V Humpolci ráno hořelo, pěti lidí odvezli záchranáři do nemocnice

14

V Humpolci v pondělí ráno hořelo. Stalo se tak v ulici Nerudova naproti supermarketu Billa.

 Požár podle hasičů vypukl v jednom z pokojů, plameny následně zachvátily celý prostor. Ještě před příjezdem hasičů dům opustila žena a čtyři děti, které následně zdravotníci odvezli do nemocnice. Hasičům se požár podařilo rychle zlikvidovat.

„Požár vypukl v jednom z pokojů bytu v bytovém domě v ulici Nerudova v Humpolci. Plameny zasáhly především postel a vybavení pokoje. Ještě před příjezdem hasičů na místo události dům opustila žena a čtyři děti. Všichni se ale nadýchali jedovatých zplodin hoření a skončili v péči zdravotníků, kteří je po nezbytném ošetření na místě události převezli k dalšímu ošetření do nemocnice,“ potvrdila mluvčí hasičů na Vysočině Petra Musilová. 

„Majetková škoda vzniklá požárem byla předběžně vyčíslena na částku 200 tisíc korun. Hasiči svým zásahem uchránili majetek za 1 milion korun.“ 

Dítě si hrálo se zapalovačem 

Vyšetřovatelé na místě zjistili příčinu. „Požár založilo jedno z dětí, když si v pokoji hrálo se zapalovačem,“ dodala mluvčí.  

zdroj: www.rozhlas.cz

Petr

14 thoughts on “V Humpolci ráno hořelo, pěti lidí odvezli záchranáři do nemocnice

     1. Romská rodina, původem z Maroka, do Humpolce přišli poté, co utekli před válkou přes Alžír a Itálii na falešné syrské pasy.
      Prošetřováním byly zjištěny jisté nesrovnalosti:
      – tvrzení, že přišli po moři se nepodařilo ověřit, ale byly nalezeny letenky svědčící o trase přes Moskvu a další dokumenty potvrzjící napojení na Kreml.
      – jeden z členů rodny je nekritickým obdivovatelem politika Kalouska, potvrzují to materiály na místě požáru – jedna z vyšetřovacích verzí je, že celá událost je účelová kampaň a může za to právě Kalousek.
      – v bytě byl dále nalezen mrtvý křeček. Podle Pavla B. nezemřel, ale pošel, nebo byl utracen, podrobnosti jsou ještě prověřovány.
      – nejasná je role „Spolku“ v celé události, jisté je, že „Spolek“ tam nějakou roli měl. A starosta taky.

      Takže tak to bylo – spokojen? 😀

     2. Jo, ale ten křeček byl hnědý, žlutý nebo ohořelý? Škoda, že se nemáš nějakou fotku 🙂

     3. Tak teď už zbývá jen pozměnit titulek, např. „V Humpolci ráno shořelo pět lidí, záchranáře odvezli do nemocnice“, a může to vyjít v (nějakém jiném) bulváru na titulce:-)

     4. Ten krecek byl hlavne radikalizovany kazanim imama placeneho CIA v tajne humpolecke mesite. Takze jen vic mrtvejch krecku!

     5. Chcete snad říct, že starosta a místostarosta v listech neuvádí pravdu. ……….?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolecká "50" bude letos mistrovská

St Srp 30 , 2017
Některé letní závody jsou již za námi, nicméně ve svém sportovním kalendáři byste si měli zvýraznit datum 30. 9. 2017, kdy se společně sejdeme na Humpolecké 50.

You May Like

Témata