Uzemní plán

45

Město Humpolec 2016

icn up 

Odkazy

Petr

45 thoughts on “Uzemní plán

  1. Proč by ho měl soud rušit ? To je naprostý nesmysl. Že se o to ti pomatenci ze spolku proti rozvoji Humpolce pokusí je nasnadě, ale každý rozumný soudce se od takového nápadu musí distancovat.

   1. Pokud byl zpracován v rozporu se zákony a dalšími předpisy, tak ho naopak musí každý soudce zrušit !

     1. Co tomu nasvědčuje ? Dvě veřejná projednávání? Několik let příprav a schválení 18 zastupitelů z 21?

    1. Je vidět, že tomu vůbec nerozumíte. Pokud by soud UP zrušil, tak skutečně bude platit stav z r. 1968. Tak hovoří zákon.

     1. A proč by neměl platit ten dosud platný, již „porevoluční“ ????

 1. Tak dnes to vylezlo na světlo Boží. Spolek si přizval ČT aby mohli Rýzner a Daněk oznámit, že cituji „právníci již posuzují přijatý územní plán a zřejmě podají proti němu nějaký rozklad“. Vedle toho že Rýzner v reportáži sprostě lhal, tak je neuvěřitelné kam až nenávist a zloba těch lidí ze spolku může zajít. Raději by nechali na další léta město bez
  možnosti rozvoje jenom proto, že neprošel jejich podnikatelský záměr !

  1. To jsou uz jenom vykriky do tmy, alespon je doufam ted vsem v Humpolci jasne, kdo v tom protihumpoleckem spolku taha za spagatky, vcetne trojske kobyly na radnici. Proste nekdo chce ridit mesto jako firmu a vsichni musi zamestnavatele poslouchat. A tady si nekdo dovolil se vzeprit.

   1. Souhlasím, pan Bernard chce řídit město jako firmu a používá svého bílého koníka nastrčeného do kandidátky ANO. Vzepřít se Standovi velikému je drzost, co si to ti Rýznerové sakra dovolují?

    1. Evidentne mate problem s psanym textem, coz je ale choroba celeho vaseho protirozvojoveho spolku. Zkuste si jeste jednou a pomalu precist osatni prispevky, nebo poproste nekoho kolemjdouciho, at vam to vysvetli.

  2. Podnikatelský záměr? Který máte na mysli? Ten pana Kratochvíla, úředního psychopata co kašle na platné zákony a staví bez stavebního povolení? Nebo podnikatelský záměr pana Racka? Nebo podnikatelský záměr pana Bernarda? Ono jich za ta léta bylo hafo, možná myslíte ten se saunou prodanou příbuzenstvu doslova za hubičku?

   1. Lhani a blbost se spojila v jeden dokonaly celek. Nechte se vystavit jako exemplar nejvetsiho blba na Humpolaku. Cist neumite, kecate nesmysly a nemyslite. Jenom bych mel nekolik kandidatu ze spolku, kteri by na tuto funkci mohli smele kandidovat.

 2. Bezprecedentni pokus o nedemokraticke ovladnuti samospravy mesta. Presto, ze bylo usneseni schvaleno naprostou vetsinou zastupitelu, par jedincu jde proti demokraticky zvolenym zastupcum a chteji ovladat mesto pres nastrcene figury a ruzne spolky. Stejny scenar jako ruzne „ne“ziskovky a jejich medialni natlak na prosazovani svych cilu. Tohle si doufam volici zapamatuji a nezvoli nikoho, kdo by takovym pokusum chtel napomahat. Jinak se vsichni stanou zamestnanci Ryznera.

   1. Je otázkou zda zastupitelé či část nebyla ovlivňována tlakem příznivců prodeje parkoviště. Je jisté, že se nepřiznají ti zastupitelé/ky na které byl zřejmě činěn nátlak.
    Ale poměr hlasování ohledně UP byl jasný, to musí vidět i odpůrce rušení nádraží.
    Nyní zbývá otázka,zda se na kandidátkách pro příští volby do komunálu určití lidé z dnešního zastupitelstva znovu objeví.. Jisté to asi předem nemají…

   2. PRAVDA JE TO, ZE KDYBY SE UDELALO REFERENDUM NA AUTOBUSAK TAK JE KLID. JENZE TOHO SE KONSELE BOJI JAK CERT KRIZE.

    1. A o čem by to referendum asi mohlo být. O nakládání s cizím majetkem. Nebo o tom, zda cestující chtějí zastávky ve městě?

  1. Marná snaha. Stokrát opakovaná lež se nestane pravdou. Opravdu, ale opravdu ne…, jak by řekl váš guru Vašík Klausů. Veřejnoprávní média celoročně mapují podobné případy, jako je ten humpolecký. Odeesácké spolky propojující politiku s byznysem ovládly a rozkrádaly všude po republice. Logicky i ve městě pro byznys. Je nejvyšší čas vyčistit ten chlév.

   1. A co že se tady, v této souvislosti, ve městě rozkradlo? Vezmu vidle a holínky a vyrazím s vámi!

    1. Učitel že by měl doma vídle a holínky? To asi ne, viďte. Tak šup šup do Kauflandu, ať jste podle sebe řádně ustrojen.

     1. Učitelem opravdu nejsem a asi ani nebudu. Zato bezpečně vím, že 1200 není 1/3 ze 14000. Ale ono bez vysoké školy…!

     2. bez vysoké školy, hmmmmm, tak to jsme asi většina podlidi

     3. konečně dobro zvítězilo a v Humpolci se bude stavět.
      takovíto lidé kteří nefandí k rozkvětu humpolce nemají tady co dělat.

     4. konečně dobro zvítězilo a v Humpolci se bude stavět.
      takovíto lidé kteří nefandí k rozkvětu humpolce nemají tady co dělat.

     5. On má Humpolec 14000 voličů ???
      Bylo zmíněno 1/3 voličů …

     6. Nikoli, Humpolec má 8.800 voličů. Petici o tom, aby se neprodával městský pozemek parkoviště u AN podpořilo cca 1.200 občanů, ale z celého spádového území, které má 14.100 voličů. Pokud byli uvádění humpolečtí podporovatelé, bylo jich 711. Vše z dostupných zdrojů města. Pak už stačí jenom vzít kalkulačku, Ale ani tak to nevychází. Ale to není důležité.

     7. Již v roce 2020 bude mít Humpolec 14000 voličů. Po porážce zpátečnických sil se to musí podařit. Jinak samozřejmě měl pravdu Rýzner, když ve zkratce komentoval volební účast a mandát zastupitelů. Voličů je sice 8 829, volit šlo ale jen 3 732.
      Ano, i to je důvod proč nebyla k autobusovému nádraží žádná anketa u obyvatelstva. Čétéčko se mělo dotázat Namysla, proč otočil o 180 stupňů a kope za Kaufland i proti vůli těch co mu dali hlas.

     8. Referendum mohlo mít dvě otázky.1. Souhlasíte s prodejem strategického pozemku parkoviště z majetku města soukromému developerovi?
      2. Souhlasíte s omezením zastávky Mléčné lahůdky pro většinu dálkových spojů?

     9. To je přeci jasný JO (ano už neříkám, nejím Kostelecký uzeniny, jogurty z Olmy taky nekupuji, Babišovy listy nečtu a rádio Impuls jsem vymazal z předvolby asi tak)

     10. Aha. Tak to jako co by se bejvalo mělo, kdyby…. To ale nemá s tímto tématem schválení územního plánu nic společného. Ale zeptat se cestujících jestli by chtěli přesunout zastávky mimo centrum, to by mohlo být zajímavé. Třeba to město udělá, bylo by to určitě vůči nim solidní.

     11. Ale já jsem pana Namysla volil a jsem rád, že kope za Kufland. Pan Rýzner mluvil v ČT o nesouhlasu 1/3 právoplatných voličů, což nebyla pravda. Tolik jen pro upřesnění.

     12. A pak je třebat ten Kaufland o svátcích zavřít !! Prodavačky chtějí mít také volno !! A nebo že bytm o svátcích prodávala paní Namyslová a paní Kučerová a další manželky těch MěÚ.

      PAVEL

   2. Vsak mate na radnici vasi kobylu, ktera tady pred volbami vykrikovala podobna hesla, jako vy. Tak se stala spravcem mestske kasy a od te doby jsem o ni neslysel. Dokonce iniciovala i audit, ktery mel odkryt neuveritelne zpronevery. Tak sem s tim spolku, cekame na vase ODHALENI.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Velikonoční prodejní výstava a rukodělné dílny

St Bře 9 , 2016
Sobota 12.03.2016 10:00 – 18:00

You May Like

Témata