V Humpolci vystoupí Stingovi muzikanti. Lidé uslyší Dominica a Rufuse Millerovi

Skladba Shape of My Heart pravidelně hrává v rádiích. Spolu se Stingem ji stvořil kytarista Dominic Miller. A se svým synem Rufusem v sobotu třináctého dubna dorazí do Humpolce na koncert, který je součástí světového turné.

Na koncertu Stingův spolupracovník představí své nové album Vagabond. Spolu s Millerem ještě vystoupí muzikanti Ziv Ravitz, Nicolas Fiszman a Jason Rebello. Rodák z argentinského Buenos Aires přiznal, že Sting jeho tvorbu inspiroval. „Jsem silně ovlivněn tím, jaký má Sting smysl pro harmonii, i stylem jeho skládání textů a písní. Zkouším to samé aplikovat do instrumentální hudby. Vyjadřuji se pomocí hudebních aranžmá,“ přiblížil Dominic Miller.

K novému Millorově albu se vyjádřil i sám Sting. „Kdykoliv Dominic hraje na kytaru, vytváří jedinečné barvy a celé spektrum emocí, ojedinělou architekturu ticha, melodie i resonancí. Dokáže hudbou pozvednout ducha do jiných sfér,“ prohlásil zpěvák.

Dominic Miller Tour:

10. 4. Trutnov / UFFO / Jazzinec / host Michal Žáček

11. 4. Praha / Jazz Dock

12. 4. Praha / Jazz Dock

13. 4. Humpolec / Sál kina / host Rufus Miller

Čtěte dále:   Koncert kapely BUTY - již dnes

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Dva kruhové objezdy letos přibydou na Vysočině u nájezdů na dálnici. Stavba toho humpoleckého už začala

St Dub 10 , 2024
Z kruhového objezdu rovnou na dálnici nebo naopak – takhle bude po dokončení fungovat nová okružní křižovatka u Humpolce. Stavebníci na ní právě začali pracovat, do budoucna má pomoct bezpečnosti provozu. Čtěte dále:   Bernardfest 2023
Stavba okružní křižovatky u Humpolce už začala

You May Like

Témata