty

Čt Led 26 , 2023
Město Humpolec nově nabízí k pronájmu čtyři své byty

You May Like

Témata