Uzavírka ve Větrném Jeníkově: začala oprava silnice zničené při modernizaci D1

Ve Větrném Jeníkově začala v těchto dnech oprava silnici II/523 vedoucí z Humpolce na Jihlavu. Uzavírka potrvá do konce letních prázdnin.

Jde o místo, kde vedla objízdná trasa při modernizaci dálnice D1. Při tom tam také opraví vodovod a kanalizaci.

Objízdná trasa povede přes dálnici D1. Nebo přes Opatov, Zbilidy a Šimanov. V případě aut nad 7,5 tuny Pelhřimov.

bjížďková trasa pro vozidla do 7,5t bude vedena takto: Obousměrná objízdná trasa z obce Bílý Kámen: bude vedena po silnici II/353 směr Jihlava na ul. Jiráskova v Jihlavě – sil. I/38 (obchvat města) na křiž. se sil. II/602 – VPRAVO po sil. II/602 obce Jihlava – Hosov, Hubenov, Dušejov na křiž. se sil. II/131 obce Opatov, Zbilidy, Šimanov na sil. II/523 ve Větrném Jeníkově a zpět. Délka objízdné trasy 32,1 km.

Objížďková tranzitní trasa pro vozidla nad 7,5t bude vedena takto: Obousměrná objízdná trasa z obce Bílý Kámen: bude vedena po silnici II/353 směr Jihlava na ul. Jiráskova v Jihlavě – sil. I/38 (obchvat města) na křiž. se sil. II/602 – VPRAVO po sil. II/602 obce Jihlava – Hosov, Hubenov, Dušejov, Olešná, Pelhřimov – VPRAVO na sil. I/34 obec Vystrkov, město Humpolec – VPRAVO na sil. II/523 obec Kalhov a městys Větrný Jeníkov a zpět. Délka objízdné trasy 65,0 km.

Čtěte dále:   Záchranáři se budou stěhovat do nového. Stavět se bude i v Bystřici

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Koupaliště Žabák zdražilo vstupné i jídlo. Oproti jiným stále levné, tvrdí lidé

Pá Čvn 30 , 2023
Více peněz dají lidé za návštěvu koupaliště Žabák v Humpolci. Poprvé otevřelo v druhé polovině června. Návštěvníci si za vstup připlatí v průměru až o patnáct procent víc. Důvodem je podle vedoucího pracovníka Jana Vaněčka navýšení nákladů na provoz. „Musíme platit více hlavně za energie a mzdy zaměstnanců,” uvedl Vaněček. Zdražilo jak vstupné, tak […]
První letní koupaliště na Vysočině otevřou koncem týdne, když bude pěkné počasí

You May Like

Témata