Travesti show – Nemocnice na pokraji zkázy

4

Pondělí 21.09.2020 19:30

Místo konání: Humpolec, Divadelní scéna kina Humpolec

Oblíbená travesti show přijíždí znovu do našeho města, tentokrát s novým zábavným pořadem nazvaným ,,NEMOCNICE NA POKRAJI ZKÁZY,,. Každý si vyzkoušel za život už několikrát roli pacienta na vlastní kůži. Málo kdo ale ví, jak to chodí z té druhé strany. Během tohoto pořadu budete mít možnost nahlédnout pod pokličku do nemocnice, která si žije tak trochu vlastním životem. Zdravotní sestřička Jiřina je sice od rány, pacienti jí často lezou krkem, ale i přesto má svoji práci ráda. Zábavný pořad protkaný vtipnými scénkami z nemocničního prostředí, plný známých melodií a písniček, s výpravou více než 70ti kostýmů a divadelní scénou – to je ,,NEMOCNICE NA POKRAJI ZKÁZY,,. Travesti revue Techtle Mechtle a Kočky je aktuálně nejúspěšnější českou travesti skupinou a většina jejich pořadů je vyprodána dlouho dopředu. Představení této skupiny se těší za poslední roky stále větší oblibě, a proto připravují vždy dva nové pořady ročně.

Více informací : Facebook : techtle mechtle revue a www.techtlemechtlerevue.cz

Vstupné : 320,-Kč v předprodeji, před představením 340 Kč. Prodej vstupenek od 1.6.2020 v infocentru Humpolec.
Online rezervace a online prodej vstupenek zde:

Čtěte dále:   Zimní číslo Zálesí

Petr

4 thoughts on “Travesti show – Nemocnice na pokraji zkázy

    1. No řekl bych, ze pokud budeme i nadále nerušeně pořádat takovéto akce, nemocnice za chvíli dost možná na pokraji zkázy budou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Ostopovice dorazil kapitán Jiskry Brož

Čt Zář 17 , 2020
Po porážce se Dobruškou v prvním kole druhé ligy zabrali národní házenkáři humpolecké Jiskry naplno. V domácím prostředí porazili Ostopovice rozdílem branky 17:16. Čtěte dále:   Robert Balzar Trio
Humpolečtí národní házenkáři ve druhé lize porazili Ostopovice.

You May Like

Témata