Turnaj ve stolním fotbalu + Narozeninová akce

NAROZENINOVÁ PÁRTY a VZPOMÍNKA NA 20 LET OD PÁDU KOMUNISMU.
V pondělí 16.listopadu – LOCAL 410: reagge, etno, drum’n’bass, Erosovy narozeniny…
Hrají: NAŠROT, URAGGAN ANDREW and REGGAE ORTODOX + MACHINERY DJ´s.
V sobotu 14.listopadu – stolní fotbálek!

Na koncertu oslaví své narozeniny několik jedinců. Koncert je také věnován 20 letům od pádu komunismu.


Obě formace k tomuto výročí mají co říci nejen hudebně. Členové těchto kapel velkou část svého věku prožili právě před rokem 1989. Obě formace se aktivně účastní i projektů určených k informování o nesvobodě a útlaku. Našrot – Totalita do 21. století nepatří, Uraggan Andrew and Reggae Ortodox – S komunisty se nemluví. Koncert bude vzpomínkou a poděkováním všem lidem, kteří se aktivně podíleli na pádu komunismu v naší republice.
Díky těmto lidem můžeme dnes svobodně šířit svojí hudbu a myšlenky.

NAŠROT
Legendární  Ethno / HC / Crossover formace z Havlíčkova Brodu. Zakladatelé crossover žánru v naší republice. Kapela vznikla před rokem 1989. Formace má za sebou 7 oficiálních alb, to poslední je z roku 2008 a jmenuje se Rag(E)time. Několik zahraničních turné v Rakousku a ve Švýcarsku. Skupina má také několik videoklipů a soundtracků k různým filmům. Zpěvák kapely Našrot Petr Hrabalík je také úspěšný spisovatel a duše seriálu Bigbít. Kapela stylově vychází z Dead Kennedy´s a The Who. Formaci mnozí žurnalisté označují za naší nejlepší neperspektivní kapelu. Více na:
www.nasrot.cz

URAGGAN ANDREW and REGGAE ORTODOX
Reggae a dub formace z Ústí nad Labem. Jedna z našich nejaktivnějších reggae/dub skupin. Skupina ve své hudbě odmítá jakékoliv formy extremizmu jak pravicového tak levicového. Důležitou složkou v hudbě skupiny je svoboda jedince. Kapela ve své hudbě čerpá především z Afriky, Jamajky a největší inspirací je pro ní asi nejznámější zpěvák reggae Bob Marley. Dredy, vůně vonných dýmů a free životní styl se kapela snaží šířit mezi své posluchače. Po několika demo snímcích a live CD, které dala kapela volně ke stažení na své internetové stránky jim v roce 2009 vyšlo první regulerní CD a LP s jednoduchým názvem I.. Více na:
www.uraggan.info

MACHINERY DJ´s je místní sdružení nadšenců, které hraje na gramofóny, pouští staré desky, mixuje a vše doplňují živý MC ( zpěváci ). Nejčastěji hrají: reggae, dub, ska, jungle… Jejich set bude tečkou za náročným večerem.

Kapely vystoupí v tomto pořadí:

Našrot 21:00-22:30 hod.
Uraggan Andrew and Reggae Ortodox 23:00-01:00 hod.
Machinery DJ´s  01:30-04:00 hod.

 

Veškeré info na: www.cecek.com 

Čtěte dále:   Zlíňaci testují – Hotel Farma - restaurace


Turnaj ve stolním fotbálku Garlando
14.11.2009


Konečně pořádáme turnaj ve stolním fotbálku, jak si spousta lidí přálo. Otevřeny budou dvě kategorie: jedna pro hráče, kteří budou hrát rozjíždějící se ligu na Vysočině, a druhá pro sváteční hráče. 🙂


Začíná se od 18 hod., tak přijďte včas. Více informací získáte a registrovat se můžete přímo v baru nebo na tel 777 256 110 .


  

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Open party FABRIKA bar & dance club

Pá Lis 13 , 2009
Dnes, 13.listopadu otvírá své brány nový klub v Humpolci FABRIKA. Čtěte dále:   Oběd v Jihlavě do 150 korun? Známe místa, kde se takto ve městě najíte

You May Like

Témata