V Humpolci ráno hořelo, pěti lidí odvezli záchranáři do nemocnice

14

V Humpolci v pondělí ráno hořelo. Stalo se tak v ulici Nerudova naproti supermarketu Billa.

 Požár podle hasičů vypukl v jednom z pokojů, plameny následně zachvátily celý prostor. Ještě před příjezdem hasičů dům opustila žena a čtyři děti, které následně zdravotníci odvezli do nemocnice. Hasičům se požár podařilo rychle zlikvidovat.

„Požár vypukl v jednom z pokojů bytu v bytovém domě v ulici Nerudova v Humpolci. Plameny zasáhly především postel a vybavení pokoje. Ještě před příjezdem hasičů na místo události dům opustila žena a čtyři děti. Všichni se ale nadýchali jedovatých zplodin hoření a skončili v péči zdravotníků, kteří je po nezbytném ošetření na místě události převezli k dalšímu ošetření do nemocnice,“ potvrdila mluvčí hasičů na Vysočině Petra Musilová. 

„Majetková škoda vzniklá požárem byla předběžně vyčíslena na částku 200 tisíc korun. Hasiči svým zásahem uchránili majetek za 1 milion korun.“ 

Dítě si hrálo se zapalovačem 

Vyšetřovatelé na místě zjistili příčinu. „Požár založilo jedno z dětí, když si v pokoji hrálo se zapalovačem,“ dodala mluvčí.  

zdroj: www.rozhlas.cz

Petr

14 thoughts on “V Humpolci ráno hořelo, pěti lidí odvezli záchranáři do nemocnice

     1. Romská rodina, původem z Maroka, do Humpolce přišli poté, co utekli před válkou přes Alžír a Itálii na falešné syrské pasy.
      Prošetřováním byly zjištěny jisté nesrovnalosti:
      – tvrzení, že přišli po moři se nepodařilo ověřit, ale byly nalezeny letenky svědčící o trase přes Moskvu a další dokumenty potvrzjící napojení na Kreml.
      – jeden z členů rodny je nekritickým obdivovatelem politika Kalouska, potvrzují to materiály na místě požáru – jedna z vyšetřovacích verzí je, že celá událost je účelová kampaň a může za to právě Kalousek.
      – v bytě byl dále nalezen mrtvý křeček. Podle Pavla B. nezemřel, ale pošel, nebo byl utracen, podrobnosti jsou ještě prověřovány.
      – nejasná je role „Spolku“ v celé události, jisté je, že „Spolek“ tam nějakou roli měl. A starosta taky.

      Takže tak to bylo – spokojen? 😀

     2. Jo, ale ten křeček byl hnědý, žlutý nebo ohořelý? Škoda, že se nemáš nějakou fotku 🙂

     3. Tak teď už zbývá jen pozměnit titulek, např. „V Humpolci ráno shořelo pět lidí, záchranáře odvezli do nemocnice“, a může to vyjít v (nějakém jiném) bulváru na titulce:-)

     4. Ten krecek byl hlavne radikalizovany kazanim imama placeneho CIA v tajne humpolecke mesite. Takze jen vic mrtvejch krecku!

     5. Chcete snad říct, že starosta a místostarosta v listech neuvádí pravdu. ……….?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Humpolecká "50" bude letos mistrovská

St Srp 30 , 2017
Některé letní závody jsou již za námi, nicméně ve svém sportovním kalendáři byste si měli zvýraznit datum 30. 9. 2017, kdy se společně sejdeme na Humpolecké 50.

Témata