Titul Učni roku 2014 míří do Humpolce

1

Marek Matoušek a Jakub Kroupa se vedle titulu Učni roku mohou těšit na kufřík, ve kterém najdou profesionální akumulátorový vrtací šroubovák.

Svaz podnikatelů ve stavebnictví v ČR, Stavební sdružení Vysočina s partnery soutěže a krajskou radní Janou Fialovou, která nad soutěží převzala záštitu, při vyhlašování výsledků soutěže Stavba Vysočiny – Stavba roku Kraje Vysočina slavnostně ocenili dva šikovné instalatéry z České zemědělské akademie v Humpolci.

Ocenění titulem Učeň roku 2014 si jmenovaní zasloužili tím, že ve dvojici vyhráli v regionálním kole soutěže odborných dovedností oboru instalatér pořádaném Cechem instalatérů v Českých Budějovicích v říjnu loňského roku, ale především tím, že pak ve finále porazili dalších pět regionálních vítězů a stali se republikovými šampióny. Ani ve školních lavicích si nevedou špatně, a tak splňují podmínky pro motivační stipendium Kraje Vysočina určené pro nejlepší žáky příslušných oborů.

zdroj: www.i-vysocina.cz

Čtěte dále:   Nejslavnější pokrm nahradili veganským. Po rozruchu se currywurst do jídelny Volkswagenu vrací

Petr

One thought on “Titul Učni roku 2014 míří do Humpolce

  1. Je to skvělý úspěch učňů a dobrá vizitka technického učiliště, tedy jedné z divizí ČZA.

    Jen více podobné propagace českého řemesla

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Hlasování ukáže, která stavba má sympatie veřejnosti

St Kvě 27 , 2015
Zámek, rozhledna, vyhlídková věž, letohrádek, podzemí, hotely, fabriky, sportoviště a další stavby se ucházejí o titul Stavba roku Kraje Vysočina 2014. Čtěte dále:   VIDEO: Jaký byl BernardFest 2023

You May Like

Témata