Humpolecká muzejní zahrada se promění v letní kino

6

Muzejní zahrada na humpoleckém Dolním náměstí se během prázdnin opět po setmění promění v letní kino. První promítání se uskuteční v pátek 14. 7. od 21:30 a diváci se mohou těšit na pokračování akčního trháku Top Gun s názvem Top Gun: Maverick. Ten se stal dosud nejúspěšnějším filmem herecké kariéry Toma Cruise.

V pátek 28. 7. se bude od 21:00 promítat nová česká komedie Život pro samouky s Janou Plodkovou v ústřední roli. Film tvůrců úspěšné komedie Střídavka přináší pohled na život po čtyřicítce, ovšem s pořádnou dávkou sarkasmu a ironie.

Milovníci fantasy by měli dorazit do muzejní zahrady v pátek 11. 8., kdy Městské kulturní a informační středisko v Humpolci uvede film Dungeons & Dragons: Čest zlodějů, který vychází z jedné z celosvětově nejoblíbenějších her Dračí doupě.

„Poslední letňák ocení především děti a jejich rodiče. Na závěr prázdnin, v pátek 25. 8. totiž promítáme animovaný film Super Mario Bros. ve filmu,“ uvádí ředitelka MěKIS Vendula Marešová. Začátek promítání filmu o legendární dvojici hrdinů ze slavných videoher je naplánovaný na 20:30.

„Vybírali jsme divácky úspěšné filmy, které jsme uvedli v premiéře v klasickém kině. Dorazit můžou jak ti, kteří tehdy promítání nestihli, tak i ti, kterým se film líbil natolik, že ho rádi uvidí znovu. Pod širým nebem pokrytým hvězdami to je ostatně úplně jiný zážitek,“ dodává s úsměvem Marešová.

Vstupenky bude možné zakoupit přímo na místě vždy hodinu před začátkem promítání.

Než se setmí a film začne, mohou diváci relaxovat v zahradě, vyzkoušet si chůzi po bosonohém chodníku nebo si prohlédnout výstavbu dřevořezeb Ladislava Jaroše a Jiřího Kaprase.

Axl

6 thoughts on “Humpolecká muzejní zahrada se promění v letní kino

    1. To je hodně hloupoučký komentář, ale autor je spokojen sám se sebou, tak snad to nějaký účel má….

          1. Tak vzhledem k tomu, že 8smičku sice v plánu mám, ale ještě jsme nebyl, připadám si zatím pouze polonormálně, takže ještě počkám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Krásy Českoslovenštiny II

Pá Čvc 14 , 2023
Pokračování série hlášek mojí manželky.

You May Like

Témata