V Humpolci finišují jednání. Ladíme detaily, říká lídryně ANO

99

ANO 2011 s podporou nezávislých, HumpolecGO!, Piráti a Starostové a nezávislí. Koalice v Humpolci nabírá jasné obrysy. Lídři už jen ladí detaily společného programu.

Jasným vítězstvím ANO nad ODS skončily volby v Humpolci na Pelhřimovsku. Občanští demokraté, kteří město léta vedli, s největší pravděpodobností skončí v opozici.

Podle lídryně hnutí ANO Aleny Štěrbové je totiž nová koalice téměř na dosah. „Celé odpoledne jednáme o společném koaličním programu. Máme nadpoloviční většinu zastupitelů. Ve všech našich volebních programech bylo jasně deklarováno, že pro Humpolec chceme po dvaatřiceti letech změnu. Proto nepředpokládáme, že bychom ještě jednali s dalšími politickými uskupeními. Koalice je v podstatě jasná, dnes doladíme program a nejpozději zítra koalici oznámíme,“ uvedla Štěrbová, která bude nejspíš starostkou Humpolce.

ANO nad občanskými demokraty zvítězilo o dva mandáty, když získalo 24,32 procent hlasů. „Je to pro nás samozřejmě velké zklamání,“ uvedl v sobotu první muž kandidátky občanských demokratů a dosavadní starosta Humpolce Karel Kratochvíl.

Kratochvílův komentář k tvořící se koalici a pozici ODS ve městě se Deníku doposud nepodařilo získat. Opozice v Humpolci nicméně nebude jen pro parádu. Rozdíl v počtech mandátů je totiž velice těsný. Budoucí koalice jich má jedenáct, opozice ve složení ODS, Lidovci, ČSSD a Starostové pro občany deset.

Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/v-humpolci-finisuji-jednani-ladime-detaily-rika-lidryne-ano-20220925.html

Axl

99 thoughts on “V Humpolci finišují jednání. Ladíme detaily, říká lídryně ANO

 1. Já jsem zvědavý na výkon budoucí opozice, ještě že víme co deklarují.

  https://www.dohodaprohumpolec.cz/

  Těším se na jejich práci pro město, bez hádek a chaosu. Je super, že jste “Dohodáři” nainvestovali tolik propagace do vašich politických deklarací. Budeme vás pozorovat, jak je dodržujete.

  A mimochodem připravte si už většinu pro Fv a KV. To je zase omílaná floskule Huga, které tvrdí, že by opozice měla tyto výbory ovládat, tak doufám, že svým slovům dostojí.

  Třeba se Bernard bude potkávat s Rýznerem ve FV a ještě se z nich stanou kámoši.

   1. Ryzner ani v minulych volbach nebyl zastupitelstvu, ale sedel ve FV. Predpokladam, ze tam bude opetovne sedet.

    1. Je za kanálem La Manche. Těžko bude ve FV. A troufám si říct,že jeho postava sebrala mandát uskupení Hugo..Bohužel

     1. Ano, HUGO se stalo v kampani terčem ódeesáků. Nemá smysl opakovat vše co tady proti HUGO vyblili.

     2. no ty ulety byly oboustranne a spis ze strany Huga. No a 3 mandaty neni moc. ODS to samy. U Sterbove to pripisuju aktualni situaci a 3 mandaty podle me ma za znacku ANO. Sama stejne bohuzel niceho nedosahne.

 2. Total prohra koalice.
  Radní Kukrechtová, Bendl, Mácha, Kostřicová nezvoleni.
  Kratochvíl jen tak tak prolezl do zastupitelstva

  Z 16 zastupitelů, kteří stojí za současným vedením se dostalo jen 8 (mandátů) + 2 nezatížení minulostí (Krejčí KDU a Jůzl ČSSD)

  Oproti tomu z opozice neuspěla jen paní Žaloudková.

  Jestli vznikne koalice ANO, HUGO, STAN a Piráti, myslím že budou mít větší podporu než 11 hlasů.

  1. Na výsledky se dá dívat mnohými úhly.
   1. Prohra Dohody
   2. Překvapivá ztráta mandátu pro HumpolecGO. Tam voliči čekali naopak posílení na mandátů pět.
   3. Odchod letitých zastupitelů Máchy, Bendla a Namysla
   4. Poprvé bude někdo z místní části zastupitelkou.
   5. I přes kritiku mnohých diskutujících na tomto webu lidé opět vykřížkovali paní Balnohovou. Svědčí to o silné voličské podpoře této zastupitelky
   6. Opětovné zvolení bývalého starosty Kučery svědčí rovněž o síle,kterou tento muž má v Humpolci minimálně mezi voliči sympatizujícími z pravicovými kruhy.
   7. Totální krach STAN a Pirátů. Po jednom mandátu, to hoši nečekali.

    1. 4 strany koalice a 4 strany opozice

     Vnevidím žádný národní výbor. Předpokládám, že vůbec netušíte význam slov, které používáte.

   1. Krach je to pro ty, kdo budou v opozici. To je politika, kdo vládne je vítěz, kdo sedí opodál prohrál.

    Kdyby to byl krach pro Hugo, Stan a Piráty, tak neslavili jak slavili.

    Naopak pak nechápu smutek v ODS co avizoval Kratochvíl.

    Toto jsou fakta a na závěr, přečtěte si článek výše, o čem tam mluví Štěrbová

    Koalice Ano, Hugo, Stan a Piráti na dosah.

    Za čtyři roky práce vyhodit ze sedla hegemona Humpolce, slušná práce. Jsem zvědavý kdy se ODS podaří opětovně vládnout.
    Kučerovi bude 78

    1. STAN i tzv. Piráti sice možná slavili, ale STAN neposílil vůbec a Piráti plánovali určitě víc. S jedním mandátem budou jen ocáskem nové koalice.
     Zřejmě i kolosální pražská kauza dozimetr voličům stanaře znechutila i v Humpolci,a to neměli špatnou kampaň i některé z kandidátů.
     Piráti velkohubě psali na fcb. ovšem voliči viděli, že je to rychlokvaška, která hledala jenom střechu pod kterou by kandidovali, shánět podpisy je totiž makačka. Ani legendární pan Klap je nezachránil.

     Bude to pro Humpolec změna, bude to okysličení po odchodu ODS. Doufejme,že i místostarostové budou tahouni. Pokud ne, nic se nezmění

     1. A jaképak větší spojení má slavná humpolecká ODS s celostátní úrovní?
      Že se tady někdy mihla baba s šátkem nebo Taiwanec, to jako někoho má omráčit?

   2. me hlavne rozesmutnuje ta podpora ANO. Se Sterbovou bych az takovy problem nemel, jenom me stve, ze se schovala za ANO (i kdyz uznavam ze to byl z jeji strany vyborny tah v tehle dobe) a natahla tak Buresovi body. Jinak ji vedeni nezavidim. Vubec. S partou naprosto nezkusenych lidi a v tehle dobe to bude mit hodne hodne tezke. Podle me bude nejtezsi se naucit mit odvahu prijimat rozhodnuti. Budou za ne dostavat cocku a budou to muset zkousnout.

    1. Sterbova tady Ano zalozila a prvne kandidovala v roce 2014.

     Kdyby se Bernard uměl ovládat a překousnul, že Šterbová odhalila jeho porušování zákonů. Tak mohli Mikulášek, Kostřicova, Dvorakova, Juzl v klidu sedět v Ano. A Šterbova by se nikam nevracela, prostě udělali podraz a ona se zdravě nasrala a vrátila.

     Prohra koalice je zásluha Bernarda. Buran co nemá glanc. Tak má po hehe a může zapomenout na rozšiřování pivovaru.

     Krach pivovarských snů.

     1. Co píšete za nesmysly. Nový zastupitel Jůzl nikdy s ANO neplánoval kandidovat Máte špatné info

    2. Vás to jen štve, že se za někoho schovala!?! Je to neskutečně odporné,co už roky nejen veřejně předvádí! ANO je jeden z jejích pečlivě vybraných výtahů k moci. A hodně voličů jí do toho výtahu plného lží a přetvářky bohužel vlezlo. Žádná změna pro Humpolec, ani služba občanům a městu! Štěrbová je posedlá mocí a manipulací lidí celý svůj život, kdo se jí postaví, s tím je rychle hotová…

     1. Dejte tem novym sanci. Ukaze cas. ODS toho ukazala uz dost. Hlavne za minule 4 roky.

     2. proc? at makaj hned ne? Problem bude s tim, ze Sterbova se s nikym z nich mazat nebude.Myslim ze uroven komunikace mezi ni a treba mladasema z Hugo bude hodne usecna.

    3. Paní Šterbová už vyhrála v minulých volbách, ale ODS, KDU, ČSSD ji vyšachovali. Je to velice chytrá dáma s velkými konekcemi. Myslím pro Humpolec přínos.

  2. Není to prohra koalice. Je to vystavení vysvědčení od občanů za jejich práci. Nebo v tomto případě nepráci? Viz výsledek paní býv. místostarostky Kukrechtové.

   1. Jediný kdo krachnul jsou komouši.

    Konečně jsme se jich zbavili po 32 letech a jsem přesvědčen, že navždy!!!

    1. To těžko! Kam si myslíte, že zmizeli rudí komunističtí a růžový voliči?!? asi tam,kde jim řeknou na vše ANO🤮

     1. Jako slušný a vychovaný člověk patřící k elitě (jakým se nesporně cítíte) byste si měl po sobě ty zvratky uklidit. Komunističtí voliči volili svoji stranu, ta neuspěla. Jako jinde v republice postupně vymírají, to je realita KSČ(M).
      Voliči ČSSD také volili svoje, získali stejně mandátů jako minule. ANO mohli hodit voliči některých zde nekandidujících stran, např. Přísaha, Trikolora, SPD. To jsou svobodné volby.

 3. Skoda, dopadlo to jak nemělo. Ale dle keců jak bylo vše špatně, odteď to bude všude jen vzkvetat, jsem na to zvědav jak se to vše teď změní!

  1. ODS prostě rozhodnutím voličů po 32 letech opouští posty radnici.. Nic nenormálního, jiná města to zažila už mnohokrát. Jen zaprděný humpolecký politický rybníček byl výjimkou.

   1. No pokud máte takový strach to vážně asi zůstaňte do a nikam nechoďte. Ale já bych spíš doporučila návštěvu u lékaře celé vaši rodině, problém bude někde jinde, ne výsledky komunálních voleb. Asi budete celá rodina případ pro psychiatra😜

 4. Stará-ošklivá bába, co už byla asi v každé možné straně je vážně úspěch…no nic, do Čapího hnízda za čobolákem na nemá daleko….

  1. S těmi stranami to není tak vážné. Prvně kandidovala za KDS, tedy Křesťansko demokratickou stranu, ta se spojila později s ODS. A zanikla. Později za Unii svobody, ta zanikla. Za tuto stranu chvilku fungovala na ministerstvu školství jako náměstkyně tehdejší ministryně Buzkové. Jako nestraník. A poprvé do komunálu v Humpolci kandidoval i pan Bernard v řadách Unie svobody jako nestraník. Pamětníci ví.

   A roku 2014 se rozhodla jako nestraník bojovat v řadách ANO.

  2. Máte pravdu. Ta ví, jak se to dělá! Jooo, změna po 32 letech, spíš z bláta do louže, ne?!?🫣

  3. AMK, oni jsou Kratochvíl a Kukrechtova nějací krásní a mladí lidé? Knihkupec s věčně mastnymi vlasy, neschopen se vyjádřit. Ona nepohledná, samolibá, líná kráva. Hůř snad už nemuže být.

   1. Tak Kratochvíl mladý a sexy jako prase, zvláště dohodové video na kterém mu z výstřihu vlají půlmetrové šedivé chlupy, to je úplně nejvíc. Mazel.

 5. Ja si kladu otazku, jestli panove Kucera a Bernard zustanou v opozici, nebo radai skonci. To se ukaze, jak si vazi podpory volicu!

 6. Slyšela jsem, že Kukrechtová prý bude uklízet v Mikádu a Kratochvíl zase prodávat knížky.
  Je to pravda?

  1. V Mikádu prý ne, ale v nové nepotřebné obchodní zóně až ji někdy někdo postaví.Vrátná na parkovišti.

   1. Knihkupec zůstane knihkupcem. Díky tomu vekslu s knizkama asi přijde o prodej do škol. Co bude dělat Kukrechtová nevím, ale určitě už si něco zařídila.

 7. Mnoo když má HuGo jen tři židle nebudou při důležitých příležitostech jejich návrhy přehlasovávány ?
  Tak nějak bylo prezentováno, že počet mandátů zdvojnásobí, ne že o jeden ze stávajících přijdou a spadnou na tři.

  1. Hugo kleslo, trápí je to silně, ale opravdový krach zaznamenal STAN a Piráti. Samozřejmě i účelovka STO.

   1. S jedním z Huga jsem mluvil. Pravda, trochu je ztráta mandátu mrzí, ale vidí obrovský prostor k práci pro město v nově dojednávané koalici, takže jsou v pohodě s tím, že mají 3 koně. Těší se na realizaci svého volebního programu, který cílí na všechny občany a firmy, ne jen na ty vybrané a spřátelené.

   2. STAN je na svém 1, piráti jako nováčci také 1, hugo 3 ….. tak jakýpak krach. Pokud se to dopeče, jak se to zadělalo, tak se octnou tyto strany (hnutí) ve vedoucí koalici města a to je jistě úspěch. Čas ukáže, jak schopná je paní Štěrbová, zda dokáže s koaličními kolegy jednat slušně a ne z pozice hlavy pomazané, neomylné a vševědoucí. To bude trochu problém. Bude schopna respektovat odlišné názory a nápady druhých mladších kolegů nebo je bude mít za blbce?

    1. Těšit se tím, že STAN je na svém je jen placebo. Jistě plánovali,že budou na vyšším místě v mandátech. Piráty někdo bere za nováčky, ale i ti čekali zisk až třech mandátů. HUGO bohužel opravdu zklamáno i já mám ohlas několika z nich.

    2. Nejsem ani neomylná, ani vševědoucí. Moc dobře vím, co všechno ještě nevím. Spolupráce s koaličními partnery tak, jak je nyní blíže poznávám při zpracovávání koaliční smlouvy, a to včetně vytváření konsensu všech zvolených zastupitelů naší koalice nad programem do volebního období 2022 – 2026, je pro mne skutečně inspirativní, potěšující a hlavně se osobně obohacuji o jejich odborné zkušenosti.
     Takže o toto prosím nemějte obavy. Vlastně po dobu celé mé profesní dráhy pracuji ve smíšených týmech, kde velkou část tvoří mladí lidé a kde je vzájemná komunikace a naslouchání různých názorům základem pro přijímání těch nejlepších řešení.

     1. realita se ukaze. V tyhle dobe vladnout omezenym rozpoctem kdy kazdy neco bude chtit a pozadavky jsou casto velmi specificke bude kumst. No ale nejtezsi bude, znovu opakuju, naucit se rozhodovat a stat si za tim. A pak prijmout sprsku kritiky. Vy uz mozna mate nejake zkusenosti ale zbytek? Ten bude koukat, co je to verejny zajem a co vsechno „smrdi“ podezrenim z korupce. A nesmime zapomenout na fakt, ze podat trestni oznameni a peclive to rozmaznout je velmi lehke.

 8. Gratuluji Humpolci, po dlouhé době se blýská na lepší časy.

  Blahopřeji k úspěchu paní starostce Štěrbové a přeji mnoho nejen pracovních úspěchů celé koalici.

  Po velmi dlouhé době usedne do čela města osoba bez pokřiveného charakteru.

  1. Měli bychom si všichni spíš na rovinu říci UPŘÍMNOU SOUSTRAST! Štěrbová se nahoru jako obvykle vyvezla chladným kalkulem, jak to umí jen ona, lačná moci. Že se nestydí, to bude starostka, kterou vyvezl do čela města STBákův výtah plný srač.., které si budeme ještě desetiletí všichni v celé zemi vyžírat. Chladná manipulátorka neštítící se zmazat v žumpě ANO a tvrdit, že bude změna. Tvrdí nám všem,jak je čistá jako lilie, málem svatá. Vy to necítíte, jak to smrdí, není vám na zvracení? Mně tedy ano🥴🤢🤮

   1. Dívejte se realisticky na svět.. Tyhle kecy o STB už fakt nikoho neberou a nezajímají. Doba se vyvíjí a odsoudit hned někoho, že kandiduje za XY je trapárna. Všiml jste si vůbec kolik lidí je na kandidátkách bezpartijním??
    A vidět vítězství ANO jen jako výtah plný s.aček je nemyslné. Nezlobte se,ale házet vše na Babiše je už silně obehrané. Vnímejte realitu kolem nás.

    1. A jaká tedy ta realita podle vás je? Kecy o STB a chudákovi Babišovi vás neberou, tak co vás bere? Rád si nechám poradit, jak se dívat na svět realisticky😆

    2. berou a serou. Me teda fakt dost. Kdyby Sterbova kandidovala za cokoli jinyho krom ANO (a teda komunistu) tak neceknu. Takhle jsem si jistej, ze 1. dostala 3 mandaty za znacku ANO 2. podporila tim STBaka Burese. A keci ze to tak neni neberu. Vi to moc dobre. Jenom to neni prijemne, kdyt to nekdo pripomina.

     1. Mikulda a jeho spol. kandidoval takhle už před 8 lety i před 4 lety. Také to možná byli ti, kdo by se jinak nedostali. Tak toho už teď nechte. S ODS lidi zvolení za ANO vládnout mohli, ale bez ní to nesmí? Co to je za logiku?

     2. ODSka letos taky ziskala ,,paty,, mandat zvlastne – vytvorila si svoje becko v podobe STO. Jinak by se Mikulasek ani nedostal. Tak to proste je, tak se s tim smirte. Zmena na radnici a uklid je treba, volici rozhodli i pres super drahou megakampan, co vam Standa zaplatil

   2. Sorry jako. ANO vládlo už teď s ODS. Je zajímavé, že jste neměl podobné komentáře i směrem k p. Mikuláškovi, p. Jirků, pí. Kostřicové nebo pí. Dvořákové. To bylo všechno cajk? Ale teď, jak se nejde s ODS, je všechno zlé? Hahaha.

    1. Vůbec jste to nepochopil/a. Nejde o ANO, ODS ani další, jde o tu Štěrbovou! Protože ta by už měla sedět doma a hledět si rodiny. Ne si leštit svoje ego na radnici. Akorát se chce hřát na výsluní a užívat si moci. Jinak jí to totiž v životě moc neklape a potřebuje zapomenout na svý osobní trable, tak jde “sloužit” lidem do města.

     1. Mate na mysli spokojene manzelstvi, skvělého manžela a tři úspěšně dcery?
      Tato dama je vyhra pro zkorumpovany Humpolec!

     2. podle jiných by měli sedět doma třeba stařečci Bernard, Kučera, prasák Mikulášek, notoričtí porušovatelé desatera Brukner a Kratochvíl

      proč si myslíte, že v zastupitelstvu sedí hluchoněmí Bendl, Dvořka, Jirků…? jen si leští svoje ega, hlasují na povel jak loutky

      dohodneme se, že se nedohodnem

      příkopy, co jste tady vykopali, už nikdo nezasype

    2. Hahaha! Vy tu dámu opravdu neznáte a ten, kdo tady už brzy po ránu psal, jaký to má skvělý doma, o ní neví už vůbec nic🤭
     Nebo že by potrefená husa sama nejvíc kejhala?😉😉

    1. máte pravdu je nutný souhlas ředitele krajského úřadu, ale jmenuje a odvolává starosta úřadu

     1. Tajemník je odborník a úřad držel jako funkční celek po celé období. Že by čistky Anonistů , hugistů a piráta začínaly právě na tomto úředníkovi?

     2. žádné čistky, je tam skoro 30 let, všichni jsme nahraditelní

   1. Zakon : Dle § 103 odst. 3 zákona o obcích starosta jmenuje a odvolává se souhlasem ředitele krajského úřadu tajemníka obecního úřadu v souladu se zvláštním zákonem a stanoví jeho plat podle zvláštních předpisů; bez souhlasu ředitele krajského úřadu je jmenování a odvolání tajemníka obecního úřadu neplatné.

    TEN ZAVER JE NEJDULEZITEJSI

   2. Bylo by dobře,aby i on odešel.Jestli chce do předčasného důchodu,nač to protahovat.Stejně bude potřeba v blízké době nástupce.Fiala je spjatý s partou z ODS,jejich éra skončila.

 9. Proč by měl někdo končit?

  Máte snad informace, že tajemník nezvládá svojí práci, či snad porušuje zákony?

  Nechte koalici vzniknout a dejte jim alespoň 100 dní hájení.

 10. třeba se mýlím ale černý scénář vypadá takhle:
  Starostka Ano co chce řídit vše a všechny
  Uvolněný HuGo co se těší že plánky už budou jen jeho. Stavět se nebude nic, ale projektovat o sto šest
  Uvolněný Stanař pro kterého je práce ve státní správě je jeho jedinou životní nadějí
  Pirát co si dělá zálusk na teplý místo v novém Vodaku
  …v každém případě se mají na úřadu města na co těšit a čekám slušnou čistku
  PS: dát na post uvolněného radního člověka s cca. 350 hlasy, to už chce velký kus transparentnosti…

  1. Mili dohodari, kampan uz skoncila, volby jsou za nami. Doplatte Martinovi Charvatovi z Prahy, vasemu ,,magovi,, posledni faktury a zamyslete se nad tim, kde se stala chyba. Aspon ted byste mohli mit trosku sebereflexe kdyz ne jindy. Nove vedeni Humpolce at ukaze, co umi. Ja iz se tesim na zaznamy ze schuzi zastupitelu, kde nikdo z predsedajicich nebude ostatni umlcovat a pana B. okate protezovat.

 11. No nebude to mit pani starostka lehke. Z jedne strany stekajici opozice a z druhe Ryzner a jeho vecna TO.

  1. Vzhledem k tomu, že budou v opozici slušný a vychovaný lidi a ne sebestředná skupinka s chováním řeznickýho psa, bude to mít paní Štěrbová úplně v pohodě. Akorát se jí upřímně divím, že si tady s tím lidským dobytkem vyměňuje repliky. Vlastně ani nedivím. Jsou to její voliči.

 12. Obouváte se do Šterbové, jednou kvůli ANO, podruhé kvůli věku, je to ubohý.

  Dohoda deklarovala klid mír, žádný osobní útoky a ejhle nevyhrála Dohoda, tak zapojme hnojomety.

  Vyhledejte odbornou pomoc.

  A nezapomínejte, systém a zřízení v kterém žijeme se nazývá demokracie.

  Voliči rozdali karty. A najednou jsou voliči hlupáci, že si dovolili volit ANO se Štěrbovou v čele.

  Zkuste tomu sám být nápomocen. Udělejte něco pro společnost, naše město, ale nešiřte tyto nechutnosti na humpolaku. Nemá to úroveň.

  Hezký den všem lidem dobré vůle.

  1. Mně se to taky nelíbí, na druhou stranu přeci nečekáte, že vaši oponenti budou lepší, než jste byli předchozí 4 roky vy.

 13. Těch zklamaných z výsledků voleb je poměrně dost. Hugo, ODS, Piráti, Stani. Představy měli jiné…
  Karty ale rozdali voliči a výsledek je třeba respektovat, bez vztekání, nadávek a urážek.
  Chápu, že politik musí být splachovací, se silným žaludkem a ostrými lokty. Ale to co tady něktaří dokáží vyplodit je sprosté, trapné a ubohé, neřkuli přímo na hrst.

 14. Doufám, že lídři a garanti dohody umravní a navedou své podporovatele.

  https://www.dohodaprohumpolec.cz/

  Volil jsem Dohodu a přeji si naplňování jejich prohlášení. Předpokládám, že garanti pomůže k zasypávání příkopů. Prosím jděte příkladem. Velice děkuji,

  1. Standa Bernard se nechce s prohrou smirit. Uz lobuje u piratu v Pelhrimove a Jihlave aby nesli do koalice s ANO a vybrali si ODS jako na urovni vlady. Je to dohodar ukazkovy. Chce klid a mir. Ale jenim pro svuj pivovar. Vcera kvuli tomu byl na urade a utesoval Karlika s Alenkou , ze jim ty mista vybeha , i kdyby to melo stat dalsi miliony.

 15. Ještě malé zastavení nad výsledkem voleb:

  ANO, jasný vítěz, ze 4 mandátů udělali 6. Budou mít starostku (první v historii Humpolce)

  Piráti udělali 1 mandát a podílí se na sestavování koalice. Určitě úspěch.

  STAN jsou na 1 mandátu, určitě počítali více, ale podílí se na koalici.

  HUGO první kdo utrpěl porážku, ze 4 na 3 mandáty. Sladkou náplastí jim budiž, že se podílí na koalici a pravděpodobně budou mít místostarostu.

  ČSSD je na svém, určitá obměna (Jůzl za Namysla) je příslibem do budoucna. Asi opětovně opozice, uvidíme jak se budou etablovat a ke komu se tato dvojka bude přidávat. Spíše očekávám rozdělení hlasů Jůzl-podpora koalice, Balnohová-opozice. Uvidíme.

  KDU zůstala na svém Máchu vystřídala Krejčí. Předpokládám, že díky jejich lídrovi skončí v opozici. Spíše neúspěch.

  STO sice získalo jeden mandát, ale na kandidátce byli 2 zastupitelé (Dvořáková, Jirků) a 2 radní (Kostřicová, Mikulášek), hlavně masivní podpora mega kampaně. Skončí v opozici. Určitě velký neúspěch.

  ODS 4 mandáty 2 místo ve volbách. Obhajovali 5 mandátů a vítezství v posledních 8 volbách, post starosty a místostarosty. S obrovskou kampaní, která se v Humpolci asi už nikdy nebude opakovat. Poprvé po 32 letech míří do opozice. Obrovská prohra a neúspěch. Poprvé uvidíme jak se jejich zastupitelé popasují s opoziční rolí.

  KSČM největší prohra. Konečně po 32 letech opustí tato strana naše zastupitelstvo. Super zpráva pro Humpolec.

  Závěrem přeji všem zastupitelům hodně energie, jelikož humpolecké rozpočty čekají velice těžká období, která se budou propisovat ve všech oblastech.

  Všem občanům Humpolce přeji, aby i oni zvládli následující roky s co nejmenšími ekonomickými dopady. Doufaje, že válka na Ukrajině brzo skončí a nepřeroste v ještě větší konflikt.

  1. Jeden mandát pirátů je spíše výsměchem. To není úspěch. Bohužel ani duo Klapů nepomohlo. Asi netáhlo jednostranné zaměření na poldr a petice kvůli Lužické. STAN to samé.. Sotva jeden mandát

   1. za normálních okolností by byl Kaman zastupitelem, po kauze Dozimetr je zázrak jeden mandát pro STAN

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Chybí střelec, nejsou body. Fotbalisté Humpolce se ocitli na úplném dně tabulky

Út Zář 27 , 2022
Absence střelce je hlavním důvodem toho, proč spadl klub z Humpolce až na poslední místo tabulky.
Perleťový pohár pozvedli nad hlavu fotbalisté Humpolce.

You May Like

Témata