Z deníku policie

24

Když slovní argumenty postrádají patřičný důraz, přichází na řadu nůž… aneb včerejší napadení nožem v pizzerii ZANZI.

V pondělí 23. listopadu kolem půl jedenácté dopoledne došlo v humpolecké pizzerii Zanzi k napadení nožem. Jeden muž byl s vážným poraněním převezen do pelhřimovské nemocnice. Muž podezřelý z útoku z místa činu uprchl a bylo po něm vyhlášeno celostátní pátrání. Podle nepotvrzených informací mělo jít o majitele restaurace a útočníkem byl zdejší kuchař. Policisté tuto verzi včera nepotvrdili ani nevyvrátili s odkazem na to, že bližší informace budou k dispozici v úterý ráno. Dnes ale uvedli, že s ohledem na vyšetřování nebudou v současné době informace k případu poskytovat. Trestný čin je policisty kvalifikován jako pokus vraždy a policie na případu intenzivně pracuje.


V průběhu minulého týdne došlo k poškození oken a dveří starého židovského hřbitova nad Humpolcem. Správce židovského hřbitova Vladimír Staněk prosí veřejnost, aby si uvědomila, že uvnitř skutečně není co ukrást a že poškozování náhrobků nebo budovy přinese spoustu zbytečné práce lidem, kteří se o hřbitov pravidelně starají.


Neznámý pachatel odcizil dne 19. listopadu v době od 10 do 14 hodin uzamčené vozidlo v Humpolci. Vozidlo BMW 325i rz 2A0 0782 bylo zaparkované na parkovišti před budovou autobusového nádraží. Majiteli vozidla byla způsobena škoda ve výši nejméně 18 tisíc korun.


 


(Zdroj: www.vysocina-news.cz/ , www.policie.cz )


 

myska

24 thoughts on “Z deníku policie

   1. Byl. Co si dnes n ě k t e ř í zaměstnanci dovolují to je do nebe volající. Prostě trest smrti tady chybí. Toho zraněnýho chudáka je nám líto.

    1. To toho napadeného chudáka asi neznáte. Tohle samozřejmě nepřeju nikomu, ale on si o to hoch trochu koledoval.

     1. Koledoval nekoledoval..prosím vás, takhle se snad spory neřeší. Kdyby mu dal přes hubu udělal líp.

    2. Člověk který napsal,že si o to dotyčný koledoval je asi padlý na hlavu,protože napadení od nějakého psychopata(myslím tím bývalého kuchaře) si asi těžko někdo vykoleduje. Laskavě prosím přemýšlejte než veřejně napíšete nějaký blábol, protože mnohé lidi tato událost dost bolí. Děkuji Adéla

     1. Milá Adélo, kdo s čím zachází, s tím také schází! Jistě, někoho to bolí, ale pokud bude u nás nadále tolerováno takové „podnikatelské“ jednání, jako měl poškozený, není se čemu divit. Myslím, že třeba Vy by jste měla přemýšlet o tom, proč se to stalo. Zlo plodí zase jenom zlo a to co se stalo (ač s takovýmto jednáním hrubě nesouhlasím) je toho názorným příkladem. Jiří.

     2. Co srovnáváš podnikatelské jednání se zabodnutým nožem v krku. Pokud vím, tak ten zraněný se nikoho nepokusil zavraždit. Takovéhle názory může vyplodit jenom sociálně slabší jedinec. S tím se běž vyfotit ty chytráku. Tomáš

     3. Pokud je tu někdo sociálně slabší??? jedinec, jsi to asi ty. Mnozí vědí, co mezi zaměstnavatelem (zraněným podnikatelem) a bývalým zaměstnancem (útočníkem) bylo a proč to takhle(bohužel) dopadlo. Tak tady nehraj marvany.

     4. Snad se zraněný brzy a plně uzdraví. Nějak se nám to v tom Humplu s těma nožema rozjelo. Asi zase nějaká nová móda. Kam ten svět spěje…

     5. Ty, jenž tady druhým nadáváš do úchylů, víš vůbec něco o jejich spojení? Že 4 roky měli společný byt a nejenom to? Víš, jakým způsobem vybírali servírky? Otec jedné z nich jim měl naflákat čumáky a ne jim jen vyhrožovat. Tak se uklidni.

     6. Ty jsi taky normální úchyl. Pokud útočník vnímal malé sociální cítění u svého zaměstnavatele, měl změnit špajz.

      Normálním lidem může být útěchou, že každé shýbnutí pro spadlé mýdlo ve sprše, bude pro pana kuchaře řadu let velmi nepříjemné.

     7. Pan „podnikatel“ měl za své chování, a to nejen k zaměstnancům, už dávno dostat přes držku, ale tím to mělo skončit. Nože a jiné útočné zbraně sem opravdu nepatří.

     8. Vypadá to, že máš s tím sbíráním spadlého mýdla ve sprše zkušenosti. Proto tolik hořkosti ve Tvém vyjadřování.

     9. Je až s podivem, kolik může mít na tomto fóru hrdlořez nebo skorovrah obdivovatelů.

     10. To je asi trochu přehnané, nemyslím, že by tu násilí bylo obdivované. Spíše se tu jedná o příčině, proč se to stalo a o tom, co zavdává podnět k takovémuto jednání. Přemýšlejte, důvod a příčina, následedek. Hlásíme se k demokratické společnosti, dejme viníkovi možnost hájit se.

     11. Nebo lze také tuto větu formulovat: je až s podivem, kolik může mít na tomto fóru napadený nepřátel. :-))

     12. Nebo též staré známé:“ neštěstí cizího potěší“.

     13. Nebo také „Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu až …..“

     14. až vezmeš do ruky nůž a chováš se jak zvíře. Tam kde končí inteligence začíná násilí.

     15. kdo neví nesuďte, kdo zná, tak ví, každopádně nůž je průser

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

''NESEM VÁM'' - kompletní program

Út Lis 24 , 2009
V pátek 11.prosince Vás čeká vánoční a velmi pestrý program, který se bude odehrávat na více místech.

You May Like

Témata