V Kalištích poběží extrémní závod. V bahně se vykoupou i děti

Kaliště u Humpolce se chystají na extrémní závod Tučňák Race. Půjde o běžecký závod s překážkami, které prověří fyzickou zdatnost přihlášených odvážlivců. Na dospělé čeká šestikilometrová trasa s třiceti překážkami, děti budou v závodě Tučňáček Race zdolávat trasu dlouhou 2,5 kilometru.

Dětské závody startují už v deset dopoledne, dospěláci potom vyrazí na trať v jednu hodinu odpoledne. Závodníci budou plnit různé úkoly, budou se brodit bahnem, překonávat vysoké překážky a také budou ručkovat na kruzích. Startovné na místě stojí 250 korun.

„Novinkou je závod smíšených dvojic, je to závod pro dospělé – jednu ženu a jednoho muže. Každý závodník běží sám za sebe, nemusí na sebe čekat, na konci se této dvojici pouze sečtou výsledné časy,“ uvedli organizátoři.

Zázemí závodu je v centru obce, kde bude nachystaný doprovodný program a občerstvení. Více informací ZDE.

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolecká muzejní zahrada se promění v letní kino

Čt Čvc 13 , 2023
Muzejní zahrada na humpoleckém Dolním náměstí se během prázdnin opět po setmění promění v letní kino. První promítání se uskuteční v pátek 14. 7. od 21:30 a diváci se mohou těšit na pokračování akčního trháku Top Gun s názvem Top Gun: Maverick. Ten se stal dosud nejúspěšnějším filmem herecké kariéry […]

You May Like

Témata