Tragická nehoda u Štoků: čelně se po ránu střetla dvě osobní auta

Ve středu 2. června krátce po 5.30 se mezi obcemi Petrovice a Větrný Jeníkov na silnici II/131 u Štoků odehrála tragická nehoda. Čelně se tady střetla dvě osobní auta. V jednom z nich zemřel 51letý muž na místě – ještě před příjezdem záchranářů, druhého – 19letého těžce zraněného řidiče přepravil vrtulník do Hradce Králové. S dopravním omezením tady, podle údajů Centra dopravních informací Policie ČR, počítejte přibližně do 11.00.

Na místo nehody okamžitě vyjely tři posádky krajských záchranářů – dvě z Jihlavy a jedna z Humpolce. Z Hradce Králové pak vzlétl na pomoc vrtulník letecké záchranné služby. „Naši zdravotníci ošetřili jednu osobu, kterou po vyproštění a ošetření předali s těžkým zraněním do péče královéhradeckých záchranářů,“ upřesnil mluvčí krajských záchranářů Petr Janáček.

„Při prvotním ohledání místa dopravní nehody policisté zjistili, že mladší z řidičů osobního vozidla Škoda Felicia vyjel s vozidlem částečně do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím osobním vozidlem Suzuki Ignise. Další okolnosti  dopravní nehody jsou předmětem policejního šetření,“ informovala krajská policejní mluvčí Dana Čírtková.

Na místě nehody aktuálně pracuje kompletní výjezd služby kriminální policie a vyšetřování územního odboru Havlíčkův Brod. Letos na silnicích Vysočiny při dopravních nehodách zemřelo celkem osm lidí.

Čtěte dále:   Policie po dvoutýdenním pátrání našla třináctiletou dívku. Byla v Humpolci a je v pořádku

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Budoucnost výchovy a vzdělávání.

Čt Čvn 3 , 2021
Beseda s předním českým publicistou zaměřujícím se na inovace ve vzdělávání. Autogramiáda jeho knihy No future. Čtěte dále:   Žena z Humpolce se opila s přáteli a pak ztropila ostudu. Řádila i před domem

You May Like

Témata