Kinematograf bratří Čadíků přijede do Humpolce

Konec školního roku 2003/2004 a začátek letních prázdnin oslavíme tentokrát na humpoleckém Horním náměstí týdenní filmovou jízdou s kinematografem bratří Čadíků. Akce, kterou pro vás připravilo Městské kulturní a informační středisko a Město Humpolec, potrvá ode dne rozdání vysvědčení ve školách, tedy od 30.června do 6. července. Horní náměstí se na týden změní v letní kino, v němž shlédnete české filmy (Želary, Pupendo, Mazaný Filip, Nuda v Brně, Kameňák, a další). Promítat začneme po setmění: v 21:30 – 22:00.

Kinematograf bratří Čadíků je společnost, provozující pojízdná kina po celé ČR. Její historie sahá až do roku 1991, kdy si bratři Čadíkovi  koupili  maringotku a vyrazili na svoji první pouť. Během let se kinematograf stal součástí mnoha festivalů, a kulturních událostí (např. Mezinárodní festival Karlovy Vary, Febiofest, Letní filmová škola v Uherském Hradišti, Filmový festival dětských filmů ve Zlíně, apod.) V současné době se chystá na 13. sezónu své existence. Na představení se vstupné na film nevybírá, můžete pouze přispět dobrovolným příspěvkem na konto projektu Archa Chantal. (V loňském roce kinematograf tímto způsobem získal více než tři čtvrtě miliónu pro tuto nadaci).

Kinematograf bratří Čadíků v Humpolci

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

SVINĚ!! SVINĚ!! SVINĚ!!!

Út Bře 9 , 2004
Proč ten nadpis? A proč píšu naštvaný jako nikdy? Právě mi zavolal všímavý soused a já doběhl ke svému autu vyhodit dva kapucíny, co toužili po hudbě ….

You May Like

Témata