U Koberovic se stala tragická dopravní nehoda

Tragicky skončila v pátek nehoda čtyř vozidel na 80,5 km dálnice D1 ve směru na Brno.

Při nehodě přišel jeden řidič o život a tři řidiči utrpěli zranění. Událost byla na Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina ohlášena v 01:26 hod. K nehodě vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Humpolec.

Hasiči zjistili, že se střetly kamionu s návěsem, dva bývalé cestářské vozy a dodávka.Všichni účastníci nehody byli cizí státní příslušníci – Slováci a Rumuni. Z havarovaných vozidel hasiči vyprostili dva zraněné řidiče za pomoci hydraulického nářadí. Zranění utrpěl i řidič třetího vozidla. Všichni byli zdravotníky převezeni sanitními vozy k ošetření do nemocnice. Řidiči čtvrtého vozidla (jednoho z bývalých cestářských vozů) však záchranáři už pomoci nemohli. Na místě svým vážným zraněním podlehl.

Směr na Brno tak zůstal zcela neprůjezdný. A kolem osmé hodiny ranní nebyl dálnice ještě průjezdá. Rapidně se tak zvýšil provoz, kdy řidiči volili cestu po okrskách v okolí dálnice – Koberovicích nebo Speřicích.

Při havárii uniklo masivní množství provozních kapalin. Velitel zásahu tak rozhodl o povolání posilové jednotky hasičů z Pelhřimova s kontejnerem na likvidaci ropných produktů.

Osmdesátý kilometr ve směru na Brno opět dostál své hrozivé pověsti

Osmdesátý kilometr ve směru na Brno opět dostál své hrozivé pověsti

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Dlouhodobý nedostatek dentistů je v celém okrese

Út Lis 23 , 2010
Nepřijímáme, zazní prakticky z každé zubní ordinace na okrese, kterou člověk osloví.

Témata